• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Kısa Wav Ve Mp3 İstekleriniz Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

selimbas

Üye
mrb ben dj armanın nehir disco tiktak romans vs. bir aralar mmc turk te cıkan sarkılarını istiyorum no rapid tesekurler

sivasli89

Üye
arkadaslar bende musa-cek git bebegim ariyorum

dermeh2743

Üye
arkadaşlar bende survivor aslanlar kanaryalardaki konsey müziğini arıyorum. şimdiden teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bende survivor aslanlar kanaryalardaki konsey müziğini arıyorum. şimdiden teşekkürler

kehkeh

Üye
:sn: ...Arash Pure Love wav olarak ekleyebilirsen çok sevinirim

selimbas

Üye
nerde bu melodiler

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
Janberg,Gülben Ergen'in Aşksın Sen Parçasını İstiyorum.Şimdiden Tşkrler Usta.

yirmibir

Üye
canberk kardeşim merhabalar ve kolay gelsin senden bir ricam var ben 48 yaşında bir kişiyim anneme telefon aldım illa zil sesi (erkin koraydan arkası gelmez dertlerim)istiyor yoksa telefon çalmasın diyor:)
yardımına ihtiyacım var
yardım edersen çok sevimirim
sevgi ve saygılarımla

jaco

jaco

Üye
arkadaşım bana bu sokaklarda gezen aygaz arabasında çalan reklam müziği lazım bulursun çok sevirnirim

123cü

Üye
en eski ericson melodisini arıyorum
karışık orta felan diyorsu ismine hani
tşk ederim

ilhanca147

Üye
murat boz herşeyi yak şakısını arıyorum yardım edrseniz sevinirim...

murat boz herşeyi yak şakısını arıyorum yardım edrseniz sevinirim....

varsangel

Üye
ayna ölünce sevemezsem seni Lütfen

omer_irfan

Üye
merhaba ben Jason Statham oynadığı Tetikçi 1 filminde en son helikopterden düşerken sevgilisini aradığı sırada bir şarkı var onu çok aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...saygılar...

kdgd_serdar

Üye
emege saygı teşekkür ederim..

omer_irfan

Üye
merhaba ben Jason Statham oynadığı Tetikçi 1 filminde en son helikopterden düşerken sevgilisini aradığı sırada bir şarkı var onu çok aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...saygılar...

benim kini bulma imkanı yokmu

PeSiMisT_42

PeSiMisT_42

Üye
Bide GTA San Andreas'ın hani başlarken rockstar resmi oluyo ondan sonra bi tuşa basmayınca müzik çıkıyo çok hoş bişi onu bulabilirmisn ama tüm n'oluuuurr çok lazıım :'(

bi bulsanızz :vur

menoitios

Üye
öncelikle herkeze merhabalar JaNbErG senden isteiğim iki melodi var
1)edward maya -stereo love
2)akcent -that's my name teşekkürler

redevil84

Üye
slm arkadaşlar..

Da le cavesa olarak da adlandırılan özellikle besiktaşlı arkadaşlarımızın trübünlerinde bolca gördüğümüz melodiyi arıyorum..Paylasımda bulunacak arkadaşlara simdiden sonsuz teşekkürler...

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
diğer istekler tamamlanıcaktır:oke:

Üst Alt