KMPlayer ile N9'da online TV seyretmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
KMPlayer ile N9'da online TV seyretmek
merhaba herkesin bildiği kmplayerin favori kısmına Birkaç Türk kanalı ekledim
yapmanız gereken aşağıdaki murattiy.deb dosyasını indirip kurmanız.

***Telefonda kmplayer varsa mutlaka silin .sonra yükleme yapın.MMS linkleri sorunlu olabiliyor.Son eklediğim 8kanallar ubuntu üzerinde sorunsuz açılıyorken telefonda sıkıntılı olabilir.codec yada yayın akışıda etkili
TRT 1 eklendi + birkaç radyo ve trt müzik kanalı

Aşağıdaki dosyayida yukleyin dunya tvlerinden fazlaca kanal var.deb dosyasini kurunca kmplayer icinde worldtv klasoru olusacak
aşağıdaki sayfadan 0.5.1-1 harmattan altındaki worldtv99_0.5.1-1_all.deb dosyasını indir

*****************************************************************************************************************************************************************
12.12.2012 Güncelleme Günlüğü

KMPlayer yüklü ise 1. Linki atlayın
3 dosya yüklendiğinde kmplayer içinde tv klasorü altında radyo ve tv kanalı alt klasörleri olacak

1.
2.
3.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
teşekkürler gerçekten çok güzel görünüyor ne kadar veri alıyor peki ?

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
hiç bakmadım , evdeki wifi den bağlanıyorum ve kotasız .spb-tv gibi çok kota harcamamalı .

meg1ddo

meg1ddo

Üye
cannot from protocol mms diye hata veriyo :s rtsp link degilmi bunlar?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
tamam çift tıklayınca açılıyor, teşekkürler:)

dawid

dawid

Üye
hocam emegine saglik cok guzel olmus yavas internette bile calisiyor bilgin olsun haberturk fox trtbelgesel acmiyor bide istek bikac muzik kanali eklersen seviniriz saygilarimla

meg1ddo

meg1ddo

Üye
evet güzel olmuş, wifi de hiç takılma bile olmuyo, kanal sayısını biraz daha arttırsak çok daha güzel olacak.

dawid

dawid

Üye
hocam tekrar tesekkur ederim zahmet verdim cok guzel olmus eline yuregine saglik saygilarimla

pRime.

pRime.

Üye
muratty.deb dosyası kanalları barındıran kmplayer'ı mı içeriyor?

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
Evet all in one diyelim

pRime.

pRime.

Üye
Evet all in one diyelim ))

- - - Eklendi - - -

Bu dosyayida yukleyin dunya tvlerinden fazlaca kanal var.deb dosyasini kurunca kmplayer icinde worldtv klasoru olusacak

teşekkürler.

dawid

dawid

Üye
hocam ikinci dosya 0bayt iniyor ve yuklenmiyor sanirim ben beceremiyorum

dawid

dawid

Üye
hocam pc maalesef yok cepten bakiyorum dosya indirme linkinde 17 kb gozokuyor ama 0 bayt indi yine olmadi acaba bana whatsup yada mms ile atabilrmisin?

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi

yada
aşağıdaki sayfadan 0.5.1-1 harmattan altındaki worldtv99_0.5.1-1_all.deb dosyasını indir

dawid

dawid

Üye
hocam alttaki dosya indi ve oldu hemde tam super oldu senide yordum kusuruma bakma cok tesekkur ederim selam ve saygilar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz güncel mms adresleri var mı. türkiyeden başka kanallar eklemek istiyorum. internette araştırdım hatalı çıkıyor. bildiğiniz güncel mms adresleri varsa lütfen yazarsanız sevinirim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
symbian3 bölümünde hidayet in tv konusu var orda rtps olarak da mms olarak da çok fazla kanal var ordan ekleyebilirsin kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...