kurtlar vadisinin.yeni bölümü...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hidayet

hidayet

Üye
evet bunların hiçbiri olmadı keşke senin anlattığın olsaydı o daha heyecanlıydı

dün izlediğimiz bölüm çok kalitesiz vasat bir bölümdü hele rize çayı ve pepsi reklamıda
araya katmışlarya ne güldüm inşallah diğer bölümler daha iyi olur ;;)

eren1907

Üye
Bence bu senaryo 2. bolümün senaryosu

Tayfuns

Üye
woawwww super beaaaa

judge1903

Üye
Ya harbiden neydi o reklamlar pepsiyi tepsinin içine koymuşlar :lol2: ama tarihinin en iğrenç bölümü diyebilirim diziyi izlemediğim halde sadece senaryo değil Necati Şaşmazın oyunculuğuda iğrençti ne öyle şaban gibi koşmalar falan ben beğenmedim...

pasa

pasa

Üye
bu bölüm iğrençti

oteb

Üye
Ya gerçekten o pepsi, çaykur falan çok kötüydü. Necati Şaşmaz da biraz vücut falan çalışsa sanki daha çok yakışır gibi geliyor bana...

dj_scorpion

Üye
dizinin cılkını cıkarmışlar beaaaaaaaaa
olmaz ki zaten bi zevkimiz var onunda içine ediyorlar
saygılarrrr...

genccimbomlu

Üye
ya bu kadar igrenç bi bölüm olur mu? :'(
ne umduk ne bulduk bide sanal reklam dalgası çıktı dizi battı :eksi:

ozzzy

ozzzy

Üye
abi o reklemlar neydi öyle yaa çok güldüm :lol2:

amaaaa diziyi ilk kez izlettiğim arkadaşlar vardı onlara karşı rezil oldum :angry:

KaKa

Üye
sanal reklam berbatt... baslangicta dedi "bu dizide sanal reklam uygulamasi uygulanmaktadir" diye ben bekliyodum nolcak diye.. ilk basta hani polat , komsunun yemegini caliyo ya :D orda mavi bisi gordum oynuyo bole ilk basta anlamadim sonra zum yapinca ben yerlere yattim lan.. :kop: :ehe: :ehe: :ehe:
ayrica senaryo fos cikti harbi... sen ilerki bolumun senaryosunun yazmis olmayasin??

KaKa

Üye
sanal reklam berbatt... baslangicta dedi "bu dizide sanal reklam uygulamasi uygulanmaktadir" diye ben bekliyodum nolcak diye.. ilk basta hani polat , komsunun yemegini caliyo ya :D orda mavi bisi gordum oynuyo bole ilk basta anlamadim sonra zum yapinca ben yerlere yattim lan.. :kop: :ehe: :ehe: :ehe:
ayrica senaryo fos cikti harbi... sen ilerki bolumun senaryosunun yazmis olmayasin??

KaKa

Üye

alfanox

alfanox

Üye
bende reklamlarda koptum yaa :D :P ne o öyle komiklik olsun diye yapılmış gibi. Ayrıca bu bölüm kurtlar vadisinin gelmiş geçmiş en iğrenç bölümüydü :eksi: keşke senin yazdığın gibi olsaydı. Zaten polattan başka hiçbişey göstermediler,hep son bölümden alıntılar yaptılar. inşallah gelecek bölümler iyi olur. :vur:

KaKa

Üye
yaw pardon 3 tane mesaj atmisim.. sayfaya giremedim konuya tekrar girince 3 tane mesaj gelmiss..

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Arkadaşlar Dizin gelecek bölümü için bu bölüm bi alt yapı gibi birşey Show Büyük bi ihtimalle Enson bölümü vermediği için insanlar hatırlasın diye böyle çekilmiş bu arada herhalde polat Sınırdan yakalanmış olsa gerek ki tük hakimine ifade veriordu ben bu sonucu çıkardım

turanalp

turanalp

Üye
ellerine sağlık

emre poslu

Üye
yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt