Kızlar bir erkeğin önce neresine bakar?

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
:ehe:ehe

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Önce adamlığına bakın derim ben. Adam gibi adam mı değil mi bu önemli. Adam değilse ne olursa olsun o tiplerden hiçbir b*k olmaz birkaç arkadaşım var mesela. Adam değilsin deyince pis pis sırıtıp kanka hayatı yaşamak her çiçeği koklayıp bal almak gerekli diyen tipler vb. vs. Adam gibi adam ise bu zamanda bulmaz imkansız gibi birşey bulan da değerini bilmez zaten :cool

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
hıc göruste adam oldugunu anlamayı bırak konusrken bıle anlamıyosun bazen
etraf oyuncularla dolu :)
Önce adamlığına bakın derim ben. Adam gibi adam mı değil mi bu önemli. Adam değilse ne olursa olsun o tiplerden hiçbir b*k olmaz birkaç arkadaşım var mesela. Adam değilsin deyince pis pis sırıtıp kanka hayatı yaşamak her çiçeği koklayıp bal almak gerekli diyen tipler vb. vs. Adam gibi adam ise bu zamanda bulmaz imkansız gibi birşey bulan da değerini bilmez zaten :cool

greenmile

greenmile

Üye
bakana bakarım aga:ehe

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
%90'ı anlaşılır. %10 luk kesim için ise arkadaşlarından bilgi alınması yeterlidir.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
%10 anlasılır yüzde 90 yasadıkca görulur tanınır.)

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
Kizlar bakmayi birakin oyle uzaktan uzaktan yanimiza gelin direk gozlerimize bakin sarilip opuselim bitsin bu bakismalar.uzaktan bakmayin icraata gecin tuttugunuzu koparin hadi goriyim siz

dufy85

dufy85

Üye
Kizlar bakmayi birakin oyle uzaktan uzaktan yanimiza gelin direk gozlerimize bakin sarilip opuselim bitsin bu bakismalar.uzaktan bakmayin icraata gecin tuttugunuzu koparin hadi goriyim siz

yavaş dostum :)

sen yalnızlar kulübündemi takılıyon buaralar :D

greenmile

greenmile

Üye

sanki patlamaya hazır bir volkan sayın seyirciler:ehe

CoDeYs

CoDeYs

Üye

ne yaptın sen ya

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
böyt yavaş tek deılsın burda .dd
konuyu ben actm kötü emellerınıze alet etmeyın lütfen seviyeyı koruyalm .)

• Beğen
Tepkiler: Soc-DooM33, join_23 ve buketcik
CoDeYs

CoDeYs

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Soc-DooM33, join_23, buketcik ve 1 kişi daha
COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
Biliyorum anliyorum kizsiniz uzerinizde toplumsal baskilar var.bunlara birde anne baba abi ve mahalle baskisinida eklersek tadindan yenmez. isiniz baya zor.sadece bakmakla kalirsiniz.uzaktan uzaktannnnn bakmayin inanin yuregim parcalaniyor

buketcik

buketcik

Üye
iklim şartlarına ve yerşekillerine göre değişiklik gösterebilir.:ehe

• Beğen
Tepkiler: dufy85 ve COBRAMAX
CoDeYs

CoDeYs

Üye
bana gözlerine bakarız dediler şaşirdim da baya

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Herhalde gözlere bakarlar :D

dufy85

dufy85

Üye
bilmiyorum bana bakan kıza hiç raslamadım yada farketmedim :)

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
hep dikkatimi çeker yolda yururken cafede otururken kızların beni markaja alması genellikle bakmam bazıları var dikkatimi çekmek icin olmadık hareketler yapar.gülmemek için kendimi zor tutarım.ama yine bakmam inadina

CoDeYs

CoDeYs

Üye
............