Legendary^6 | RM-588 | 5230 & 5235 | v50 | 78 MB Ram | Efsane Geri Döndü.

Sponsorlu Bağlantılar

punemr123

punemr123

Üye
mardok qt sorun cikario

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Ev Ekranı temasını değiştirmek için Ev Ekranı Teması diye bir sekme olması gerekiyor ama yok nerededir o acaba bilen varsa ??? Ev Ekranı teması yükledim kullanamıyorum :( :hih:

Legendary^6 kullanıyorum ...

C6 portlu telefonlarda ev ekranı yalnızca 1 tanedir değişmez

mardok al sana sorun:
tus kildi yapip silde to unlocktan acarsak ara menu efektleri kayboluo menuden uyg. falan gecerken ama menu icinde tusu kitleyip tekrardan fizikselden acarsan duzelio bu omegada da var ve bugune kadar flashladigim tum c6v40larda.bu sorunu tamamen cozunde kronik c6v40 hastaligi olmasin(tema efektlerinden kaynakli deil.orjinal senin verdigin efekttede oldu benim sonradan fwye gomdugum efekttede oldu ve sorun ikisindede noktasina virgulune esit belki cok onemli deil ama beni ayr ediyo abi.Sende ona bi ayar at mardok:)

----------Eklendi @ 21:33:46 ---------- Yazıldı @ 21:29:03 ----------

ve unutmadan font tam uyumlu deil kuculdugu yerlerde gozu rahatsiz edecek kadar bozuluyo.ama font cok hos sanirim nokia pure.bu fontu kullanalim ama uyumlu haliyle

ya o efekt eksikliğinden kaynaklanıyor kullandığım tema efekti telefonu kasmasın diye bazı efektler çıkartılmış başka efekt dene sorun hala devam ederse C6 sorunudur onu düzeltemem
font ben küçük yazı sevdiğim için koydum bu nokia pure değil istersen nokia pure kendin at

mardok qt sorun cikario

qt sorunu içinde ovi den sinemalar uygulamasını indir o uygulama beraberinde qt de yüklüyor daha qt ile sorunun kalmaz istersen sonrdan sinemalar uygulamasını silersin

punemr123

punemr123

Üye
qt yii cozdum abisi ama efektler hala sorunlu:(

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
nfe kullanmayı biliyorsan forumdaki C7 efektlerini dene dediğim gibi benim attığım efektde çıkarılmış olmalı onlar kasma engellenmiş bu şekilde ama ben tema efekti kullanmadığım için bişey diyemeyeceğim

punemr123

punemr123

Üye
ben zaten ilk onu denedim gomdum sonuc ayni

karizma_07

Üye
arkadslar bn jafa kadar geldm ancak jaf da ppm in yeşil simgesi yanmıor ppme tıklayınca dosya bul dıo hangi uzantılıyı secice ppm için
.c00 .vpl .spr .dcp .signature .uda.fpsx telim 5230 omega yuklu acıl cvp ktlendm kaldm buurda

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Gerekli dosyaları RM-588 klasörüne atmamışsın. RM-588 klasörünü iyice kontrol et.

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
QT sorunu çözümü ilk sayfaya eklendi

punemr123

punemr123

Üye
mardok bu fw de yukledigim temalarin cogunda telefon acma yerinde telefon simgesi var eski fwde iki nokta cikanlarda bile bunun icin ne yaptin paylasabilir misin

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
mardok bu fw de yukledigim temalarin cogunda telefon acma yerinde telefon simgesi var eski fwde iki nokta cikanlarda bile bunun icin ne yaptin paylasabilir misin
he bak onun için .mif dosyalarını düzenlemen lazım benim rofs2'yi aç ardından resource/skin/101f84b9/Series60skin.mif dosyasını masaüstüne kopyala ardından
siscontents aç dosya/yeni paket/boşpaket/s60v5 seç sonra yukarda uygulama işareti var ona bas orda öğe ekle var onu seç dosya ekleyi tıkla ardından masaüstündeki series60skin.mif'i seç
sonra bi pencere çıkacak tamam'a bas sonra orda series60skin.mif dosyasına çift tıkla entry294 o tuş simgedir istediğin bi grafiği svg fortmatına dönüştür ardından entry294 ile değiştir o listedeki series60skin.mif(yeni yaptığın) onu masaüstüne at değiştirilsin mi sorusuna evet de yeni series60skin.mif dosyasını skin/101f84b9 klasörüne at değiştirilsin mi evet repack flash ardından bu mesaja bi teşekkür :D kısaca anlatmaya çalıştım umarım anlamışsındır

• Beğen
Tepkiler: punemr123
punemr123

punemr123

Üye
he bak onun için .mif dosyalarını düzenlemen lazım benim rofs2'yi aç ardından resource/skin/101f84b9/Series60skin.mif dosyasını masaüstüne kopyala ardından
siscontents aç dosya/yeni paket/boşpaket/s60v5 seç sonra yukarda uygulama işareti var ona bas orda öğe ekle var onu seç dosya ekleyi tıkla ardından masaüstündeki series60skin.mif'i seç
sonra bi pencere çıkacak tamam'a bas sonra orda series60skin.mif dosyasına çift tıkla entry294 o tuş simgedir istediğin bi grafiği svg fortmatına dönüştür ardından entry294 ile değiştir o listedeki series60skin.mif(yeni yaptığın) onu masaüstüne at değiştirilsin mi sorusuna evet de yeni series60skin.mif dosyasını skin/101f84b9 klasörüne at değiştirilsin mi evet repack flash ardından bu mesaja bi teşekkür :D kısaca anlatmaya çalıştım umarım anlamışsındır

saol mardok gerek kalmadı kuzenime attıgımımız fwnin zaten telefon simgesi düzgün klawyene saglık

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Mardok bu telefon simgesi çözümünü konu olarak paylaş o zaman ilgi görür ;)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Haklısın :ağlarım:

azmiserim

azmiserim

Üye
mardok dostum ellerine sağlık sen bu işi biliyorsun tekrar teşekkür ederim

punemr123

punemr123

Üye
mardok fw stabil calisiodu fakat son formattan sonra media bar kafayi yedi formattan sonra acilio teli acip kapayinca geri gelmio tus calisio titriyo tel fakat bar gelmio bi yama falan var mi bildigin

punemr123

punemr123

Üye
hallettim gerek kalmadi

Üst Alt