Lewa os 5 v5

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Lewa os 5 v5
Evet arkadaşlar bu konumda sizlere General Mobile Discovery için geliştirilen en başarılı romlardan birisi olan Lewa os 5 romunu tanıtacağım.Herkesin mutlaka denemesi gereken romlardan birisi kullandıktan sonra sizde bırakamayacaksınız.Romu portlayan ve geliştiren cyber71khan arkadaşımıza buradan teşekkürlerimi iletiyorum bu güzel romu geliştirdiği için.
4 ve 16 GB lik modeller ile uyumludur.
ÖNEMLİ NOT:
1-Eğer ekran solma sorunu yaşarsanız aşağıdaki fixi cwm den yükleyin.(Sadece sorunu yaşayanlar yüklesin)
2-Telefon kapalıyken şarz animasyonu görünmüyor ama merak etmeyin şarz ediyor.(100 olduğunda görünüyor)

ROM LİNKİ=>

EKRAN SOLMA SORUNU FİX=>

YÜKLEME SONRASI YAPILMASI GERENLER
ROOTU AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN
Sistem Klasöründeki Güvenlik Merkezi Uygulamamızı açıyoruz.
DETAYLAR --> İzinler --> İZİN --> ROOT --> ROOT izinleri --> Tamam

Viper4Android Uygulamasının çalışabilmesi için Rootun aktifleştirilmesi gerekir.

V5 YENİLİKLER

• Dokunmatik sapıtması çözüldü.[Bazı cihazlarda olan]
  • Kamera Fix eklendi.[Bazı cihazlarda olan]
  • Ses sürücüleri güncellendi.(DTS aktifleştirildi, ses kalitesi çok iyi)
  • Hava durumu uygulaması kaldırıldı (çince kısımlar ve Sadece istanbul, ankara ve izmir dışındaki şehirler bulunmuyordu istediğinizi kurabilirsiniz)
  • Kilit ekranı tekrar düzenlendi çince hava durumu artık görünmeyecek.
  • Launcherde iyileştirmeler yapıldı.
  • Sesle yazma ve Ses çevirme (TTS) eklendi mesajlarda aramalarda kullanılabilir.
  • Gapps güncellendi.
  • Takvim eklendi.
  • Simgelerde düzenlemeler yapıldı ~ Yerleri ayarlandı.(Düzenleme ile uğraşmayacaksınız)
  • Uiautomator değiştirildi akıcılık mükemmel.
  • Kapasitif tuş ışıkları yalnızca tuşlara basınca yanacak şekilde ayarlandı.
  • Daha çok alan türkçe!
Rom Hakkında Kendi Görüşüm: Bizim cihazlar için geliştirilen romların arasında en stabil en sorunsuz romlardan bir tanesi.Hız ve görselliğin bir arada olduğu tek rom.Pil ise inanamayacağınız derecede iyi.Oyun performansıda muhteşem diyebilirim.Benden rom tavsiyesi isteyen herkese ilk önerdiğim romdur.Bu yeni sürümle birlikte kusursuza yakın bir rom yakalanmış.

GÖRSELER

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dede, R.Carlos58, ney27 ve 5 diğerleri

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
:tşk::evet:

• Beğen
Tepkiler: Buğra

webbilgisi

Üye
Hocam bu romu kurunca menü tuşları bildirim ışığı olarak kullanılıyor olacak mı? Eğer olmayacaksa BU mesajdaki yöntemle olur mu?

• Beğen

webbilgisi

Üye
discovery customizer ile deneyin. ben denemedim bilemiyorum ama çalışmaması için bir sebep görünmüyor :spr

Bakalım bu telefon için ilk rom denemem bu olacak umarım memnun kalırım :)

• Beğen
polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
bu romda kamera sorunu varmı acaba

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
Lewa da mı :(

smh60

smh60

Üye
Bunun v4 ü nü denedim şarj süperdi peki oyun performansi nasil gta san andreas kasarmi

• Beğen
kaanslmz

kaanslmz

Üye
takip

smh60

smh60

Üye
Tamam o zaman kuralim :) kamera çalisirmi yeni cihazlarda

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kamera sorunu bu romda yok arkadaslar.
Gonul rahatligiyla kurabilirsiniz :spr

smh60

smh60

Üye
Evet yokmus :)

• Beğen
babyshoot

babyshoot

Üye
geliştirici arkadaşlar görüntülü görüşmeninde var olup olmadığını belirtseler güzel olur bence... bu rommda var mı ki?

• Beğen
Tepkiler: polat_karaduman
smh60

smh60

Üye
Güncelleme daha gelecekmi ve ram yönetimi biraz sıkıntılı geldi bana boş400 civarlarinda

• Beğen

Üst Alt