[Konami] Pro Evolution Soccer 2011 v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

apobaba1234

apobaba1234

Üye
yukle yukle oynanimda síkìntí olmuyo

maddock

Üye
sağol.....

blackbird48

blackbird48

Üye
Senin o gozlerin de problem var sana tavsiyem doktora gorun bence zaten baslikta yazdim tesekkuru bu benim dusuncemdi ben oyunu begenmedim bundan sana ne
daha iyisini biliyorsan paylaşımda bulun bizde sana teşekkür edelim

netkolix

Üye
:oke: tsklr

COKOPRENSSS

Üye
arkadaslar bu oyun ovide mevcut olursa eger tam ekran olurmu acaba ?sımdıden tesekkürler

zgn94

zgn94

Üye
malesef olmaz.. anca çok rağbet görüp orjinal alınacak ki 2012 sürümü symbiana da özel çıkacak..

COKOPRENSSS

Üye
hadi bee?güncelleme cıkmazmı ?2012 ne zaman cıkar ..baya bi sürer herhalde dimi üstad..ilgin için sagol.

zgn94

zgn94

Üye
çıkacağını sanmıyorum güncellemenin.. hackerlar falan olaya el atarsa ki o da çok düşük ihtimal öyle bişey olabilir.. 2012 de işte bu oyun ne zaman çıktıysa 1 yıl sonrasına denk gelir :D

COKOPRENSSS

Üye
yalan olduk desene suna ..üstad eyvallah..ilgine saol..:):bye2:

cilginsinmen

Üye
çok teşekkürler omnia hd sorunsuz

akinkptn

akinkptn

Üye
Çok kaliteli ve kullanımı rahat bir oyun kampamlı hazırlanmış içeriği kamera açılarını değiştire bilme seviye ayarlama hava durumu gibi bir çok ayarlanabilir özellik mevcut.(BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE GALATASARAYDA VAR):box

atakan2259

Üye
tesekkürler:P:

lordleon0

Üye
n97 de oynalılabilirmi ?

Gucci1xw

Üye
teşekkürler elinize sağlık.

wildtiger223

wildtiger223

Üye
oyun önizlemesi süper ama neden tam ekran oynanamıyor abim?

memolee1905

memolee1905

Üye
kardeş çok sağol bugün yükledim kurdum gerçekten harika beklediğimden çok daha iyiymiş eline sağlık

fg93

Üye
emeğe saygı beyler adam king oyun şahane :)

heavenhawk

heavenhawk

Üye
süper bi oyun kardeş eline emeğine sağlık :)

rowel35

rowel35

Üye
indiriyorum:)
şu oyunlar önceden kilobayt ile ölçülüyordu şimdi megabaytlarla:D çok hoşuma gidiyo:D hehe

bu arada arkadaşlar FM yada CM gibi oyunlar varmı ben göremedim forumda ama?

askina_vagabond

Üye
biri bişey desin 5800 a yüklendi ama eror veriyo ek programla falan açılabilirmi yardımcı olursanız sevinirim...

Üst Alt