Kore malı samsung s4 kamera

Sponsorlu Bağlantılar

kryqtonite

Üye
    Konu Sahibi
Kore malı samsung s4 kamera
merhaba arkadaşlar öncellikle iki hafta önce spot kore malı bi samsung s4 aldım her şeyini beğendim ama tek sıkıntı kamerası gerçekten berbat ve telefonun içini açamaya çalıştım kamera nasıl bağlanmış diye( yani orjinal s4le aynı şekilde mi daha doğrusu kamera kabloylamı bağlı yoksa direk ana karta mı bağlı diye?) ama açamadım telefonu(bir şey olur diye korktuğum için :) ) ve merak ettiğim soru şu ben gerçek s4ün sadece kamerasını benim kore malı s4 e takabilir miyim ? merak ediyorum ve denemeyi düşünüyorum tabi telefonu açabilirsem. (İnternetten kamera alıp(100 tl) takmayı bile deniyorum :) ) neyse benim merak ettiğim soru bu şimdiden teşekkür ederim okuyanlar için iyi günler

x-scarface

x-scarface

Üye
Kore malı dediğiniz replika s4 sanırım..

Ancak öylesine düşük seviyede bir cihaza neden orjinal s4 kamerası takmak istediğinizi anlamıyorum ayrıca bunun mümkün olacağını da düşünmüyorum.

restmod

restmod

Üye
mümkün olacağını hiç sanmıyorum kamerayı bağlasan bile kamerayı yazılımla sisteme entegre etmen falan baya yazılım bilgisi gerektirir

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Boşuna ugrasma kardeşim ben hayal bile edemiyorum:D

kryqtonite

Üye
    Konu Sahibi
[h=1]samsung galaxy s4 (premium copy/korea) youtubedan aratırsaız ilk çıkan link arkadaşlar telefon? neden olmasın ki ?[/h]

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Kardeş sana kolay gelsin sadece fikrimi söyledim:D

kryqtonite

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :)

- - - Eklendi - - -

dediğim gibi telefonun çoğu şeyini beğendim en azından benim eski telefonumdan güzel :) sadece bi eksik kamerası. bunudeğiştirebilir miyim diye düşünüyorum ama yinede uğraşmaya devam edeceğim.

yesiyra

Üye
o dediğinin mümkünatı yok kardeşim o kamerayı o anakart o işlemçi kaldırmaz birde tabi yazılımsal sorunlarda cabası hiç kurcalama öyle kullana bildiğin kadar kullan :))

• Beğen
Tepkiler: roctoroy11
elektrosatis

elektrosatis

Üye
bosuna masraf yapma kardes. cunku orj kamera yazılımı ıle anakart eşleşmez.

Üst Alt