kolay driver bulma programı arıyorum.

• 2 Ekim 2012
  • 1697 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar öncelikler iyi forumlar :D

ben internet cafe işletiyorum arkadaşlar format için gelen kasaların driver ını bulmak haliyle zor oluyor eski kasaları bulamıyorum bildiğiniz kendi otomatik driver bulup güncelleyen bi yazılım varmı ? araştırdım ama hepsi lisans kodu istiyor ..

Teşekkürler MaxiceP ..

Yazan: Kadir Cem
  2. Kasalarin driveri derken, tum kasalar farkli konfigurasyonlaa sahip galiba?

3. Slim driver Free

:oke:
    kolay gelsin :)

4. Selamun Aleykum, Arkadaşlar şöyleki deli olmak üzereyim, Adcanced systemcare yükledim herşey güzel kullanıyorum tara onar alet çantasındaki şeyleride kullandım hepsini, ve facebooka girdğimde ilginç bir sorunla karşılaştım yani fotoğraflarda ileri geri yapamıyorum, tıklıyorum ama basmıyor işlemiyor, profil resmi kapak fotoğrafı değiştiremiyorum, ve uzun yazılarda devamını göre tıklayınca herhangi birşey yapmıyor Chromeyi sildim yükledim yine olmadı bilen anlayan varsa yardımcı olsun lütfen kafayı yiyeceğim yoksa tıklıyorum işlemiyor..

5. ASC den kaynaklandıgını zannetmiyorum.
    bu ayki flash player ve javada sorun var. bendede flash çökme yaşanıyordu.

6. Peki flash player ve javayı silip tekrar yüklesem sorun ortadan kalkabilirmi acaba ?

7. yeni güncelleme gelene kadar düzelecegini zannetmiyorum.

8. driver pack solution.. mutlaka dene, en iyisidir :ok2:

mehmet_gsgs bunu beğendi.
  9. ben ce de driver pack solution :oke:

10. :evet: evet.. en güzel yanıda hem offline olması hemde benim 2004 çıkışlı pc'nin bile driverlarını tanıması :)

11. driver checker alternatif olabilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 03:53