Kurtlar Vadisi Pusu Ezan-ı Fon Müziği Yaptı

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisi Pusu Ezan-ı Fon Müziği Yaptı
arkadaşlar dikkat ettiyseniz bilmiyorum bir videoda kurtlar vadisi'nin ezanı fon müziği yapmış ve değişitirmiş olarak gösteriyordu dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama izleyin karar sizin

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: pejocu3

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
ezan tersten okunuyor

Invoke

Invoke

Üye
Yani burada anlatılmak istenen nedir?

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Masonlar işte, bize şeytanı sevdirmeye çalışıyorlar!

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bildiğim kadarıyla bu dizinin yapımcıları İslam'a karşı kişiler değil, neden böyle bir şeye gerek duymuşlar bilemiyorum ama ezanı tersten dinlettirmelerinin sebebi belki bilinç altına etki eden (subliminal) bir mesaj vermek istemiş de olabilirler!!!

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Bildiğim kadarıyla bu dizinin yapımcıları İslam'a karşı kişiler değil, neden böyle bir şeye gerek duymuşlar bilemiyorum ama ezanı tersten dinlettirmelerinin sebebi belki bilinç altına etki eden (subliminal) bir mesaj vermek istemiş de olabilirler!!!
belki de videonu montaj yaparkan yanlış yapmışlardır :hmmm

Invoke

Invoke

Üye
Valla, ne dersiniz bilmem ama ilk ses bana kötü gelmiyor. Yani amaçları nedir? Bunun insanda nasıl bir etki bırakması gerekir bilmiyorum ama rahatsız edici, enteresan kötü bir şey gibi durmuyor...

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Valla, ne dersiniz bilmem ama ilk ses bana kötü gelmiyor. Yani amaçları nedir? Bunun insanda nasıl bir etki bırakması gerekir bilmiyorum ama rahatsız edici, enteresan kötü bir şey gibi durmuyor...
bence de.

foreverthe

foreverthe

Üye
Böyle bir şey olsa çok tepki çekerdi. Montaj bence bu :D

LattAsdfasdf

Üye
Bu videoda oynama var. Zaten azeri bi kisi paylasti bu videoyu. Tamam ezan varda tersten okutulma olayi tamamen paylasanin elinden cikma.

Invoke

Invoke

Üye
Bu videoda oynama var. Zaten azeri bi kisi paylasti bu videoyu. Tamam ezan varda tersten okutulma olayi tamamen paylasanin elinden cikma.

Olabilir ya ben de bugün düşündüm bunu ama oturup bir kaç kez izleyip, acaba cidden tersi mi diye incelemeye üşendim :D

serkan

Üye
Evet arkadaşlar araştırma yapmanıza gerek yok, bu bölümde ezanın ters çevirilmiş hali çalmıştı. Müziğin adı ''Naze'', zaten isminden belli oluyor. Yapan müzisyen ise Gökhan Kırdar. Ne amaçla ve niçin böyle bir müzik yaptığına bende bir anlam veremedim doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Hiçbir şey göründüğü gibi değil!

Üst Alt