LCG SmartMovie v4.01 + Loader v1.02 + Converter | Son Sürüm

drnoname

drnoname

Üye
N78 e yükleniyor. Desteklenmeyen yazılım diyor. Paylaşım için teşekkür ama desteklediği telefon modellerini veya symbian versiyonunu yazsaydınız daha iyi olurdu. :D

sinan58

sinan58

Üye
tesekkurler

kasımcn

Üye
arkadaşlar bende smarmovie nin 4.0 sürümü var satın almadım yani ıma numarsıyla kodunu(şifresini) alamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim. bulamıyorum lütfen yardımcı olun n73 için

tado_ooo

Üye
çok sağol daha denemedim ama inşallah problem çıkarmaz bi süre sonra

--------------- Ekleme ---------------

benim telefonum 6630 yükleme hatası veriyor neden verir acaba ?

ahmetkaya34

çalışıyor sağoll

buni

Üye
ellerine sağlık çok güsel paylaşım

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

ultranova

ultranova

Üye
kardeş saol.

sedisedisedi1

Üye
teşekkürler

comsar

Üye
teşekkürler

habbuj

habbuj

Üye
sağol

Emircan__01

Üye
Allah razı olsun !

cakmakfuat

Üye
süpersin dostum :)

sadoko1

sadoko1

Üye
teşekkürler biladerim maxi cep de sorunsuz çalışan smart sende öbürleri kod istiyor yada durduk yerde kendini kapatıyor 4.15 smart bi ayar verirsen seviniriz :oke:

memmed58

Üye
Herşey tamam da indirme linki nerde?

tamam cevap yazınca çıktı :)

Yalnız converter yok içinde.

mzo69

mzo69

Üye
saol dostum çalışıyor.

ferdi ua

Üye
teşekkür

mhmmduruc

Üye
süper .d

aslanpence1987

Üye
fafef

engn tyln

engn tyln

Üye
teşekkürler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt