LCG Jukebox 2.72 (tam ve tek ikon)

• 20 Ekim 2010
  • 18639 Okunma
  • 46 Cevap

1. LCG Jukebox 2.72
    En çok bilinen symbian müzik çalar programı. Artık tek ikon olarak ve imzalı.

< Resmi açmak için tıklayın >

Not:
    http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-muzik-oynaticilar/lcg-jukebox-2-7-2-signed-397569.html
    Symbian 9.4/Müzik çalar başlığında 2.72 olarak sadece yukarıda verdiğim başlık var. Oradaki tam sürüm değil. Sadece imzalı deneme sürümü. Sonradan önerilen linkteki ise 2 ikonludur.

Yazan: kesbi
  2. emeğine sağlık

3. Diline sağlık :oke:

4. emegıne saglık

5. Parmağına sağlık. :oke:

6. Teşekkürler arkadaşlar.

7. Bir süre sonra kullanılmaz hale geliyor. Bilginize...

8. Ben buraya koymadan önce kullanmaya başladım ve hala kullanıyorum. Başka bir sorun olabilir.

9. emeğine sağlık :spr

10. Bu jukebox da zaten 3sn diye bi kısıtlama yok kardeş, program cra*ckli değilse 1buçuk saatlik bir kısıtlama var.

11. Peki o zaman. Aklım X-plore'a gitti sanırım. Başlığı değiştiriyorum. Teşekkürler uyarı için. O zaman toplamda 1,5 saat dinleyen biri yorum yaparsa sevinirim. Ben başka bir programı tercih ediyorum genelde. Geçen biraz açık bıraktım kapanacak mı diye ama 1,5 saat olmadı sanırım.

12. mu sımdı bu arkadaslar deneyıp goren yokmu? Su programın fulunu yapan cıkmadı bı :) ıns bu 1.5 saatte kapanmaz... Basladım dınlemeye :)

13. 2.70 versiyonunu key gen ile aktifleştirip internete bağlanasını sorcerer ile 1 seferlik keserseniz sürüm ve kesinlikle 1.5 saat sonra bitmeyen bir LCG jukebox ınız olur. goggle da "LCG jukebox 2.70 Sorcerer" diye aratınca onlarca resimlik anlatım çıkıyor. Onları deneyin kesin çözüm, be aylardır öyle kullanıyorum.

14. tesekkürler

15. Ayarlardan otomatik güncellemeyi kapatmayı unutmayın.

16. ya arkadaşlar bu programı herkes övüyo çok biliniyor. yeni kullanmaya başladım bugün kurdum ttpot kullanıyordum. ve bu jukebox çok daha hızlı. ancak stero ayarını bulamadım kafayı yicemm:S ya ses stero deyil arkadaşlar ya. siz nasıl yaptınız?

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar bu programı herkes övüyo çok biliniyor. yeni kullanmaya başladım bugün kurdum ttpot kullanıyordum. ve bu jukebox çok daha hızlı. ancak stero ayarını bulamadım kafayı yicemm:S ya ses stero deyil arkadaşlar ya. siz nasıl yaptınız?

17. emeğine sağlık,lyrics indirmeye çalışıyorum orjinal değil diye atıyor ne yapmam gerekiyor?

18. Bu tarz kırılmış ürünlerde, o ürünle internete bağlanmaman gerekiyor.

19. internetten radyo dinlenebiliyormu ?

20. Dinlersin ama ürünü satın alman gerekir. Kırekli ürünlerde böyle bir şey pek mümkün değil hele ki bu üründe.

Yüklüyor...
19/11/2018 - 23:50