Öneri LAPTOP ALICAM 2 Sİ ARASINDA KALDIM

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
LAPTOP ALICAM 2 Sİ ARASINDA KALDIM
s.a
laptop alıcam 2 si arasında kararsız kaldım

SAMSUNG NP450R5G-X07TR 1.600 TL

ASUS X550LN-XO062H 1.820 TL

ben aralarında fazla fark goremedım ama 200 tl fark var arkadaşlar özelliklerine bakarak hangisi daha iyi olduğunu söyleyebilirmisiniz hangisi oyunda daha iyidir vs.

ANIL

ANIL

Admin
Asus daha iyi. Diğerinde giriş seviye ekran kartı bulunuyor. Oyun için pek uygun değil. Asus'ta yer alan GT840M ekran kartı ile orta-üst seviye ayarında tüm oyunları oynarsın.

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
s.a
laptop alıcam 2 si arasında kararsız kaldım

SAMSUNG NP450R5G-X07TR 1.600 TL

ASUS X550LN-XO062H 1.820 TL

ben aralarında fazla fark goremedım ama 200 tl fark var arkadaşlar özelliklerine bakarak hangisi daha iyi olduğunu söyleyebilirmisiniz hangisi oyunda daha iyidir vs.
İki side güzel ancak birde DELL markalara bak derim SAMSUNG ve ASUS bağlı kalma.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Yanıtınız için teşekkürler
samsung günlük kullanımda nası bı performans gösterir yani basit işler yaparkende donarmı ? yoksa sadece oyunlar ıcın yetersızmı kalır
İki side güzel ancak birde DELL markalara bak derim SAMSUNG ve ASUS bağlı kalma.
alcağım yerde bu 2 model hosuam gıttı kendım ıcın almıycam

ANIL

ANIL

Admin
Yanıtınız için teşekkürler
samsung günlük kullanımda nası bı performans gösterir yani basit işler yaparkende donarmı ? yoksa sadece oyunlar ıcın yetersızmı kalır

Yüksek grafik gücü isteyen oyunlar için yetersiz olur. Diğer işler için ideal bir sorun çıkarmaz.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Asus daha iyi kardeşim :oke: Hem marka olarak hem de bu konudaki kıyaslama olarak :oke:

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
konu kapanmıştır
asus almaya karar verdım herkese teşekkürler iyi forumlar

Üst Alt