Kötü Haber! Belle Refresh'te Tema Efekti de Değiştirilemiyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Kötü Haber! Belle Refresh'te Tema Efekti de Değiştirilemiyor...
Arkadaşlar bildiğiniz gibi belle refresh güncellemesini hemen hemen tüm 1. Nesil symbian'lar aldı. Haber şu...

Zaten hack konusunda nokia bişeyler yapmışken şimdide aşağıdaki konudaki gibi tema efekti yüklenemiyor. Rofs2 ye zaten müdahale yapılamıyor ve diğer yöntem de işe yaramıyor...
Konu bu: http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/symbian-3-cihazlara-tema-efekti-yukleme-guncelleme-28-04-2012-a-576972.html

Bunları söylemek istedim bilginize... Kendinize iyi davranın.

famemonster16

famemonster16

Üye
Evet başka tema efekti yüklenememesi kötü olmuş ama belki ilerde başka bir yükleme yolu çıkar. Ayrıca konuda bir yanlışlık var Belle Refresh güncellemesi tüm 1.nesil telefonlara gelmedi. Nokia 500 için daha sonra gelecek.

karasahinemre

Üye
deniyorum az kaldı

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
core dosyasına atıp flashlasanız olmuyormu :hmmm fp1 de öyle yapılabiliyor :hmmm

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Evet başka tema efekti yüklenememesi kötü olmuş ama belki ilerde başka bir yükleme yolu çıkar. Ayrıca konuda bir yanlışlık var Belle Refresh güncellemesi tüm 1.nesil telefonlara gelmedi. Nokia 500 için daha sonra gelecek.

500 ü unuttum ben yaa. Dur düzelteym hemen.

- - - Eklendi - - -

core dosyasına atıp flashlasanız olmuyormu :hmmm fp1 de öyle yapılabiliyor :hmmm

wala denemeye vaktim olmadı daha

yaren_dede

yaren_dede

Üye
themefx programı işe yarıyor olabilirmi acaba deneyen varmı

karasahinemre

Üye
themefx olmuyor dahili bileşen hatası veriyor

furkitare

furkitare

Üye
geçmicem ben refreshe

luckysleven

luckysleven

Üye
oldu fp1 de efekt sabit kalsin refresh de degistirilsin : ) haftalardir refresh diyodunuz alin size refresh : ))

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Ben buna gülerim :):d:

karasahinemre

Üye
efekt de oldu geriye sadece task meneger 808 klavye kaldı onu beceremedim bi

MaxipmaN

Üye
hacksiz temiz refresh ile mutluyum dostlar signedçiyim artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt