Kurtlar Vadisi Irak, 3 şubatta Vizyonda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisi Irak, 3 şubatta Vizyonda
'Kurtlar Vadisi Irak' geliyor
1 Şubat, 2006 09:38:00 (TSİ)

<div align="center"></div>
Türkiye&#39;nin en büyük bütçeli sinema filmi &#39;Kurtlar Vadisi Irak&#39;ın galası İstanbul&#39;da yapıldı.

Galaya katılanların ortak görüşü 3 şubatta vizyona girecek filmin yeni bir gişe rekoru kıracağı yönünde.

Şiddet içeren sahneleri, &#39;derin devlet&#39; ve mafya konularını ele alış biçimiyle uzun süre tartışılan, televizyonda izlenme rekorları kıran &#39;Kurtlar Vadisi&#39; dizisinin merakla beklenen sinema versiyonu seyirci karşısına çıktı.

Gala için Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı&#39;nın çevresi filmde kullanılan dekorlarla donatıldı.

Filmin galasına sanat, medya, iş ve siyaset dünyasından önemli isimler katıldı.

Galada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, filmin ülkenin dış ticaretine de katkı sağlayacağını söyledi. Tüzmen, "bu filmle yeni bir ihracat sektörü doğuyor, önemli döviz kapısı olacak" dedi.

Galanın en çok ilgi çeken ismi dizinin ve filmin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz oldu. Şaşmaz, "biz elimizden geleni yaptık artık söz milletin&#33;" yorumunda bulundu.

Filmde Necati Şaşmaz&#39;ın canlandırdığı Polat Alemdar bu kez Irak&#39;ta insanlık dışı uygulamalarda bulunan ABD&#39;li Sam William Marshall&#39;ın peşine düşer.

3 bin figüranlı film

Çekimleri 42 günde tamamlanan &#39;Kurtlar Vadisi Irak&#39;ta 3 bin figüran görev aldı.

Filmin senaryosu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener tarafından kaleme alındı.

Yönetmenliğini Serdar Akar&#39;ın yaptığı, başrollerini Necati Şaşmaz ve Bill Zane&#39;in paylaştığı film, 470 salonda seyirci karşısına çıkacak.

Çekimlerinin tamamı Gaziantep&#39;te gerçekleştirilen film, Türkiye ile aynı anda Almanya, Belçika, Hollanda, Avusturya, İngiltere, Danimarka, İsviçre, Rusya, Mısır, Suriye, Kırgızistan, Kazakistan, Amerika ve Avustralya&#39;da da izleyiciyle buluşacak.

Not: Dün akşam bu gala ya ben de gittim. Güzel bir tanıtım ve karşılama yaptılar.Çok para harcanmış ama benim izlenimim o parayla çok daha güzel bir senaryo yapılabilirdi.Ben şahsen abartıldığı kadar güzel bulmadığımı söylemek istiyorum.Çok basit geçiştirilmiş "hade be sende" denilebilecek sahneler var daha ciddi yapılabilirdi. Tamamen Türk milletinin ABD ye karşı beslenilen kin ve nefretin yani halk diliyle birikmiş patlamaya hazır olan gazımızın alınışı diyorum.Filmin en beğendiğim tarafı bombalamalardaki estetik onlar çok gerçekçi olmuş diğer yönüyle sesler de fena değil ama başka da artısını göremedim.Ancak bu gazla iyi bir tanıtım yapıldığından sanırım 3-5 ay kapalı gişe oynar.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Last Two Days

hidayet

hidayet

Üye
teşekkürler haberci izlenimlerini bizlere aktardığın için

şu filmi hayırlısıyla birde biz izlesek ah ahh

kikaksk

kikaksk

Üye
bu filme gidilir başka bişi sölenmez....

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
rekor kirmasi bekleniyor zaten
ben dizileri izlemedigimden bunuda izlemem

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ya dizileri izlemeyenlerin filmini de izlemesi bence saçma , çünkü bu film dizinin ne devamı niteliğinde ne ded dizi ile alakası var , sadece oyunculardan aynı olanlar var

swedeniz

swedeniz

Üye
çabuk gelsede netten indirsek gerçe kurtlarvadisi almanyaya gelirse oraya giderim artık

mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Feb 1 2006, 03&#58;36 PM) [post=268757]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ya dizileri izlemeyenlerin filmini de izlemesi bence saçma , çünkü bu film dizinin ne devamı niteliğinde ne ded dizi ile alakası var , sadece oyunculardan aynı olanlar var
[/b][/quote]
yalnız bu arada şunu demek istedin değil mi sen dizisini izlemeyenlerin filminede gitmemesi sacma çünkü bu filmin diziyle alakası yok böyle anladım

D3N1Z

D3N1Z

Üye
allah kahretsın adana&#39;da bilet kalmamıs ben 4.de izliyecegım (kaan keske sana aldırsaydım )

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ben sana dedim alalım die

walla ben gidiom fazladan bir bilet var 15 ytl ye satarım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Dizisini fazla izlemedim; filmini hiç izlemem.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Hazır olun.. Rekor geliyor &#33;

Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Feb 1 2006, 06&#58;00 PM) [post=268852]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Feb 1 2006, 03&#58;36 PM) [post=268757]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
yalnız bu arada şunu demek istedin değil mi sen dizisini izlemeyenlerin filminede gitmemesi sacma çünkü bu filmin diziyle alakası yok böyle anladım
[/b][/quote]

Evet aynen öyle.

Tekrar ediyorum , dizisini sevmedim ve izlemedim , bu yüzden filimini hiç izlemem diyen arkadaşlar benec yanılıyorlar , çünkü dizi ile hiç alakası yok ve dizinin finali gibi devamı deeğil.

Bence gerçeklerin yansıtıldığı güzel bir film

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Feb 1 2006, 11&#58;59 PM) [post=269147]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Dizisini fazla izlemedim; filmini hiç izlemem.
[/b][/quote]

peki diziyle alakası yok , AntiAmerikan bir film desem ?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Son Saatler

Ama Fenerbahce macını izleyemiyecem , izleyecem ama tekrarını 90 dk

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ben dizisini hiç izlemedim ama filmine gittim gökhan43 gıcıklık olsun diye anlatayım mı

Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Feb 3 2006, 05&#58;34 PM) [post=270419]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben dizisini hiç izlemedim ama filmine gittim gökhan43 gıcıklık olsun diye anlatayım mı
[/b][/quote]

Sakın...&#33;&#33;&#33;

Bak beni iyice heyecanlandırdın...

mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Feb 3 2006, 05&#58;38 PM) [post=270426]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Feb 3 2006, 05&#58;34 PM) [post=270419]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Sakın...&#33;&#33;&#33;

Bak beni iyice heyecanlandırdın...
[/b][/quote]
tamam tamam anlatmayacam ama gökhan43 şunlara dikkat et orda uzun sarı saclı bi amerikan askeri var ona dikkat et bide leylanın filmin sonuna dogru ayakkabılarına cok şekerleeer

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tamam sen dedin diye dikkat etmeye çalışırım

kikaksk

kikaksk

Üye
filem giden varsa iyimi kötümü diye bi şeyler yazabilirmi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...