Kurtlar Vadisi Pusu Ezan-ı Fon Müziği Yaptı

• 20 Eylül 2013
  • 7334 Okunma
  • 22 Cevap

1. arkadaşlar dikkat ettiyseniz bilmiyorum bir videoda kurtlar vadisi'nin ezanı fon müziği yapmış ve değişitirmiş olarak gösteriyordu dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama izleyin karar sizin

Yazan: muratalperr55
    pejocu3 bunu beğendi.
  2. ezan tersten okunuyor

3. Yani burada anlatılmak istenen nedir?

4. Masonlar işte, bize şeytanı sevdirmeye çalışıyorlar!

5. Üstteki videodan bunu mu anladın?

6. Yoo

7. Bildiğim kadarıyla bu dizinin yapımcıları İslam'a karşı kişiler değil, neden böyle bir şeye gerek duymuşlar bilemiyorum ama ezanı tersten dinlettirmelerinin sebebi belki bilinç altına etki eden (subliminal) bir mesaj vermek istemiş de olabilirler!!!

Invoke bunu beğendi.
  8. belki de videonu montaj yaparkan yanlış yapmışlardır :hmmm

9. Zor, bir ihtimal.

10. :no: ihtimal dahi vermem.

11. Valla, ne dersiniz bilmem ama ilk ses bana kötü gelmiyor. Yani amaçları nedir? Bunun insanda nasıl bir etki bırakması gerekir bilmiyorum ama rahatsız edici, enteresan kötü bir şey gibi durmuyor...

12. bence de.

13. Böyle bir şey olsa çok tepki çekerdi. Montaj bence bu :D

14. Ben hatırlıyorum bu bölümü, ve sesi de. Tabi tersten okunuşu olduğunu farketmemiştim o zaman.

15. Bu videoda oynama var. Zaten azeri bi kisi paylasti bu videoyu. Tamam ezan varda tersten okutulma olayi tamamen paylasanin elinden cikma.

16. Olabilir ya ben de bugün düşündüm bunu ama oturup bir kaç kez izleyip, acaba cidden tersi mi diye incelemeye üşendim :D

17. Evet arkadaşlar araştırma yapmanıza gerek yok, bu bölümde ezanın ters çevirilmiş hali çalmıştı. Müziğin adı ''Naze'', zaten isminden belli oluyor. Yapan müzisyen ise Gökhan Kırdar. Ne amaçla ve niçin böyle bir müzik yaptığına bende bir anlam veremedim doğrusu.

Nuru Dasdemirli bunu beğendi.
  18. Hiçbir şey göründüğü gibi değil!

19. :evet:

20. Konsept bu! :)

Yüklüyor...
18/11/2018 - 11:59