Köy'den geldim ve S2 ile çekilen Fotoğraflarım :)))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Köy'den geldim ve S2 ile çekilen Fotoğraflarım :)))
Köye gittim dayımlara ( KARS ) ve gittiğim yer tam bir köydü zaten net çekmiyordu o ayrı :D Evet arkadaşlar yoğun istek üzerine ( :kıskıs: ) köyümde ve gelirken çektiğim ( s2 ile ) fotoğrafları paylaşmaya söz vermiştim şimdi paylaşıyorum :tebessüm: Buyurun...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu bizim araba :kıskıs:

-----------------------------------------------------------------------------

Bu da genelden çekim bizim köy :D

-------------------------------------------------------------------------------------

Bu da bizim köyde çektiğim ergenliğe girmiş asi bir tavuk :kıskıs:

----------------------------------------------------------------------------------------------

Bizim köyün kangalı :D Bunu gezdirerek köpek fobimi yendim :D

--------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da bahçedeki kayısı ağacı :) Aşağıda yakın çekimi de var :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da kayısılarımızın yakın çekimi :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da enteresan bir örümcek gördüm evin içinde tabii köyde doğal ama bana enteresan geldi ve çektim :D Büyük bir şeydi :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da makro çekimde bahçemizdeki güzel beyaz bir çiçek :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da yine makro çekimde mor çiçek :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da benim çok beğendiğim sarı çiçek :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da ağacın üzerinde güneşi gördüm ve çekmemek olmaz dedim :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da Sevim Yenge'min tandırı :ehe

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da Maraş'a dönerken Elazığ'da durduk barajın manzara fotoğraflarını çektim :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu da Erzurum'da çay içerken :ehe

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kısacası köye gitmem iyi de oldu diyebilirim bu fotoğrafların hepsi köyde ve dönüşde çekildi :) Fotoğrafların tamamı Galaxy S2 ile çekilmiştir :) Bu arada bir kaç fotoğraf da yok bunları ve diğer eklemediklerimi de paket halinde buradan indirebilirsiniz :ehe =>

Bu kadar iyi forumlar :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, ~N.A.W.Y~ ve Silinen Üye 94869

doctorrr

doctorrr

Üye
biz indirip n'apalım senin fotolarını :P: yalnız güzel hepside evinide özlemişsindir şimdi :tebessüm: yalnız o yeni ergenliğe girmiş asi tavuk lafına bittim kardişim neeemiş o ya :kop:iyi şimdi sen evinle hasret gider :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ah köy hayatı somuru: Çok güzel çekimler yapmışsın :tebessüm:

foreverthe

foreverthe

Üye
Gayet başarılı :) En güzeli köyler aslında..

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
biz indirip n'apalım senin fotolarını :P: yalnız güzel hepside evinide özlemişsindir şimdi :tebessüm: yalnız o yeni ergenliğe girmiş asi tavuk lafına bittim kardişim neeemiş o ya :kop:iyi şimdi sen evinle hasret gider :)
Gideriyorum kardişim :tebessüm:
Ah köy hayatı somuru: Çok güzel çekimler yapmışsın :tebessüm:
Evet köy hayatı somuru: Zor geçti valla alışkın değilim :( Teşekkür ederim abim ben pek anlamam fotoğraf işlerinden ama çektim işte senin kadar iyi değilim tabii :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Gayet başarılı :) En güzeli köyler aslında..
Çekim için öyle evet :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869 ve doctorrr
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
vay gerçekten güzeller. Tavuk piskopat yalnız :ehe ayrıca o ne öyle kayısılar öyle ya canım çekti :naughty: bizimle paylastigin için çok sağol kuzum :tebessüm:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Sen sağol kuzum :tebessüm: Söz vermistim :) Tavuk psikopat evet :D

Türe

Türe

Üye
Kardo benim cihazın kamerası harbi bozuk sanırım bunları gördükten sonra buna kendimi baya inandırdım :ehe Özellikle şu çay ve sarı çiçek şahane anam bile bayıldı :D

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
PriZm

PriZm

Üye
Resimler güzelmiş :)

Örümcek tarantulaya benziyor:ehe:ehe

• Beğen
lordufuk

lordufuk

Üye
Fotolar için sağol Bu arada o tandırları görür görmez acıktım bizzat erzurumluyum karnım acıktı yav :D o kangal aynı benim kangal :D

• Beğen
PremiumWork

PremiumWork

Üye
Eline saglik hepsi birbirinden guzel hele tandir mmmmm :eller:

• Beğen
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Fotoğraflar çok iyi kardeşim teşekkürler :D

• Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi

ayakları çok komik tavuğun ya :kıskıs:
:kıskıs:
Kardo benim cihazın kamerası harbi bozuk sanırım bunları gördükten sonra buna kendimi baya inandırdım :ehe Özellikle şu çay ve sarı çiçek şahane anam bile bayıldı :D
Çayın öncesinde cağ döneri de çektim istersen paylaşırım :ehe
Tavuk baştan sona bi garip ya... :hmmm

Hoşgeldin Fatih. ;)
Hoş buldum abim :tebessüm: O tavuk sinirli bir şeydi :D
Resimler güzelmiş :)

Örümcek tarantulaya benziyor:ehe:ehe
Örümcek büyüktü ya kaçırmadan çektim şükür ben çekerken dayım bana kızıyor dur öldürelim şunu diyor ben de yok dayı çekmeden olmaz diyorum :ehe
Fotolar için sağol Bu arada o tandırları görür görmez acıktım bizzat erzurumluyum karnım acıktı yav :D o kangal aynı benim kangal :D
Çok güzel kangal ama çok akıllı :)
Eline saglik hepsi birbirinden guzel hele tandir mmmmm :eller:
Tandıır :eller:
Fotoğraflar çok iyi kardeşim teşekkürler :D
Sağolası kardeşim :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

:kıskıs:

Çayın öncesinde cağ döneri de çektim istersen paylaşırım :ehe

Hoş buldum abim :tebessüm: O tavuk sinirli bir şeydi :D

Örümcek büyüktü ya kaçırmadan çektim şükür ben çekerken dayım bana kızıyor dur öldürelim şunu diyor ben de yok dayı çekmeden olmaz diyorum :ehe

Çok güzel kangal ama çok akıllı :)

Tandıır :eller:

Sağolası kardeşim :D

tandırı ben de çok severim Bizim de eskiden yapacak yerimiz vardı ama şimdi yok.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
gerçekten çok agresif bir görüntü sergilemiş :kıskıs:

• Beğen
night_jack

night_jack

Üye
Horoz o tavuk değil ki:d:

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
güzel resimler çekmişsin eline sağlık :)

kendi resimlerinide koysaydın ya :naughty:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...