Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
lazye

lazye

Üye
Arkadaşım aynı sorun bende de oldu harddisk bozuldu servis yenisi ile değiştirdi win 8.1 yüklü geldi 10a yükseltmeme ragmen microsoftu ara durumunu anlat sana mailine link göndercek o şekilde tekrardan yükleyebiliyorsun ben yükledim sana göndereceği link ücretsiz yükleme süresi bitmeden önceki link bu şekilde daha önceden yükleyipte pc nin herhangi bir parçası değişenler mağdur olmasıın diye kıyak geçiyorlar kısacası ara durumunu nlat onlar halledeceklerdir
hallettim kardeşim onlara gerek kalmadı zaten windows 10 iso dosyasını dvd veya usb gömüp formatladığında açıldıktan sonra 8.1 keyini yazınca aktif oluyor zaten

• Beğen
Tepkiler: ca_sus

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşlar Lenovo Y550 Leptopum var masaüstü kablolu baglantida internette sorun yok internet düşmeside yok modemde ama ben online oyun oynuyorum leptoptan internet düşmediği halde net komuş gibi oyun donuyor uzun sürmüyor fakat online oyunlarda anlık kopmalar bolümden çıkılmasına neden oluyor nasıl Halledebilirim Format At DEMEZSSENİZ SEVİNİRİM :)

lazye

lazye

Üye
Arkadaşlar Lenovo Y550 Leptopum var masaüstü kablolu baglantida internette sorun yok internet düşmeside yok modemde ama ben online oyun oynuyorum leptoptan internet düşmediği halde net komuş gibi oyun donuyor uzun sürmüyor fakat online oyunlarda anlık kopmalar bolümden çıkılmasına neden oluyor nasıl Halledebilirim Format At DEMEZSSENİZ SEVİNİRİM :)
driver güncelle aygıt yöneticisinden eskiden var mıydı böyle bir sorum garanti varsa garantiye ver yada

emreli01

emreli01

Üye
Hayır Garanti yok 7 yıllık Leptop Halen her işimi Yapabiliyorum önceden yoktu bazen böyle olyor sonra düzeliyor Diyeceksinki Modemden Telefondan Tapletten bağlandıgımda hic düşme olmuyor Bence Yazılımsal bi durum ama çözemedim Bu Kopma 5 veya 6 saniyelik kopma öyle 1 dakka felan değil yani

Son düzenleme:
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
windows 10da interneti neyin kullandığını nereden görüyoruz

bazen benzer sorunları ben de yaşıyorum

lazye

lazye

Üye
Hayır Garanti yok 7 yıllık Leptop Halen her işimi Yapabiliyorum önceden yoktu bazen böyle olyor sonra düzeliyor Diyeceksinki Modemden Telefondan Tapletten bağlandıgımda hic düşme olmuyor Bence Yazılımsal bi durum ama çözemedim Bu Kopma 5 veya 6 saniyelik kopma öyle 1 dakka felan değil yani
O zaman bisey diyemeyecem driver güncelle kardeşim o zaman yada Windows sürümü değiştir hangi surumu kullanıyorsun bilmiyorum ama 10 veya 7 8.1 deneyin sorun olmazsa yazilimsaldir ama sanmıyorum yazılımsal olacağını format atmakta istemiyorsun ama

emreli01

emreli01

Üye
O zaman bisey diyemeyecem driver güncelle kardeşim o zaman yada Windows sürümü değiştir hangi surumu kullanıyorsun bilmiyorum ama 10 veya 7 8.1 deneyin sorun olmazsa yazilimsaldir ama sanmıyorum yazılımsal olacağını format atmakta istemiyorsun ama
Windows 10 kullanıyorum ve otomatik güncellemeler açık Intel wifi driver güncellemesi yaptım Intel in şuan bir sorun yok bakalım wifi pro die bir şeyler indirdi 85 mg bakalım

Lenovo VİBE S1

lazye

lazye

Üye
Windows 10 kullanıyorum ve otomatik güncellemeler açık Intel wifi driver güncellemesi yaptım Intel in şuan bir sorun yok bakalım wifi pro die bir şeyler indirdi 85 mg bakalım

Lenovo VİBE S1
oda önemli bir program ama aygıt yöneticisinin bulmadığı programları bulan bir tane program önebilirim gerçekte çok kaliteli bir program isterseniz deneyin denemekten zarar gelmez şuana kadar bulamadığı driver görmedim

