kulaklık yeri bozuk

Sponsorlu Bağlantılar

SonSılah55

SonSılah55

Üye
    Konu Sahibi
kulaklık yeri bozuk
arkadaşkar telim nokia 500 kulaklıık yeri bozuk ne kadara yaparlar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
20'ye değişir soket

Hasand.

Hasand.

Üye
10-15tl arası kulaklık yerını degıstırıyor

SonSılah55

SonSılah55

Üye
    Konu Sahibi
coook sağalun tssekkur

xqz5

Üye
Benim nokia700 var 2011 de almıştım o günden bu güne en az 5 kere değiştirdim soketini. Çabuk bbozuluyor.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Benim nokia700 var 2011 de almıştım o günden bu güne en az 5 kere değiştirdim soketini. Çabuk bbozuluyor.
Genel bir sorun mu?
Yoksa değişimde piyasa malı soketlerimi kullanıyorlar.

xqz5

Üye
Genel bir sorun mu?
Yoksa değişimde piyasa malı soketlerimi kullanıyorlar.
Kardeşim telefonumu sadece bu kulaklık yeri yüzünden tamire verdim başka hiç sorunu olmadı 4 senedir maşallah:) genel bir sorun mu bilmiyorum. Garantye filan da vermedim götürdüğüm her yerde 10 liraya değiştiriyorladı. Şu anda yine kulaklığn tek tarafından ses gelmiyor giriş yeriyle oynuyorum düzeliyor. Kulaklık sağlam:) Telefonu kendin açabilyosan skoti cıkar sil temizle düzelme ihtmali yuksek

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Hasand.

Hasand.

Üye
benim bildıgın n700 2011 cıktı bence kullaklık soketı dayanıklı bır az ozen gostermek gerekıyor o kadar

Son düzenleme:
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Aslında bu kullanılan malzemenin kalitesizliğinden de kaynaklanıyor olabilir.
Üretim yapanların böylesi küçük ama kullanıcı açısından da büyük sıkıntıları üretim safhasında görmeleri gerekir.
Geçenlerde bir arkadaş telefonun içine arka kapaktaki mercek in kenarlarından toz girdiğini ve kendince çareler üreterek sorunu çözdüğünü söyledi.
Oysa bu sorunu üretici şirketin tahmin etmesi ve baştan sorunsuz şekilde yapması gerekirdi.

Hasand.

Hasand.

Üye
Aslında bu kullanılan malzemenin kalitesizliğinden de kaynaklanıyor olabilir.
Üretim yapanların böylesi küçük ama kullanıcı açısından da büyük sıkıntıları üretim safhasında görmeleri gerekir.
Geçenlerde bir arkadaş telefonun içine arka kapaktaki mercek in kenarlarından toz girdiğini ve kendince çareler üreterek sorunu çözdüğünü söyledi.
Oysa bu sorunu üretici şirketin tahmin etmesi ve baştan sorunsuz şekilde yapması gerekirdi.
ozen gosterılırse sorun olmaz dostum

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

xqz5

Üye
benim bildıgın n700 2011 cıktı bence kullaklık soketı dayanıklı bır az ozen gostermek gerekıyor o kadar
Yanlış hesap yapmış olabilirim eylül ayında aldı 2011 değilse 2012 yani.:) sorumsuzluk tabi ki vardır ama dediğim gibi tamire götürdüğüm adam büyük ihtimalle eski bir soket koyup vermiştir, bunu bilemiyorm yani.

Hasand.

Hasand.

Üye
Yanlış hesap yapmış olabilirim eylül ayında aldı 2011 değilse 2012 yani.:) sorumsuzluk tabi ki vardır ama dediğim gibi tamire götürdüğüm adam büyük ihtimalle eski bir soket koyup vermiştir, bunu bilemiyorm yani.
cıkma veya yan sanayi
parcalar takabılıyor sonuçta adam parasına bakıyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bu konularla ilgili piyasada bir kaç tür tamirci çeşidi var.
1- Klasik tamirciler(telefondaki arızalı yeri dededen kalma usullerle yapanlar, düzeltip tamam diyenler, bunların yaptıkları kısa süre sonra tekrar bozulur.)
2- Telefondaki orjinali alıp yerine piyasa işini yerleştirenler(Bunlar kötü niyetliler)
3- Ordan burdan gelen bozuk cihazları onararak iş öğrenenlen(Bunlar çok tehlikeli)
4- Her şeyi düzgün yapanlar, doğruyu konuşanlar, doğru hareket edenler(Bunlar en iyileridir, ancak vatandaş tarafından pek sevilmezler)

SonSılah55

SonSılah55

Üye
    Konu Sahibi
aabi kendilinden bozuldu hiç kullanmıyodum bir ara başlicaktım kullanmaya bir baktım bozuk abi aslenn samsunluyum ama tatile kocaelideyim ama kocaeli çok pahalı turkcell bayisine gittim kadın a verdim telii cuma gunu werdim bana dediki pazartesi tmm olur dedi pazertesi bi gittim tel dahace gitmemiş kadın diyo birde daha gelemedi sınra 3 4 saat sonra gittim kadın diyo teli almaya gelmediler neyse başlarım size dedim aldım teli sonra abi şarj cihazı aldım 15tl usb kablo 25tl adaptör 35tl odedim aldım salak gibi sonra adaptor daha ilk taktımda temassızlık yaptı gittim degiştirdim aynısını werdı aynı sekilde boauk çıktı sonraz başka werdı o saglam ama iade kabul etmedi fiş de vermedi sonra abi 20tl lira yüklettim bende 1 tl fazl a aldılar neymiş hizmet parasoymış yqnımda hiç yoktu abiler verdi bir lirayı neyse abi bazı şehirlerd e telcilerr ful kazıkçı samsun cok rahat adam 1 gune yapmıştı objr telimi lıra yuklemede ekstra para almıyorlar..
elim ağrıyoo

Üst Alt