Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu sistem için uyumlu değil diyor senin verdiğin w8 için mi
:vur
DNS ayarını işaret etmekte o fix dosyası.
Bağdaştırcı özelliklerinden İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4) girin aşağıda DNS otomatik al yerine aşağıdakini işaretleyin ve 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 girip yeniden başlatıp deneyin.

bilalbilik

bilalbilik

Üye
32 bit sisteme 64 bitlik aracı mı indirdin
Ben 4 saat bekledim indi ama 32bit inmiş baktım acaba nerede hata yaptım diye ama bulamadım internetten indirdiği aracı da 64bit için ama iso 32 bit gittim iso aradım (o gün yaklaşık 20gb veri indirdim)
Linkteki aracı indirim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sanırım sorunsuz ve şikayetsiz kullanan tek ben varım

bilalbilik

bilalbilik

Üye
herhangi bir klasör-özellikler-güvenlik-izinler
buradan kendini ekleyip diğer kullanıcıyı engellersen sorun kalacağını düşünmüyorum

o adla açmaya gerek yok. admin hesabı gizli hesap
yönetici istemi ile cmd açın. net user administrator /active:yes komutu gözükür hale getirecektir.
Admin ile giriş yaptım ama mağazaya tıkladığımda bu kullanıcını yetkisi yok gibi birşey diyor

exp_l0it

exp_l0it

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bilalbilik
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
mağaza için mail gerekir ve admin hesabında kayıtlı mail adresi yoktur :D
sanıyorum bu e-posta da microsoft a ait olmalı..

Ayarlar ekranında bu mailin tanıtım yeri var, nasıl tanıtılacağı anlatılıyor.. kolay..
Yani orada e-postayı tanıtıyorsun, onun şifresiyle kabul ediyor ve sonraki oturum açma ekranında da o mailin şifresiyle giriş yapabiliyorsunuz.
Şu anda yanımda windows 10 yüklü bilgisayar olmadığından tam olarak tarif edemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: bilalbilik
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Evet denedim ve tabiki olmadı yanımda w10 ıso su var yarın formatı atarım başka çare yok gibi
Komut İstemini yönetici olarak açıp şunu yazın: sc config "wuauserv" start= demand ve biraz bekleyin, [SC] ChangeServiceConfig SUCCESS gelirse kapatıp Mağazayı açmayı deneyin.
Tarih ve saat ayarlarından İnternet saatine girip time.windows.com yazanı güncelleştirmeyi deneyin.

bilalbilik

bilalbilik

Üye
Komut İstemini yönetici olarak açıp şunu yazın: sc config "wuauserv" start= demand ve biraz bekleyin, [SC] ChangeServiceConfig SUCCESS gelirse kapatıp Mağazayı açmayı deneyin.
Tarih ve saat ayarlarından İnternet saatine girip time.windows.com yazanı güncelleştirmeyi deneyin.
Netten aynısını okuyup denedim sonuç yok sanada teşekkürler ama tek çare format

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@Mesut Aktaş
sc config "wuauserv" start= demand DOS ortamındaki bu konut tam olarak ne yapıyor..neyi başlatıyor ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: bilalbilik ve bozkirdangelen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows Insider kullanıcılar için Yapı 10532 derlemesi yayınlandı. Microsoft Edge tarayıcıyı ciddi şekilde geliştirmişler tavsiye ederim.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 10 Güncelleştirmesi (KB3081449) güncellemesi geldi

ANIL

ANIL

Admin
3 güncelleme gelmiş;

KB3081448: This update includes improvements to enhance the functionality of Windows 10.

KB3081449: This update improves the Windows 10 out-of-box experience (OOBE). This update applies only to the Windows 10 OOBE process and will be available only at the time that OOBE updates are installed. Important If you install a language pack after you install this update, you must reinstall this update. Therefore, we recommend that you install any language packs that you need before you install this update.

KB3081452: This update makes improvements to ease the upgrade experience to Windows 10. Important If you install a language pack after you install this update, you must reinstall this update. Therefore, we recommend that you install any language packs that you need before you install this update.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
arkadaşlar 8.1 den geçiş yapmaya çalışıyorum ancak yaklaşık 50 dakikadır 1 mb bile indirmedi. sürekli indiriliyor görünüyor ancak. yol gösterebilecek biri var mı.*

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
arkadaşlar 8.1 den geçiş yapmaya çalışıyorum ancak yaklaşık 50 dakikadır 1 mb bile indirmedi. sürekli indiriliyor görünüyor ancak. yol gösterebilecek biri var mı.*
Yükseltme mi yapıyorsun ?

Üst Alt