Symbian Belle'de Kendi Tema Efektini Kendin Düzenle [18.06.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Belle'de Kendi Tema Efektini Kendin Düzenle [18.06.2012]
Merhaba Arkadaşlar
Daha Önce Açtığım Konu Sayesinde Bu Konunun Eksikliğini Farkettim Ve Konuyu Açmaya Karar Verdim

Herkes tema efekti kurabilir telefonuna ama başkalarının düzenlediği tema efektini beğenmeyebilir. İşte bu sorunun çözümünü arayan arkadaşlara yardımcı olmak için bu konuyu açtım.

Aşağıdaki fotoğraflarda bildiğim efektlerin ne işe yaradığı yazıyor bu şekilde istediğiniz efekleri kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Tema efektlerini Yükleme Ve Symbian^3 için olan tema efektlerine buradan ulaşabilirsiniz
http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...t-haliyle-guncelleme-13-02-2012-a-576972.html

Kolay Gelsin Arkadaşlar İnşallah İşinize Yarar
[/COLOR

• Beğen
Tepkiler: Elnur808, grosmall, Kayahan14 ve 7 diğerleri

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
bende bunu halletmeye çalışıyordum çok güzel olmuş eline sağlık çok teşekkürler :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yusuf kardeş ellerine sağlık çok yararlı olacaktır.:oke:

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Way arkadaş o kadar uğraştım o kadar zaman harcadım ama 2 kişi mi mesaj yazmış bende işe yarar demiştim ama neyse helal hoş olsun

foruma yeter
maxicep üyelerine değer.

efsanevii

efsanevii

Üye
kardeşim eline koluna sağlık :)

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
:tşk:

Ferzan

Ferzan

Üye
nokia 701 im daha elime gelmedi denemedim ama çok yararlı on numara konu olmuş ellerin dert görmesin

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
nokia 701 im daha elime gelmedi denemedim ama çok yararlı on numara konu olmuş ellerin dert görmesin

teşekkür ederim kardeşim konuyu açtıktan snra farkettim bazı eksiklerim war kendi pc yok benim cafe den de pahalı oluyo. İşte bole telden girip yorumları cevapsız da bırakmıoz.

Ferzan

Ferzan

Üye
[sıze=3][ı]

teşekkür ederim kardeşim konuyu açtıktan snra farkettim bazı eksiklerim war kendi pc yok benim cafe den de pahalı oluyo. Işte bole telden girip yorumları cevapsız da bırakmıoz.[/ı][/sıze]
ellerine yüreğine sağlık

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
teşekkürler :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
ince düşünmüşsün tesekkürler dostum yararlı bi konu

seyits

Üye
ya sana zahmet fotoğraflardaki yazılar tam okunmuyor onları yazı halinde net okuyabileceğimiz şekilde konunda tekrar düzenleyebilir isen çok sevinirim.ama ınan bana çok yararlı bir konu paylaşmışsın teşekkürler yusuf bey kardeşim.devamını bekleriz.biliyorum evde pc yokmuş benim de yok ama lütfen foto yerine net yazılar okunabilecek şekilde olusa ınan beni çok mutlu edersin.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim bi ara hangisi ne işe yarıyorsa yazayım. Galiba en iyisi böyle. Ama ben pc ve telde denedim. Gayet net okunuyor. Telde opera ile denedim ama resme basık tutup resimi tam kalite göster e basmak gerekiyor.

seyits

Üye
ilgin için yürekten Tşk ederim yusuf bey,yalnız bi zahmet konunun foto halinin düzenleyebildiğin halini paylaşabilmeni sabırsızlıkla bekliyorum.teşekkürle dostum.bir de senden bir ricam var daha önce kurtuluş40 kardeşimizle paylaşmıştıgım ve yardımını istediğim ancak ne kadar üzücüdür ki bir türlü cevap alamadığım bir konuda yardımını isteyebilirmıyim? voxtrack uygulamasını 701 cihazımda kullanamıyorum.bunu kullanabilmeyi çok istiyorum ama voxtrack 1.30 turkce uygulamasını tlf numa kurduğumda bir süre sonra belirli aralıklarla tlf num hep restart atıyor,kapanıp açılıyor.5800 da sorunsuz ama bu cihazımda da kullanmayı çok istiyorum lütfen yardım edin.tüm voxtrack versiyonlarını denedim ya hata veriyorlar yada açılıp kapanıyorlar.hangi versiyonu hatasız kullanabilirim lütfen,bu Programı kullanabilmeyi cook istiyorum.bu konuda hiç kimseden yardım alamadım.Hayırlı Geceler

- - - Eklendi - - -

ilgin için yürekten Tşk ederim yusuf bey,yalnız bi zahmet konunun foto halinin düzenleyebildiğin halini paylaşabilmeni sabırsızlıkla bekliyorum.teşekkürle dostum.bir de senden bir ricam var daha önce kurtuluş40 kardeşimizle paylaşmıştıgım ve yardımını istediğim ancak ne kadar üzücüdür ki bir türlü cevap alamadığım bir konuda yardımını isteyebilirmıyim? voxtrack uygulamasını 701 cihazımda kullanamıyorum.bunu kullanabilmeyi çok istiyorum ama voxtrack 1.30 turkce uygulamasını tlf numa kurduğumda bir süre sonra belirli aralıklarla tlf num hep restart atıyor,kapanıp açılıyor.5800 da sorunsuz ama bu cihazımda da kullanmayı çok istiyorum lütfen yardım edin.tüm voxtrack versiyonlarını denedim ya hata veriyorlar yada açılıp kapanıyorlar.hangi versiyonu hatasız kullanabilirim lütfen,bu Programı kullanabilmeyi cook istiyorum.bu konuda hiç kimseden yardım alamadım.Hayırlı Geceler

Üst Alt