LCG jukebox 2.73 sorunsuz kullanmak.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devinaski

Üye
    Konu Sahibi
LCG jukebox 2.73 sorunsuz kullanmak.
arkadaşlar selam.jukebox v2.73 müzikçalar programını daima deneme sürüm olarak sıfırlayarak kullanabilmenin yöntemini anlatacağım.s60v3 lerde c:/system/data klasörünün içinde waplist.r27 vardır.S^3 tellerde ise c:/system/data/enssc.dat vardır.bunları silin.contact templates programını çalıştırıp tüm silin.jukebox u açın.ne gördünüz yine 1:30 değil mi?

ismail

ismail

Üye
teşekkürler telini hacklemek istemeyenler için(?) faydalı bi yöntem :)

devinaski

Üye
    Konu Sahibi
pek kimseyi alakadar etmedi galiba bu konu:)programları upload etme gereği duymadım herkeste vardır diye.ismail arkadaşın dediği gibi hacke gerek yok.contact templates programını binpda sertifikası ile imzalayın kurulur o.bu sıfırlama yönteminin amacı jukeboxu radyo dinlerken falan hata vermemesi için.normalde kayıt kodunu girerekte dinlenir ilk başta ama sonra error fail der.en temizi bu yöntem. sürüm bulsak iyi ama hiç yoktan iyidir.

AHKE

AHKE

Üye
tesekkurler

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
güzel bir yönteme benziyor kardeş ama deneyemedim programı bulamadım senin dediğin şu contact templates programı sende varsa ekleyebilir misin google da falan baktım bırazda üşengeçlıkten bulamadım birde enssc.dat dosyası sv3lerde gibi şimdiden sağol yardımın için jukeboxın radyosu için deniyordum :)...

devinaski

Üye
    Konu Sahibi
programları sayfaya koymaya çalışayım arkadaşlar.sizde sağolun yardımım olursa ne mutlu:)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar programları paketledim yalnız maxicepe koyamadım.cepten doğru 4sharede upload yaptım.Güle güle kullanın.Link:
www.4shared.com/zip/snYUiqrQ/jukebox_sfrlama.html

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
programları sayfaya koymaya çalışayım arkadaşlar.sizde sağolun yardımım olursa ne mutlu:)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar programları paketledim yalnız maxicepe koyamadım.cepten doğru 4sharede upload yaptım.Güle güle kullanın.Link:
www.4shared.com/zip/snYUiqrQ/jukebox_sfrlama.html

Tamam dostum sagolasın :)
tıklanabilir linke çevirdim :) burada

devinaski

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben bu link gözüktürmeyi cepten falan nasıl yapılır bilemiyorum ama senin yaptığın adres yanlıs olmus.bu olacak bak.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ilk koyduğum linkte bi harf arası boşluk olmus çok pardon kusura bakmayın.bunu kopyalayıp yapıştırın adres satırına.:
www.4shared.com/zip/snYUiqrQ/ukebox_sfrlama.html

ismail

ismail

Üye

devinaski

Üye
    Konu Sahibi

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
dostum ben bu link gözüktürmeyi cepten falan nasıl yapılır bilemiyorum ama senin yaptığın adres yanlıs olmus.bu olacak bak.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ilk koyduğum linkte bi harf arası boşluk olmus çok pardon kusura bakmayın.bunu kopyalayıp yapıştırın adres satırına.:
www.4shared.com/zip/snYUiqrQ/ukebox_sfrlama.html

Püf Noktası MOBİLDEN KONU DÜZENLEME ve Link- Resim-Video EKLEME linke ISIM VERME burada konuya nasıl link eklenir hakkında bilgiler var :)

devinaski

Üye
    Konu Sahibi
vallahl arkadaşlar bilememek kötü işte öğretiverin sağolsun:)

devinaski

Üye
    Konu Sahibi

Renklisini yapmak istedim ama yanlıs olur diye yapamadım:

- - - Eklendi - - -

aynen http koyunca başına oldu ismail:)nasıl indirebildiniz mi?bi problem yok inşallah.sıfırlamada falan sıkıntı olursa yardımcı olayım.

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye

Teşekkür ederim

Bi deniyim bakim şu sis editörü bir türlü sevememiştim belkı kullanmasını ögrenirim :D

- - - Eklendi - - -

ismail yazının rengini senden çaldım nasıl güzel mi
?

devinaski

Üye
    Konu Sahibi

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
dostum benim tel sv3 ama bende enssc.dat vardı onu geçenlerde silmiştim templateslede hepsini sildim 1.30 olmadı :(

devinaski

Üye
    Konu Sahibi
ben nasıl yapabilirim şu renkliyi:)
Sis editör güzeldir herşey yaparsın onla.paketledikten sonrada kalıntı reklam bırakmaz.aslında size kendim parçalayıp topladığım proları göstermek isterim.ama bu sayfaya yüklemek istiyorum.

- - - Eklendi - - -

1:30 yapamayan dostum c:/system/data/enssc.dat dosyasını jukebox kapalıyken sil ve yine jukeboxu açmadan contact templatesle deleteyle sil.şimdi aç jukeyi.şahsen iki farklı işletim sistemli telde uyguladım.

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
ben nasıl yapabilirim şu renkliyi:)
Sis editör güzeldir herşey yaparsın onla.paketledikten sonrada kalıntı reklam bırakmaz.aslında size kendim parçalayıp topladığım proları göstermek isterim.ama bu sayfaya yüklemek istiyorum.

- - - Eklendi - - -

1:30 yapamayan dostum c:/system/data/enssc.dat dosyasını jukebox kapalıyken sil ve yine jukeboxu açmadan contact templatesle deleteyle sil.şimdi aç jukeyi.şahsen iki farklı işletim sistemli telde uyguladım.
Forum ayarlarında var pc görünümüne gecmen lazım yazı için. Galiba bende olmayacak biraz daha üstune duşeym belki olur:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt