Legendary^6 | RM-588 | 5230 & 5235 | v50 | 78 MB Ram | Efsane Geri Döndü.

Sponsorlu Bağlantılar

punemr123

punemr123

Üye
mardok bi sey kesfettim fw nin orjinal temalrinda 60 mb ram icin zorluom (herseyi kapatmiom)ama allblack pr2 anna icon temada hic ellemeden tel acildiktan 5dk sonra 60.24 mb dio ramblow acarsam 61.5 dio hala anlamiyom?????

punemr123

punemr123

Üye
mardok polarbit raging thunder yukledim acildi fakat a squadronda guncellestirme hatasi verio napmam lazim

okan1100

okan1100

Üye
Yeni yükledim her şey güzel çalışıyor ama Facebooks60v5 uygulamasını yükledim oturum açmaya kalktığımda "An unrecoverable error occurred. It might help to reboot your vice." hatasını alıyorum ve oturum açmıyor. Forumlarda okudum dili ingilizce yapınca oturum açılıyormuş ve sonrada Türkçeye çevirince sorunsuz çalışıyormuş. ama senin legendary^6 da ingilizce dili olmadığı için hiçbir şey yapamıyorum. facebook widgeti kullanamıyorum. buna bi çözüm bulursan ve ayrıca "0" tuşuna bluetooth switchi eklersen daha iyi olur.

Edit:
ayrıca Opera Mobilden atıyor ama arka planda açık kalıyor ve donmaya sebep oluyor RAMbow işlemini sonlandıramıyor. sadece KillMe ile sonlanabiliyor. buna ne sebep olabilir. zaten kendi tarayıcısı pek kullanışlı değil, operaya muhtacım.
ilgilenirsen sevinirim.

geredeli123

Üye
çok tş ederim güzel bi fw ama hataları var
- ram 50 mb yukarı cıkmıo 78 deil
- müziklerden sonra menüye atıyo
- kamera inglizce
- sensörler v11dekigibi öne eğince çalışıo
- ing dil olmaması çok kötü
-nokia arama özelliği çıkarılmamalıydı

year_one_26

year_one_26

Üye
bende 5235 var versiyonu v50.6.001 uyar mı

merkem

Üye
5250 için bunu uygulayamayız değilmi.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Hayır. Forumda 5250 CFW leri çıkmaya başladı galiba (yanlış hatırlamıyorsam).

<zxc

<zxc

Üye
güzel keşke 5800 içinde olsa

Luck1

Luck1

Üye
hani v51.0.02 off 2 aydır arastırıyorum yokbuna uygun bir cfw:( ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM BAŞARILI ÇALIŞMA OLMUŞ :)

jachagkall

jachagkall

Üye
rm-625 e uygun mudur?

hoş ben de 74mb görüyorum ram,şimdi 3-5 mb ram için flashlamak doğru mu bilemedim

.P.

Üye
5235 v12'ye atsam sorun çıkar mı ?

Astrosman

Astrosman

Üye
:tşk:

Maynard

Maynard

Üye
ilk çıktığından beri kullanıyorum, en ufak bir hatasını görmedim. Ram miktarı açıklamadaki gibi, ancak genel kullanımda 45-50 arası geziyor. V50 varken direk kurmuştum daha sonra v51 guncellemesi sonrası rofs2 de isim değişikliği yapıp yine kurdum. Keşke geliştirilmesi devam etse.

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
su anda bilgisayarim yok kismetse yazin güncelleyecegim

El_NiNo48

Üye
Arkadaşlar benim bu konuda bilgim çok az ben burdaki dosyayı indirdim JAF programını yükledim ve söylenenleri yaptım ama olmadı şu anda telefonumu açamıyorum.Biri bana yardımcı olabilir mi bu konuda ben bu yazılımı hangi programlarla ve nasıl yükleyeceğim konusunda... aaaaacillll yardımlarınızı bekliyorum...

El_NiNo48

Üye
Arkadaşlar ben bu yazılımı indirdim jaf programı ile yüklemeyi başlattım ama olmadı hata verdi ve şu anda telefonum açılmıyor..lütfen biri bana yardımcı olsun .Çok acil...bgenim bu konuda fazla bilgim yok bana neleri yapacağımı hangi programları yüklemem gerektiğini söyleyebilirmisiniz

MRat.YGin

MRat.YGin

Üye
tele yükledim ancak resimleri göremiyorum yardım eder misiniz ??

yamyam2576

yamyam2576

Üye
ram 50 megabaytlarda geziyor 76 mb la hiçbir alakası yok bunun

Üst Alt