Legendary^6 | RM-588 | 5230 & 5235 | v50 | 78 MB Ram | Efsane Geri Döndü.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
@erhan402: Telefonun pilini çıkar tak. Sonra telefonu açmadan doğru cfw yi flashla.

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
bu nokia 5230 un rar arşivinde 7 dosya mı var yoksa ben mi yanlış indirdim

bu c6 fw olduğu için ROFS3 olmayacak sakın kullanma

mardok 5230 a yanlış fw yükledim jaf a görünmüyor artık flash derken kapama tuşuna basıyoruz şimdi basıyorum birşey olmuyor telefon bağlanmıyor yani açılmıyorda

rambonun dediğini yap olmazsa orjinal fwyi geri at düzelir

trecool

trecool

Üye
bu c6 fw olduğu için ROFS3 olmayacak sakın kullanma

rambonun dediğini yap olmazsa orjinal fwyi geri at düzelir

yani dediğim gibi 7 dosyayı rm 588 in içine atıp flaşlıcaz dimi
tamam yaptım:naughty:

erhan402

Üye
sağol düzeldi şimdi birde senin legandry rofs 2 i 105 mb daha kaç mb alır? 2. soru profil tercih ismi nerden değişiyor onu xpress music yazacağımda .... öğrendim fw yapımını

trecool

trecool

Üye
az önce flaşladım gayet güzel olmuş hem hızlı hemde görsellik çok iyi:naughty: tam aradiğim fw olmuş ellerine sağlık:tşk:

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
az önce flaşladım gayet güzel olmuş hem hızlı hemde görsellik çok iyi:naughty: tam aradiğim fw olmuş ellerine sağlık:tşk:

teşekkür işlemini buton ile yapsak fena olma hani :D

sağol düzeldi şimdi birde senin legandry rofs 2 i 105 mb daha kaç mb alır? 2. soru profil tercih ismi nerden değişiyor onu xpress music yazacağımda .... öğrendim fw yapımını

erhan kaç tane atmak istiyorsun hepsini parçala göm çok fazla boş alan var prfil ismi içinse private\10202be9\101F8798.txt aç 0x2 satırındaki Legendary^6 sil tırnakları silme ama istediğini yaz repack flaş ardından benim konuya bi teşekkür :ehe

erhan402

Üye
Teşekkür butonunu göremedim !!!! ÇOK ÇOK teşekkürler omega fw ile legandry kattım sabah 8 den beri uğraşıyom XPress music diye bır fw yaptım TABI SENIN SAYENDE EN COK MARDOK ÇOOK ÇOOOK TEŞEKKÜRLER...

:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

----------Eklendi @ 17:28:41 ---------- Yazıldı @ 16:49:35 ----------

Mardok şimdi yine flasha gırmıyor telefon hatalı cfw yukledım acılmıoy usb takıyorum açma kpama bas çek telefon buna da yanıt vermıyor yıne az onceki gibi 2 usb kablo ıkısıde sağlamdı bır sorun yok

agun35

Üye
Arkadaşlar bu cfw 5228 kurulurmu kurulursa nasıl? Kendimde 5800 var c6 cfw kurup kullanıyorum yani biraz anlıyorum yardımcı olursanız sevinirim 5228 le alakalı fazlabişey bulamadım bi tanıdığıma yapıcam yanlış bişey yapmak istemiyorum. Teşekkürler
bu soruma cevap vericek kimse yokmu ya

trecool

trecool

Üye
bir sorun belirtmek istiyorum telefon ekranı hafif kararınca dokunmatik çalışıyor gördüğüm tek sorun bu :D

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
bir sorun belirtmek istiyorum telefon ekranı hafif kararınca dokunmatik çalışıyor gördüğüm tek sorun bu :D

o tuş kilidi süresi ile alakalı tuş kilitlenmeden ekran ışığı söndüğü için dokunmatik çalışmaya devam eder.

bu soruma cevap vericek kimse yokmu ya

bu fw yalnızca 5230 ve 5235 içindir 5228'e yükleyemezsin

Teşekkür butonunu göremedim !!!! ÇOK ÇOK teşekkürler omega fw ile legandry kattım sabah 8 den beri uğraşıyom XPress music diye bır fw yaptım TABI SENIN SAYENDE EN COK MARDOK ÇOOK ÇOOOK TEŞEKKÜRLER...

:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

----------Eklendi @ 17:28:41 ---------- Yazıldı @ 16:49:35 ----------

Mardok şimdi yine flasha gırmıyor telefon hatalı cfw yukledım acılmıoy usb takıyorum açma kpama bas çek telefon buna da yanıt vermıyor yıne az onceki gibi 2 usb kablo ıkısıde sağlamdı bır sorun yok

orjinal yazılıma geri dönüp tekrar dene

bu arada arkadaşlar iyi hoş kullanıyorsunuzda emeğe saygı çerçevesinde beğen butonun boş geçmeyelim gerçekten

trecool

trecool

Üye
o tuş kilidi süresi ile alakalı tuş kilitlenmeden ekran ışığı söndüğü için dokunmatik çalışmaya devam eder.

bu fw yalnızca 5230 ve 5235 içindir 5228'e yükleyemezsin

orjinal yazılıma geri dönüp tekrar dene

bu arada arkadaşlar iyi hoş kullanıyorsunuzda emeğe saygı çerçevesinde beğen butonun boş geçmeyelim gerçekten

hayır sen beni yanlış anladın hani ekran tam kararmadan hafif kararır(tam kararmicak) ya o zaman ekrana ekranı aydınlatmak için dokunursun ama dokunmatik etkin olmaz sadece ekran biraz daha aydınlanır, işte burda ekran hem aydınlanıyor hemde nereye dokunduysan o dokunduğun yerdeki butona basılmış oluyor anlatmak istediğim sorun buydu:D

agun35

Üye

Cevabın için teşekkür ederim arkadaş birde biliyosan bu 5228 için cfw varmı ben bulamadım bilink verebilirsen çok makbule geçicek Teşekkürler

punemr123

punemr123

Üye
Cevabın için teşekkür ederim arkadaş birde biliyosan bu 5228 için cfw varmı ben bulamadım bilink verebilirsen çok makbule geçicek Teşekkürler

elimde 5528 icin sadece port diebilicegim bi fw war sorunlari bayagi fazla ve benim pc im yok.kuzen cok fw isinden anlamiodu ben ogrendigim kadariyla bi kac sey ekledim su anda turkce ve kuzenim 2.5 haftadir kullanio tatile gitti ve daha gelmedi gelince sorunlari cozersek yayinlamayi dusunuom eger daha fazla 5228 c6fw isteyen olursa tabi ve bana dert yanmaycak kisiler cunku dedigim gibi pc im yok:(

ve mardok abi ne ettin yaw simdi kararsiz kaldim omega mi legendary mi.simdilik omega ya daha ilimliyim cunku v4.5 e az kaldi .abi beynimin icine s*ctiniz hangisi???????????????????????

trecool

trecool

Üye
elimde 5528 icin sadece port diebilicegim bi fw war sorunlari bayagi fazla ve benim pc im yok.kuzen cok fw isinden anlamiodu ben ogrendigim kadariyla bi kac sey ekledim su anda turkce ve kuzenim 2.5 haftadir kullanio tatile gitti ve daha gelmedi gelince sorunlari cozersek yayinlamayi dusunuom eger daha fazla 5228 c6fw isteyen olursa tabi ve bana dert yanmaycak kisiler cunku dedigim gibi pc im yok:(

ve mardok abi ne ettin yaw simdi kararsiz kaldim omega mi legendary mi.simdilik omega ya daha ilimliyim cunku v4.5 e az kaldi .abi beynimin icine s*ctiniz hangisi???????????????????????

