• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Kısa Wav Ve Mp3 İstekleriniz Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

ergunozkan

ergunozkan

Üye
Kadirdiloğlu arkadaşım videodaki telefonda çalan müzik, lil wayne, lollipop ft.

n8 refresh

Üye
bende de bi ara bir mesaj sesi vardı 2004 2005 te idi bayan sesleniyordu cıır mesajın var diyordu o mesaj sesini bi türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

unscarred

Üye
zeki ve metin filmlerinde olan bir fon müziği lazım..yazarak anlatmak gerekirse şarkı şöyle " dırıt dıt dıt dııııııı vao vao vao vao" hangi filmde olduğunu hatırlayan varmı youtube videosuda olabilir...

slyaer

Üye
(Mehmet Erdem) hakım bey

murat0288

murat0288

Üye
bende de bi ara bir mesaj sesi vardı 2004 2005 te idi bayan sesleniyordu cıır mesajın var diyordu o mesaj sesini bi türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
mesjın vaaaar

l3jk

Üye
hakim bey lütfen kuzey güneyin son bölümünde çalmıştı

osky_06

Üye
slm panasonic gd55 tren sesi melodisini arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkrlr.

ankarabesk06

ankarabesk06

Üye
s.a benimde bir istegim olcak terminal yani otogarlarda calan anons sesi sözsüz olan smdiden tşk

can28282828

Üye
Matrax da yabancı bir şarkı var nakarat bu heralde girls hep badure bare dındıdı hare gibi bişey bilen adını bulabilirmiyiz ?

Düzenle

kuberzum

Üye
şimdiye kadar mp3 müziklerinden alamadık bari şimdi indirelim.dimi yani

ecrinin

Üye
ömer faruk tekbilek Ilove you caprice palace tanitiminda calan kismini istiyorum bulabilir misiniz?

ankarabesk06

ankarabesk06

Üye
isteğimi bulamadım ilk sayfada kardesim yardımcı olurmusun

Neretva

Üye
samsung m620 nin içinde zil sesi 2 yazan bi melodi vardı onu nasıl bulabilirim. Bi ismi yok sadece zilsesi 2 yazıyordu

meturas

Üye
Funda öncü sultan süleyman

Üst Alt