Lenovo S90-A Frimware SevenMax(usb-otg ve Rootlu)

Sponsorlu Bağlantılar

35kurban

35kurban

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo S90-A Frimware SevenMax(usb-otg ve Rootlu)
Merhaba arkadaşlar telefonumuza bu özelliği sonradan kazandırma şansımız malesef yok ancak editlenmiş bir rom ile bunu yapmak mümkün.Aşşağıdaki yükleme talimatlarını izleyerek orjinal frimware üzerine editlenmiş rom ile telefona bu özelliği kazandırabilirsiniz.

Yapı numarası: RUS_7M.150530-L
Tarihi: 30.05.2015

Malzemeler: zip firmware için recovery
İŞLETİM sistemi: Android 5.0.2 + VibeUİ 2.5

Yapılan değişiklikler:

• Gereksiz uygulamar kaldırıldı
  • Firmware maksimum одек
  • Yerleşik BusyBox ve Root (isteğe bağlı);(Cwm den çıkarken süper user yüklensinmi diyor evet yes derseniz yükler telefon rootlu açılır.
  • OTG desteği eklendi
  • Ayarlar Optimize edildi, GPS/GLONASS alıcısı hızlı arama için uydular eski SSCB
  • 30.05.2015 tarihli uygulama güncellemeri
  • Sistemde kayıtlı gerçek kapasite batarya (2300 mah)
  • Düzenlenen optimizasyon
  • Devre dışı логирование
  • Ve daha birçok küçük değişiklik
YÜKLEME TALİMATLARI :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
    • Telefona kopyalatın S90-A_RUS_7M.150530-L_SevenMaxs.zip ve UPDATE-SuperSU-v2.46.zip
    • Telefonu Rootlayın rootlayın
    • Resimde belirtilen yerlere clokworkmod adlı klasör oluşturup verdiğim linkteki cwm.img 'yi atın(5.0.2 de bunu yapmazsanız çalışmaz sisteme yüklü rom 4.4.4 ise direk kuruluma geçin.es file exploreri yükleyin cihaz>data>media içersine atın.
    • telefonu pc ye bağlayın usb hata ayıklamasını aktif edin ve CWM.bat çalıştırın(otomatik olarak yükleyecektir ve cwm modda açılacaktır.eğer olmazsa atladığınız bir yer varmı diye kontrol edin)
    • "mount> Data ve Cache format (Mutlaka!!!)
    • "İnstall zip from sd card"seçin
    • telefon hafızasından S90-A_RUS_7M.150530-L_SevenMaxs.zip seçip yükleyin
    • Yeni romunuz hayırlı olsun :)
İndirilecek Dosyalar:

Son düzenleme:

kanat_58

kanat_58

Üye
dostum rootlamayı nasıl yapacağız benimki şu an 5.0.2 de .4.4.4 ise kurulum yap demişsin yoksa çalışmaz demişsin az daha açıklarmısın bana
dostum rootlamayı nasıl yapacağız benimki şu an 5.0.2 de .4.4.4 ise kurulum yap demişsin yoksa çalışmaz demişsin az daha açıklarmısın bana

35kurban

35kurban

Üye
    Konu Sahibi
cwm 4.4.4 de çalışıyor 5.0.2 de twrp çalışıyor sadece root yapabilirsin.rom yükleyemezsin.

kanat_58

kanat_58

Üye
Peki bu rootu nasıl yapacağız hangisini indirmem lazım nasıl yapacam açıklar ısın bana