omega mı legendary mi diye bi karşılaştırma yapıcaksak her ikisini de kullandım legendary derim çünkü daha hızlı internette iki de bir hata verip atmıo ve de görebildiğim sadece 1 hatası var onuda yazdım zaten sonuç olarak legendary daha hızlı ve de hatasız :D

punemr123

punemr123

Üye
ama 4.5 e az kaldi omega nin da beta 1 de core editleri vardi 78 gormustu .en iyisi ikisini ayri ayri denemek cunku zevkler farklidir ama bu legendary iyi olmadigindan deil onceden beri rambonun fwlerine alisik olmamdan.mardok abi otturmus o belli emegine saglik .bide ustad ben.butona basamiom cunku telden giroom sen bunu teskur olarak say:)

----------Eklendi @ 01:50:09 ---------- Yazıldı @ 01:48:57 ----------

netten atma sorun deil cunku opera mini kullaniom daha az ram yiyo

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
CFW lerin çatışması başladı he :ehe . Mardok, el ele verseydik mükemmel 1 cfw çıkardı ama böylesi de iyi. Çeşitlilik eksikliğimiz değil zenginliğimizdir :oke:

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
CFW lerin çatışması başladı he :ehe . Mardok, el ele verseydik mükemmel 1 cfw çıkardı ama böylesi de iyi. Çeşitlilik eksikliğimiz değil zenginliğimizdir :oke:

ya aslında vakit olsa tüm RM'ler için çıkartırdım ama yok :(
eğer benim sınavlarım bitince yani seneye haziranda symbianda ölmezse rambo da onay verirse(ne kadarda şart oldu :D ) tüm rmler için omegA+Legendary^6 çıkartırız

----------Eklendi @ 15:52:02 ---------- Yazıldı @ 15:49:46 ----------

omega mı legendary mi diye bi karşılaştırma yapıcaksak her ikisini de kullandım legendary derim çünkü daha hızlı internette iki de bir hata verip atmıo ve de görebildiğim sadece 1 hatası var onuda yazdım zaten sonuç olarak legendary daha hızlı ve de hatasız :D

ama 4.5 e az kaldi omega nin da beta 1 de core editleri vardi 78 gormustu .en iyisi ikisini ayri ayri denemek cunku zevkler farklidir ama bu legendary iyi olmadigindan deil onceden beri rambonun fwlerine alisik olmamdan.mardok abi otturmus o belli emegine saglik .bide ustad ben.butona basamiom cunku telden giroom sen bunu teskur olarak say:)

----------Eklendi @ 01:50:09 ---------- Yazıldı @ 01:48:57 ----------

netten atma sorun deil cunku opera mini kullaniom daha az ram yiyo

teşekkürler gençler aslında ben uzun süre uğraştığım için fw de final gibi çıktı bi kaç ufak hata var işte rambo beta beta çıkartdığı için hatalar çözüldü sonuçta hepsi aynı kapıya çıkıyor :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
mardok, sen ümidini kesme. Symbian ölsede yeniden diriltiriz :D

punemr123

punemr123

Üye
mardok al sana sorun:
tus kildi yapip silde to unlocktan acarsak ara menu efektleri kayboluo menuden uyg. falan gecerken ama menu icinde tusu kitleyip tekrardan fizikselden acarsan duzelio bu omegada da var ve bugune kadar flashladigim tum c6v40larda.bu sorunu tamamen cozunde kronik c6v40 hastaligi olmasin(tema efektlerinden kaynakli deil.orjinal senin verdigin efekttede oldu benim sonradan fwye gomdugum efekttede oldu ve sorun ikisindede noktasina virgulune esit belki cok onemli deil ama beni ayr ediyo abi.Sende ona bi ayar at mardok:)

----------Eklendi @ 21:33:46 ---------- Yazıldı @ 21:29:03 ----------

ve unutmadan font tam uyumlu deil kuculdugu yerlerde gozu rahatsiz edecek kadar bozuluyo.ama font cok hos sanirim nokia pure.bu fontu kullanalim ama uyumlu haliyle

erbenben

Üye
Arkadaşlar Ev Ekranı temasını değiştirmek için Ev Ekranı Teması diye bir sekme olması gerekiyor ama yok nerededir o acaba bilen varsa ??? Ev Ekranı teması yükledim kullanamıyorum :( :hih:

Legendary^6 kullanıyorum ...

Üst Alt