kolay driver bulma programı arıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
kolay driver bulma programı arıyorum.
Arkadaşlar öncelikler iyi forumlar :D

ben internet cafe işletiyorum arkadaşlar format için gelen kasaların driver ını bulmak haliyle zor oluyor eski kasaları bulamıyorum bildiğiniz kendi otomatik driver bulup güncelleyen bi yazılım varmı ? araştırdım ama hepsi lisans kodu istiyor ..

Teşekkürler MaxiceP ..

Teom@n

Teom@n

Üye
Kasalarin driveri derken, tum kasalar farkli konfigurasyonlaa sahip galiba?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Slim driver Free

:oke:
kolay gelsin :)

avdan94

Üye
Selamun Aleykum, Arkadaşlar şöyleki deli olmak üzereyim, Adcanced systemcare yükledim herşey güzel kullanıyorum tara onar alet çantasındaki şeyleride kullandım hepsini, ve facebooka girdğimde ilginç bir sorunla karşılaştım yani fotoğraflarda ileri geri yapamıyorum, tıklıyorum ama basmıyor işlemiyor, profil resmi kapak fotoğrafı değiştiremiyorum, ve uzun yazılarda devamını göre tıklayınca herhangi birşey yapmıyor Chromeyi sildim yükledim yine olmadı bilen anlayan varsa yardımcı olsun lütfen kafayı yiyeceğim yoksa tıklıyorum işlemiyor..

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
ASC den kaynaklandıgını zannetmiyorum.
bu ayki flash player ve javada sorun var. bendede flash çökme yaşanıyordu.

avdan94

Üye
ASC den kaynaklandıgını zannetmiyorum.
bu ayki flash player ve javada sorun var. bendede flash çökme yaşanıyordu.

Peki flash player ve javayı silip tekrar yüklesem sorun ortadan kalkabilirmi acaba ?

abandonware

abandonware

Üye
Arkadaşlar öncelikler iyi forumlar :D

ben internet cafe işletiyorum arkadaşlar format için gelen kasaların driver ını bulmak haliyle zor oluyor eski kasaları bulamıyorum bildiğiniz kendi otomatik driver bulup güncelleyen bi yazılım varmı ? araştırdım ama hepsi lisans kodu istiyor ..

Teşekkürler MaxiceP ..

driver pack solution.. mutlaka dene, en iyisidir :ok2:

• Beğen
Tepkiler: mehmet_gsgs

DoğukanD

Üye
driver checker alternatif olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt