LG G2 LG Firmware Sitesinden Stock Rom İndirmek

Sponsorlu Bağlantılar

interka

interka

Üye
ben stok romu indirdimde telefona yükleyemedim :D

interka

interka

Üye
yoo yuklemek istemedimden degil tlf rootlu g2 var bende g3 romu attım ama garantiye yollamam lazım root kaldırıp stok rom kurayım dedim hata verdi kuramadım bir turlu

caca41

caca41

Üye
karşim süpersın haftalardır ındıremıyodum bu konuyu nasıl kacırmısım ben gozumden nese cok sagol ındırdıyorum adamsın :)

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
karşim süpersın haftalardır ındıremıyodum bu konuyu nasıl kacırmısım ben gozumden nese cok sagol ındırdıyorum adamsın :)

Resim yukledigim site yamuk yapmis depoladigi tum resimleri silmis kusura bakmayin bir ara yenilerim ama sevindim ki yazilarla bile anlayip yapmissiniz yardimci olduysam ne mutlu :)

• Beğen
Tepkiler: umuthan26
caca41

caca41

Üye
Resim yukledigim site yamuk yapmis depoladigi tum resimleri silmis kusura bakmayin bir ara yenilerim ama sevindim ki yazilarla bile anlayip yapmissiniz yardimci olduysam ne mutlu :)
ya bu sıteyı daha once kullanmıstım ordan bılıyorum ama o lınk muhabbetını bılmıyodum sadece lınk muhabbetınıde sımdı sayende ogrendık gordum ısımı ama aynen sıteden haberı olmayan arkadaslar vardır belkı resımler onemlı :)

umuthan26

umuthan26

Üye
Resimler görünmüyor tekrar yenileyebilirmisiniz size zahmet olmaz ise. lollipop a hazırlık yapalım :)

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi

Bu kadar basit :)

Grafik Linkleri Yenilenmiştir.

Tüm linkler yenilenmiştir , ilk yoruma bakabilirsiniz... :)
Ek olarak imei numarınız ile orjinal yazılım sürümü bulmayı ve indirmeyi de gösterdim...

Son düzenleme:
iblah60

iblah60

Üye
saolasın çok iş gördü...

hakfad

Üye
Lg g2 ye fıransa romu atmak istiyorum radyo icin hangisini yuklemem gerekiyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
şimdi yeni konu açacaktım ama buraya sorsam yeterli sanırım

telefonu video kaydederken kasıyor diye garantiyevermeyi düşünüyorum fakat cihazda cloud v3.2 yüklü ben hiç bir açık kapı bırakmadan yani recovery de dahil olmak üzere nasıl silebilirim
yani stock rom kurmak (kitkat v20c) kurmadan önce ne yapılmalı yani lollipop üzerine direk kurarsam brick olur mu ? bir de Lg flashtool ile pek aram iyi değil CMA 3gt falan benim kafamı karıştırıyor (lg p350 az başımı ağrıtmadı) bana varsa videolu güncel bi rehber (dili önemli değil genelde ispanyolca kaynak çok oluyor fark etmez) yoksa dili ingilizce ve türkçe olmak şartı ile yazılı da olabilir
sanırm bu hafta ya da gelecek hafta göndereririm (auto rec(d802 lollipop) ile kurulu twrp yüklü

hakfad

Üye
Kardes buradan ayar cekebilirsin cok guzel tarif edilmis lolipoptan kitkata donmende bir sakinca yok dun ben yaptim 20c yi yukleyebilirsin kolay gelsin link veriyorum

serdar_gs

serdar_gs

Üye
@Luck Star bu verdiğin site Lg 'nin kendi sitesi mi? ya da sammobile gibi bir site mi? Bilmediğimden öğrenmek için soruyorum.

Furbey40

Furbey40

Üye
LG G4 için rom indirmeye çalışıyorum, bir türlü indirme işlemi başlamıyor. İndirmek istediğim romun linki bu

Burada silmem gereken bir yer var mı? @Luck Star

enesdalgic

Üye
arkadaşlar ben lg g2 32gb telefonuma flash tool ile bu şekilde kitkat romu kurdum ama şimdi orjinal fabrika çıkışı olan romu geri kurmak istiyorum ne yapmam gerek yardımcı olabilir misiniz ?

halil1230

Üye
hocam 4.4 e dönüş yapmak istiyorum hangi sürümünü indirmem gerekiyo ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
20c ama muhtemelen hata vericek
Onun için v10c üzerine v20c yapmak daha iyi olur

halil1230

Üye
şuan bende orjinal güncel sürüm 5.0.2 yüklü üzerine v20c yüklersem hata mı verir

Üst Alt