Konu Açmadan Okuyun Sertifika,Hack,Flash Player ve SkyFire Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ismntr

ismntr

Üye
güzel olmuş eline sağlık

hikmet366

hikmet366

Üye
ben telefonumu hacklemek istemiorum yeni aldım korkuyorum bişe olur die bunun başka yçntemi yokmu internetten video izlemenin 5800 telefonum

somurtukk

somurtukk

Üye
bilgi için :tşk:

power_24

Üye
Arkadaslar sakın flash veya hacklemeyın telefonunuzu.yaklasık 1 ay önce n8 telefonumu hackledım 1 hafta sonra telefon acılmamak uzere arızalandı.sonucta garantılıydı ve teknık servıse verdım dun ulastı telefon elıme ve telefonumun ana kartını degıstırmısler.yanı durum o kadar ciddi sakın ola ufacık macera için ugrasmayın derim yinede size kalmıs karar sizin...

kami55

kami55

Üye
ben yaptın iki aydır sorun yok

esokmen

esokmen

Üye
Arkadaslar sakın flash veya hacklemeyın telefonunuzu.yaklasık 1 ay önce n8 telefonumu hackledım 1 hafta sonra telefon acılmamak uzere arızalandı.sonucta garantılıydı ve teknık servıse verdım dun ulastı telefon elıme ve telefonumun ana kartını degıstırmısler.yanı durum o kadar ciddi sakın ola ufacık macera için ugrasmayın derim yinede size kalmıs karar sizin...

Kardesim senin telefonunda baska bir sikinti olmus onlar sadece yazilimsal olaylar.

power_24

Üye
Detayını Bilmiyorum arkadaslar haklıda olabılırsınız ancak yinede ugrasmayın derim..

syncxx

Üye
teşekkürler

reisati34

Üye
nokia 5800 için flash player lazım ama bulamadım bildiğiniz bi site varsa linkini buraya atarmısınız
Yalnız pc den indirip telefona atmalı olmasın ben direk telefona indirmek istiyorum allah rızası için yardım edin

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Cfw atmadıgınız surece garantı dısı kalacagını dusunmuyorum.

ByBilir

ByBilir

Üye
eline sağlık çok güzel olmuş

Üst Alt