LCG Jukebox 2.72 (tam ve tek ikon)

Sponsorlu Bağlantılar

kesbi

kesbi

Üye
    Konu Sahibi
LCG Jukebox 2.72 (tam ve tek ikon)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: abdispowerr, rebeL-01, bymen07 ve 17 diğerleri

ungood20

ungood20

Üye
emeğine sağlık

kesbi

kesbi

Üye
    Konu Sahibi
Diline sağlık :oke:

mercandedem

Üye
emegıne saglık

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Parmağına sağlık. :oke:

kesbi

kesbi

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Bir süre sonra kullanılmaz hale geliyor. Bilginize...

kesbi

kesbi

Üye
    Konu Sahibi
Ben buraya koymadan önce kullanmaya başladım ve hala kullanıyorum. Başka bir sorun olabilir.

'Şeref'

Emekli Yönetici
emeğine sağlık :spr

nereharme

nereharme

Üye
Bu jukebox da zaten 3sn diye bi kısıtlama yok kardeş, program cra*ckli değilse 1buçuk saatlik bir kısıtlama var.

kesbi

kesbi

Üye
    Konu Sahibi
Peki o zaman. Aklım X-plore'a gitti sanırım. Başlığı değiştiriyorum. Teşekkürler uyarı için. O zaman toplamda 1,5 saat dinleyen biri yorum yaparsa sevinirim. Ben başka bir programı tercih ediyorum genelde. Geçen biraz açık bıraktım kapanacak mı diye ama 1,5 saat olmadı sanırım.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
mu sımdı bu arkadaslar deneyıp goren yokmu? Su programın fulunu yapan cıkmadı bı :) ıns bu 1.5 saatte kapanmaz... Basladım dınlemeye :)

ata123321

Üye
2.70 versiyonunu ****** ile aktifleştirip internete bağlanasını sorcerer ile 1 seferlik keserseniz sürüm ve kesinlikle 1.5 saat sonra bitmeyen bir LCG jukebox ınız olur. goggle da "LCG jukebox 2.70 Sorcerer" diye aratınca onlarca resimlik anlatım çıkıyor. Onları deneyin kesin çözüm, be aylardır öyle kullanıyorum.

kerzakov

Üye
tesekkürler

kesbi

kesbi

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlardan otomatik güncellemeyi kapatmayı unutmayın.

erdemguven

Üye
ya arkadaşlar bu programı herkes övüyo çok biliniyor. yeni kullanmaya başladım bugün kurdum ttpot kullanıyordum. ve bu jukebox çok daha hızlı. ancak stero ayarını bulamadım kafayı yicemm:S ya ses stero deyil arkadaşlar ya. siz nasıl yaptınız?

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar bu programı herkes övüyo çok biliniyor. yeni kullanmaya başladım bugün kurdum ttpot kullanıyordum. ve bu jukebox çok daha hızlı. ancak stero ayarını bulamadım kafayı yicemm:S ya ses stero deyil arkadaşlar ya. siz nasıl yaptınız?

utkuaslan92

Üye
emeğine sağlık,lyrics indirmeye çalışıyorum orjinal değil diye atıyor ne yapmam gerekiyor?

GRAND_HUSTLER

GRAND_HUSTLER

Üye
internetten radyo dinlenebiliyormu ?

Üst Alt