[STABİL]][ROM][V6.0][TR]LewaOS 5 [24.01.2014][Update 2]

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Bu romda bi müddet sonra bildirim sorunu çıkıyor.. Kişiselleştirme seviyorsan at yani atmadan önce cwmden bi backup al..

nsren

nsren

Üye
Arkadaslar Telefona Daha Hic ROM Atmadim. Fakat Bugun Root Attim. ROM da Atmami Tavsiye Eder misiniz. Eger Rom Atarsam Bu ROMu Atacagim.
Tavsiye ederim ben. Bu rom gercktem iyi.
Bu romda bi müddet sonra bildirim sorunu çıkıyor.. Kişiselleştirme seviyorsan at yani atmadan önce cwmden bi backup al..

Romdan kaynakli bir sorun degil o. Romda bulunan guvenlik merkezi denen uygulamanin ayarlarindan oluyor. Ben de ilk basta sorun var zannediyordum. Biraz karistirinca anladim sorun olmadigini.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Romdan kaynakli bir sorun degil o. Romda bulunan guvenlik merkezi denen uygulamanin ayarlarindan oluyor. Ben de ilk basta sorun var zannediyordum. Biraz karistirinca anladim sorun olmadigini.

O ayarlara bende baktım bildirim almayı engellemek için bir bölüm var orayı aktif etmesende, aktif etsende bildirimlerde sıkıntı çıkıyor.. O uygulama kaldırılabiliyor mu ?

nsren

nsren

Üye
O ayarlara bende baktım bildirim almayı engellemek için bir bölüm var orayı aktif etmesende, aktif etsende bildirimlerde sıkıntı çıkıyor.. O uygulama kaldırılabiliyor mu ?

Aslinda kaldirmaya gerek yok. Biraz ugrasinca çözersin zate. Faydali bir program.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Teşekkürler arkadaşlar. Peki root attıktan sonra hiçbirşeyi değiştirmeden kitkat güncellemesi yapabilir miyim yoksa unroot mı yapmam lazım?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Teşekkürler arkadaşlar. Peki root attıktan sonra hiçbirşeyi değiştirmeden kitkat güncellemesi yapabilir miyim yoksa unroot mı yapmam lazım?

Ne olursa olsun, 4.4 güncellemesi gelirse, telefonu orjinale döndür, rootunu kaldır öyle güncellemeyi yap. Tedbir..

• Beğen
Tepkiler: nsren
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye

hakan_k

Üye
Arkadaşlar bu romda google play yükleme hatası yaşıyorum ya. Çok can sıkıcı bi durum. Yükle butonuna basıyorum. %100 oluyor ama yüklemiyor. Var mı bir çözümü?

tugsahh32

Üye
Bakacaz :ddd

husmer_22

Üye
Kapanmasini istemediğin uygulamaları seçebiliyor araçlardan

Qchocuq

Üye
Güncelleme linki ölmüş hocam yenileyin

• Beğen
Tepkiler: furky8655

Raiwulf