LCG SmartMovie v4.01 + Loader v1.02 + Converter | Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
merhabalar bu programı sitede anlatıldığı şekilde iki n73 e kurdum çalışıyo gayet başarılı fakat üçüncü n73 te (sertifika süresi dolmuş veya telefon ayarları yanlış) şeklinde bir hata mesajı çıkıyor . Yardımcı olabilrseniz sevinirim.
Sertifika süresi geçmiş dediğinde telefonun tarihini biraz geri al eğer çok fazla geri alırsan bu seferde sertifika süresi dolmuş yada telefon ayarlarını kontrol et diye uyarı verir.

elementer

Üye
teş. kardeş emeğine sağlık

LUBUOGUZ

LUBUOGUZ

Üye
Ellerine sağlık.:oke:

reoksit

reoksit

Üye
teşekkürler dostum çok mükemmel n 73te sorunsuz çalışıyor emeğine sağlık

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
reca ederim :oke:

bcetinkaya

Üye
teşekkürler

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
İlk acıldıgında calısıo fakat 2 ıncıde hata verıo tekrar yukleyın dıo bozuk yani yuklemeye deymez benden solemesi ama yinede eline saglık kardesbuna bi cozum bulabılırsen olabılır bysss

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
~elinize sağlık , tsk ederim ., emeğe saygı... ~

atakante

Üye
teşekkürler,samsung i550w çalıştı.Konvertör programıda çok kullanışlı, alt yazı da ekleyebiliryorsun.Başka çeviriciler kullandığımda divxlerde ses senkronu sorunları vardı, bu programla yaptığımda süper çalıştı (lost ve filimleri çevirdim bile)....

ohhhtay

Üye
sagolasın dostum

sincerelym

sincerelym

Üye
çok teşekkür ederim şu yeni versiyon kafayı yedirtmek üzreydi bana...

chaplin

Üye
arkadaşlar bu yeni versiyonda programdan çıktığımızda filme kaldığımız yerden devam edemiyormuyuz daha önceki versiyonlarda olduğu gibi..bu özelliği yokmu uygulamanın??

yapraksarma

Üye
kardeş flv dosyalarını açmıyor :S. yardımcı olabilir misin

kemal21

kemal21

Üye
sağol dostum güzel program süper paylaşım yaşasın maxicep

pabeda

Üye
Arkadaşlar sympda dosyası rar-ın içindekilerden hangisi bilen varmı

carandiru

carandiru

Üye
teşekkürler guzel paylasım :oke:

olivetti

olivetti

Üye
pro güzel ama ****** sorun yarattı

expectancy

Üye
teşekkürler ama ****** çalışmıyı kardeş hiç açılmıyor yardımcı olurmusun

baronofnights

baronofnights

Üye
ELLERİNE SAGLIK HOCAM bısey sorcaktım bu converterda setup ıkonuyla cıkan cıkan dta dosyasını ne yapıyoruz bu konuda hıc bılgım yok yardımcı olursanız cok sevınırm ve ıyı gunler dılerım

--------------- Ekleme ---------------

pro güzel ama sorun yarattı

tarıhı 3 sene gerıye al bugunku tarıhten mesela 25 12 2006 yap programı sorunsuz yuklersın telefonuna

Üst Alt