Kurtlar Vadisi Irak, 3 şubatta Vizyonda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FrontmaN

FrontmaN

Üye
Baya reklam yaptılar,rekor kıraralar herhalde...

msw

msw

Üye
Bugün van ve salihyetle gidecektik ama yer bulamadık .. ne kadıköyle ne de taksimde

Galaxy nExUs

Galaxy nExUs

Üye
ben bunu film vizyona girmeden yazmıştım amerika bu nu nasıl kabullendi kesin tepkilerçıkar demiştim. ahanda çıktı

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yer yoktu ve kurtlar vadisi bir izleyicisini kaybetti gitmiyorum işte..

hidayet

hidayet

Üye
dün akşam ben taksimde izledim filmi yani ne diyim çok süper bir filmdi insanlara ne eziyetler ediliyordu içim yanıyordu offff offfffff film bir bitti varya bütün herkes baktım ayağa kalkıp alkışlamaya başladı herşey süperdi filmi izle git savaşa öyle bir gaz veriyorki

troublesome

Üye
bu gazetelerde resimleri çıkan,hapisanede çekilen fotoların aynısı olmuş o işkence sahneleri!!!
kadın asker bile çok benziyo.etkilenmemek,küfürler yağdırmamak elde değil...

ouSahin

ouSahin

Üye
amerikalrı en çok nefret gözüyle baktıgım sahnesi cezaevinde adam namazı kılırken kadın amerikalı izin vermeyip soyundurmasında çok sinirlendim ne bu ya hepsi gerçek bencede..!

<span style="color:#009900">Hiçbir Irka Ve Millet Karşı Hakaret İçeren Sözler Sarfedemezsiniz.&#33;</span>

CK1991

CK1991

Üye
Güzel mi?buda sorumu ya

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Vadi, G.O.R.A&#8217;nın rekorunu geçti
Televizyonda en yüksek reytinglerine ulaşan "Kurtlar Vadisi" dizisinin sinema filmi "Kurtlar Vadisi Irak", gösterime girdiği ilk iki günde seyirci rekoru kırdı. İşte son rakamlar
06 Şubat 2006 14:52
Yazı boyutunu büyütmek için

Vadi, 730 bin 432 seyirciyle, Türk sinemasının en çok izlenen filmi "G.O.R.A"nın üç günde ulaştığı 716 bin 965 seyirci sayısını iki günde aştı.

Cuma günü gösterime giren Serdar Akar&#8217;ın yönettiği "Kurtlar Vadisi Irak" filmi, ilk iki günde seyircinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. film rekor sayıda 480 salonda vizyona girmesine rağmen sinemaseverler, yer bulamadı. Hatta bazı salonlarda izleyicilerin filmi merdivenlerde izlediği gözlendi.

Kuzey Irak&#8217;ta Amerikan askerlerinin 11 kişilik özel Türk kuvvetinin başına çuval geçirip gözaltına alındığı olay başta olmak üzere Irak Savaşı ve Ortadoğu sorununu konu alan "Kurtlar Vadisi Irak", Amerika&#8217;nın Irak&#8217;ı işgaline yönelik ağır eleştirileriyle dikkatleri çekiyor. Daha ilk iki günde 730 bin 432 seyirci sayısına ulaşan "Kurtlar Vadisi Irak" filminin, tüm zamanların en çok izlenen yerli filmi unvanını elinde bulunduran "G.O.R.A"nın 4 milyon 1711 seyirci sayısı rekorunu geçmesi bekleniyor.

EN İYİ İLK ÜÇ GÜN

Kurtlar Vadisi Irak:
730 bin 432 (İlk 2 gün)

G.O.R.A: 716 bin 965
Asmalı Konak: 663 bin 273
Organize İşler: 583 bin 720
Vizontele Tuuba: 504 bin 919

Bu liste Türkiye&#8217;de gösterime giren yerli ve yabancı filmler arasında ilk üç günde en iyi seyirci sayısını elde eden ilk beş filmi kapsıyor.

kikaksk

kikaksk

Üye
bu filim bence 10 milyonu bulur...

cllgr

cllgr

Üye
ne güzel listelerde ilk başdaki filmlerin türk filmi olması gerçekden güzel.demekki isteyince bizimkilerde bi şeyler yapabiliyorlarmış vede seyirci bunun karşılığını veriyormuş.en çok benim bu hoşuma gitti.ilerde dahada iyilerinin yapılacagına inanıyorum.yerli malı yurdun malı her türk bunu kullanmalı..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sinemada pek yabancı film izlediğimi hatırlamam. Nadirde olsa bazı filmlere giderim ama türk filmlerine gerçekten beğeniliyorsa ve ilgimide çeken bi tarzsa kaçırmamaya gayret ediyorum..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Şuana kadar gittiğim yabancı film sayılıdır.

Ayrıca ben de filme gittiğimde bazı özentilerle karşılaştım , Çakır ve polat gibi giyinen adamlar yanlarında iki genci takmış elinde de tesbhi geziniyordu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bugün okuldan sonra arkadaşlarla gittik ama anlatılamayacak şeyler yaşadım o sahneleri izlerken..

Sabah ezanını okuyan adamı vuruyorlar orda içimden geleni saydım sonra hapishanede yapılanlar falan tüylerim diken diken oldu kalıp küfür edesim geldi..

Yakın zamanda orj dvd si çıkınca alırım arşive saklamak lazım bu güzel filmi..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle

_BECK_HAM_

Üye
arkadaşlar filme gittim ama yinede konuları farklı ama GORA nın yerini hiç bir film tutAmadı şu ana kadar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...