lcg jukebox 2.72 sorunsuz kullanmanın yolu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kordanadam

Üye
    Konu Sahibi
lcg jukebox 2.72 sorunsuz kullanmanın yolu
lcg jukebox 2.72'yi yükleyenler başta tam sürüm sanıyorlar ama değil. bir süre sonra parçanın ilk bi kaç saniyes
ni çalıp kapatıyor kendini. bu sorunu gidermek için bi yol aklıma geldi ve n8'de denedim başarılı sonuç verdi. sizde de umarım olumlu olur yanıtlarınızı bekliyorum. benim tel hackli ama hacksizlerde de işe yarar bence.
çözümüm şu başka bölümde s60 uygulamaları var eskiden 6600 kullanıyordum ordan aklıma geldi orda müzik uygulamalarında çilekeş arkadaşın açtığı bir konu var. lcg jukebox 2.17 sonunda craclendi diye ordaki zip dosyasını indirin. içinde ****** var ordan imeinizi girip numara alın. o numarayla giriş yapın. kabul edecektir ama sonra çıkıp programı tekrar açtığınızda yasal sürüm olup olmadığı internetten denensin mi diye bir uyarı verecek evet deyin. ben deyince bağlanırt gibi oldu sonra bi anlamadığım uyarı notu verdi ingilizce ve beni dışarı attı. sonra tekrar programı açtığımda kod istedi aynı kodu girdim ve kabul etti. anlıycağınız bu internet adımını bir her girişte bir defa tekrarlayacaksınız sadece sonra çıkmayana kadar rahatça kullanabilirsiniz. umarım sizde de öyle olur. ben jukebox 2.72yi kendi sitesinden indirdim. lonelycatgames'ten sanırım. farkeder mi burdakinden bilemiyorum.ilk konu açışım bir eksiğim varsa kusura bakmayın. bu arada şunu da eklim bana bağlantı sorduğunda wifi bağlantımı seçiyordum. siz hangisini seçersiniz bilemem. kontörünüzün gitmesnden mesul değilim. ama denemeye değer. bende sorunsuz çalıştı. tel n8. yorumlarınızı bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt