Kodak 32 GB Class 10 MicroSD

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Kodak 32 GB Class 10 MicroSD
Arkadaşlar bizim buradaki BİM de :ehe 32 GB Class 10 MicroSD 30 TL benimde ne zamandır aklimdaydi 32 GB Class 10 MicroSD almak vardı ancak Kingston veya Toshiba düşünüyordum bunu görünce fiyat gayet cazip geldi malum diğerleri pahalı ancak aklımda bir kaç soru var şimdi doğal olarak bunun performansı diğerlerine gore daha düşük olacaktır burda sıkıntı yok ancak bu fark çok uçuk olur mu acaba veya gerçekten Class 10 mudur degilmidir bi fikri olan varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler

turancen

turancen

Üye
Kaçırma git al, kodak işte, firma iyidir bence :) Hemen kap bir tane

Sarangni

Sarangni

Üye
Kredi kartı var ise aynı fiyata Gittigidiyor üzerinden SanDisk alınabilir.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Alınır sıkıntı çıkartmaz. Çıkarsa da fişini kaybetmezsen iade edebilirsin. Akıllı televizyon sahte usb ye kayıt yapmıyordu. Ucuz diye bimden sandıks almıştık. Orjinal çıktı sıkıntı yapmadı.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
ben aldım note 3 te kullanıyorum sıkıntı yok

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
ben aldım note 3 te kullanıyorum sıkıntı yok

bende biliyorum sıkıntı olmayacağını ama tahminimce SanDisk ve Kingston a göre performans daha azdır ( okuma yazma hızından bahsediyorum) bu fark çok olursa bir anlamı yok zaten hız için Class 10 u tercih ediyorum

Alınır sıkıntı çıkartmaz. Çıkarsa da fişini kaybetmezsen iade edebilirsin. Akıllı televizyon sahte usb ye kayıt yapmıyordu. Ucuz diye bimden sandıks almıştık. Orjinal çıktı sıkıntı yapmadı.

2 sene garantili yazıyor da kim uğraşacak onla ancak dediğinizi gibi BİM iade alıyor fiş olduğu zaman

Kredi kartı var ise aynı fiyata Gittigidiyor üzerinden SanDisk alınabilir.

Kredi kartı var ancak abim bilmemeli o yüzden mağazadan almayı planlıyorum :ehe

Kaçırma git al, kodak işte, firma iyidir bence :) Hemen kap bir tane

Kodak sağlam marka ona sözümüz yok :ehe ama işte o performans olayı kafamı çok kurcalıyor :ehe
cevaplar için herkese teşekkürler sanırım alıcam 2-3 güne :ehe

kralberk13

kralberk13

Üye
kalırsa alırsın :D

turancen

turancen

Üye
Çoktan bitmiştir o :) geç kaldın

kralberk13

kralberk13

Üye
bende bunun aynısı var 15 tl di aldımda
tabi vatandan almadım

byAndroid

byAndroid

Üye
Performansta sıkıntı olmaz Kodak fotoğraf makineleri var. Bu kartlar da hızlı olmalı fotoğraf kaydedebilmek için. Kingston - SanDisk - Kodak performans eşittir bence
Şimdi açıp baktım bende a101den almıştım Toshiba 16 Gb 30mb/s yazıyor. Saniye olayı önemli bazı class 10 lar 10 mb yazabilir. Alırken kutunun yada kartın üzerinden bakda ona göre al. Bende 20 liraya almıştım

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
kalırsa alırsın :D

Çoktan bitmiştir o :) geç kaldın

Çok güzel moral oldu teşekkürler :ehe

Performansta sıkıntı olmaz Kodak fotoğraf makineleri var. Bu kartlar da hızlı olmalı fotoğraf kaydedebilmek için. Kingston - SanDisk - Kodak performans eşittir bence
Şimdi açıp baktım bende a101den almıştım Toshiba 16 Gb 30mb/s yazıyor. Saniye olayı önemli bazı class 10 lar 10 mb yazabilir. Alırken kutunun yada kartın üzerinden bakda ona göre al. Bende 20 liraya almıştım

Kartın üzerine bakarım alırken normalde Class 10 kartlar 300 MB/S değil mi ?

kralberk13

kralberk13

Üye
ne demek ne demek moral işi olunca bana sor -20 moral veririm :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Benimki class 10. Saniyede 30 mb yazıyor işte. Ama değişiyor ya

byAndroid

byAndroid

Üye
Saniye de 300 mb napıyon hacı sen

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kodak Kendi Üretmiyordur Üretmediği İçinde İçindeki Hafiza Yongaları Sandiske Yada A Data Gibi REzil MArkalara Ait Yongalardan Sandisk Gibi Markadan Şaşma Derim Fiyat Farkı Çok Yok Hatta Yok Bile 32 GB ARtık 30 TLye Çok Rahat Bulabiliyorsun

Sarangni

Sarangni

Üye
48/80/s Mb hız gayet yeterli ama en az 48 MB olması gerek.

300 MB çok abartı o hızda varsa onu da 30 TL alamazsın. Gittigidiyor da 300 MB/s böyle bir ürün bulamadım en fazla 80 MB/s görünüyor.

Son düzenleme:
İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Bime 2 hafta önce gelmişti sizin orda halen kalmış mı?
Ben önüne arkasına baktım kesinlikle okuma/yazma hızı yazmıyor. İnternetten araştırdım hiçbir bilgi bulamadım. Bir hafta sonra A101 e Toshiba 16gb 48 mb/s. geldi onu aldım. Class 10 deyince 10 mb/s de olabilir diye alamadım kodak'ı... a101 de bulabilirseniz Toshiba daha garanti. Ne olduğu belli.

byAndroid

byAndroid

Üye

Buyrun inceleme :D

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve İbrahimakinci
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
48/80/s Mb hız gayet yeterli ama en az 48 MB olması gerek.

300 MB çok abartı o hızda varsa onu da 30 TL alamazsın. Gittigidiyor da 300 MB/s böyle bir ürün bulamadım en fazla 80 MB/s görünüyor.
Telefonda O Hızlara Ulaşamazsın 3.0 USB Gerek