Konu Açmadan Okuyun Sertifika,Hack,Flash Player ve SkyFire Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

MjKaaN

MjKaaN

Üye
bize gelince sorun çıkar zaten

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Benım yapabileceğim birşey yok.

zalim___21

Üye
Telefon konusunda yada bu konularda pek bilgisi olmayan birçok arkadaş hiç araştırmadan
'Uygulama yüklerken Sertifika hatası alıyorum bu nedir''Sky Fire 5800da çalışmıyor yardım''Telefonu hackleyince garanti dışı kalırmı?' gibi konular açıyorlar.Konu kirliliği oluyor.

Sertifika: Telefonunuza imzasız(unsigned) uygulamalar yüklemeye çalıştığınızda sertifika hatası verir.
Bundan Kurtulmanın 2 yolu vardır.
1-Telefonunuza sertifika almak:
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...in-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html
(Sertifika aldıktan sonra 3-5 gün beklememek için:http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-destek/yeni-opda-da-bosuna-3-5-gun-beklemeyin-497400.html)
2-Telefonunuzu hacklemek:
Symbian S60v5 Sistem Modifikasyon
Burdan telefonunuza uygun hackı yükleyebilirisiniz.

Hack:
Telefonunuzu hacklediğinizde:
1-Garanti dışı kalır ancak orjinal yazılıma geri dönebilirsiniz bu şekilde tekrar garanti kapsamına girer.
2-Sertifika sorunundan kurtulursunuz.
3-Telefonunuz hızlanır.
4-Değişik görseli güzel hacklerle telefonunuza farklı görünümler kazandırabilirsiniz vb.

Flash Player:
N97 5800 vs. gibi s60v5 cihazlarda nokia nın adobe ile anlaşmalı olduğu flash lite 3.1 vardır belli sitelerde çalışır sadece flash 8 e kadar destek verir flash 10.1 gibi desteğinin gelmesi söz konusu bile değildir böyle bir beklenti içine kapılmayın kısacası flash 10 desteği kesinlikle gelmeyecektir.

SkyFire: SkyFire ise ülkemizden symbian desteğini çektiği için hiçbir symbian cihazda çalışmamaktadır.Buna hala bir çözüm bulunamadı.
[/QUtesekkürler bende 6730c var internetten video izlemek icin ne yapacagım yardim lutfen

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
burası s60v5 yardım konusudur.

hotlock

hotlock

Üye
Telefon konusunda yada bu konularda pek bilgisi olmayan birçok arkadaş hiç araştırmadan
'Uygulama yüklerken Sertifika hatası alıyorum bu nedir''Sky Fire 5800da çalışmıyor yardım''Telefonu hackleyince garanti dışı kalırmı?' gibi konular açıyorlar.Konu kirliliği oluyor.

Sertifika: Telefonunuza imzasız(unsigned) uygulamalar yüklemeye çalıştığınızda sertifika hatası verir.
Bundan Kurtulmanın 2 yolu vardır.
1-Telefonunuza sertifika almak:
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...in-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html
(Sertifika aldıktan sonra 3-5 gün beklememek için:http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-destek/yeni-opda-da-bosuna-3-5-gun-beklemeyin-497400.html)
2-Telefonunuzu hacklemek:
Symbian S60v5 Sistem Modifikasyon
Burdan telefonunuza uygun hackı yükleyebilirisiniz.

Hack:
Telefonunuzu hacklediğinizde:
1-Garanti dışı kalır ancak orjinal yazılıma geri dönebilirsiniz bu şekilde tekrar garanti kapsamına girer.
2-Sertifika sorunundan kurtulursunuz.
3-Telefonunuz hızlanır.
4-Değişik görseli güzel hacklerle telefonunuza farklı görünümler kazandırabilirsiniz vb.

Flash Player:
N97 5800 vs. gibi s60v5 cihazlarda nokia nın adobe ile anlaşmalı olduğu flash lite 3.1 vardır belli sitelerde çalışır sadece flash 8 e kadar destek verir flash 10.1 gibi desteğinin gelmesi söz konusu bile değildir böyle bir beklenti içine kapılmayın kısacası flash 10 desteği kesinlikle gelmeyecektir.

SkyFire: SkyFire ise ülkemizden symbian desteğini çektiği için hiçbir symbian cihazda çalışmamaktadır.Buna hala bir çözüm bulunamadı.
SKYFİRE ANDROİD DE SORUNSUZ ÇALIŞIYO :yuru

goldenheros

goldenheros

Üye
ya internette video izlerken flash player sorunu veriyo acmıyo buna bi care bulundumu?

caglarrock

caglarrock

Üye
Teşekkürler

pesimist31

pesimist31

Üye
beyler bana yardımcı olun lütfen n95 8 gb telefonum var internet üzeriden flim izlemek için kullanmak istiyorum ancak beceremedim telefon bazı sitelerin kendi yapısında olduğu için açıyor real playere yükleyip ancak flim izleyemiyorum varmı çözümü olan ?

Dtn

Üye
Bişey kafama takıldı. youtube`un desktop versiyonu flaş gerektiriyor ve operadan filan açılmıyor, m.youtube`da ise videolar izleniyor burayı biliyorum. geçen gün telefonun kendi tarayıcısıyla desktop youtube`a girdim,bir video açıldı bayağı,ama sonra başka videolar da o da açılmadı mobile`den izledim.
o videoyu nasıl açabilmiş olabilir ki?acaba youtube yönlendirmiş olabilir mi ama adres www.youtube.com`du

karaoglanmustafa

Üye
Arkadaşlar bu şekilde yapılan işlemlerde cihazınız tamamen yetkisiz teknikservis müdahalesi olarak garanti dışı kalmaktadır siz servise vereceginiz zaman cihazınızın orjinal yazılımını yükleyip verin sizin için daha iyi olur o.

----------Eklendi @ 11:17:08 ---------- Yazıldı @ 11:07:24 ----------

Arkadaşlar bu şekildeki işlemleriniz yetkisiz teknik servis müdahalesi olarak garanti dışı kalmaktadır bilginize cihazı servise yollarken orjinal yazılımını yüklemeniz lazım kimseye sormadım nokıa yetkili servisinde teknik servis personeliyim.

mre123

Üye
arkadaşlar Bu tel. Hack işlemi nedir ne işe yarar yada yaramaz , eksileri - artıları nelerdr yardmcı olabilir misiniz ?.. Şmdiden tşkler ;)

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
konuyu okursan anlarsın

mucahitherken

mucahitherken

Üye
ii de youtube'den izlenyo 5800'da

xcdama

Üye
peki orjinal yazılıma nası geri döncez ve telefonun özelliklerinde değişiklik olurmu

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
yine flashla sanırım

atakantan

atakantan

Üye
Ben hack ledim sorunsuz herşey yüklüyorün bayağı da hızlandı. Bu arada çok güzel izah ettin genel teşekkür

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

bbeerrkkaann

bbeerrkkaann

Üye
Güzel paylaşım.

Symbianize

Symbianize

Üye