• Beğen
Tepkiler: emreli01
cemil baba

cemil baba

Üye
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce pc ye windows 10 kurdum. 4 5 saat içinde güncelleme de yaptım. Yarin işe götürcem pc yi daha çok güncelleme gelirmi acaba

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce pc ye windows 10 kurdum. 4 5 saat içinde güncelleme de yaptım. Yarin işe götürcem pc yi daha çok güncelleme gelirmi acaba
Güncellemeler bittikten sonra denetleme yapıp çıkmadıysa gelmez ama MS'nin sağsolu belli olmuyor, sürekli iyileştirme güncellemeleri veriyor. Ama son olarak gelmediyse o kadardır, gelirse de iptal edersiniz.

• Beğen
Tepkiler: SerseriGönlüm12
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Hallettim uzun süren bi güncellemeden sonra öğlen oldu. Tarama yapmama rağmen bulmadı. Sanırsam tamamdır.
Yanlız bi sıkıntı daha var. Pc ye kies kuramadım. Neden acaba

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hallettim uzun süren bi güncellemeden sonra öğlen oldu. Tarama yapmama rağmen bulmadı. Sanırsam tamamdır.
Yanlız bi sıkıntı daha var. Pc ye kies kuramadım. Neden acaba
Hım, nasıl ne gibi bir hata ile karşılaştınız ?
Ayrıca nereden indirmeyi denediniz?

• Beğen
Tepkiler: exp_l0it ve cihanata_1
canko13

canko13

Üye
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 arama kısmı da sadece C diskinde arama yapıyor. Ben disk ikiye böldüm D bölümünde arama yapmıyor neden acaba?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 arama kısmı da sadece C diskinde arama yapıyor. Ben disk ikiye böldüm D bölümünde arama yapmıyor neden acaba?

Merhaba
Siz aramayı nereden yapıyorsunuz? Windows Arama kapalı olabilir.
Windows logosuna tıklayıp bir şey aramayı dener misiniz?
Olmadı şu adımları yapın; Windows logosuna sağ tıklayıp Bilgisayar Yönetimi > Hizmetler ve Uygulamalar > Hizmetler > Windows Search (Arama) bulup/tıklayın,
Başlangıç türü: Otomatik (gecikmeli başlatma) deyip,
Hizmet durumu:
Çalışıyor olmalıdır, değilse alt kısmından Başlat deyiniz.

Şöyle olacak:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

canko13

canko13

Üye
Merhaba
Siz aramayı nereden yapıyorsunuz? Windows Arama kapalı olabilir.
Windows logosuna tıklayıp bir şey aramayı dener misiniz?
Olmadı şu adımları yapın; Windows logosuna sağ tıklayıp Bilgisayar Yönetimi > Hizmetler ve Uygulamalar > Hizmetler > Windows Search (Arama) bulup/tıklayın,
Başlangıç türü: Otomatik (gecikmeli başlatma) deyip,
Hizmet durumu:
Çalışıyor olmalıdır, değilse alt kısmından Başlat deyiniz.

Şöyle olacak:

Windows search arama yapıyorum ama D bölümünden arama yapmıyor .. Sizin gösterdiğiniz resimdeki gibi bendeki orda bir sıkıntı yok ... Mesele müziklerim için bulmuyor .. Baska arama programları güzel çalışıyor

canko13

canko13

Üye
Windows 10 antivirüs programı gerklimi arkadaşlar. Gerekliyse tavsiye edebileceğiniz bir virüs programı varmı?

lazye

lazye

Üye
Windows 10 antivirüs programı gerklimi arkadaşlar. Gerekliyse tavsiye edebileceğiniz bir virüs programı varmı?

Sisteminiz biraz eskisi ise webroot öneririm kardeşim ama 1-2 senelik ise avira önerebilirim

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

kaç gündür bu sorunla uğraşıyorum deli etti beni ne yapmam gerekiyor Acaba

2.sorunum ise mağazadaki hiçbir uygulamayı indirmiyor ve güncelleme yapmıyor çlıdıracam artık bir yardım lütfen

Ekli dosyalar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

kaç gündür bu sorunla uğraşıyorum deli etti beni ne yapmam gerekiyor Acaba

2.sorunum ise mağazadaki hiçbir uygulamayı indirmiyor ve güncelleme yapmıyor çlıdıracam artık bir yardım lütfen
yardım edecek kimse yokmu ya

Üst Alt