kim hangi sigarayı içiyor :D

Sponsorlu Bağlantılar

Kim hangi sigarayı içiyor ?

• Marlboro

Kullanılan: 1 4.8%
  • Parliament

• Muratti

Kullanılan: 2 9.5%
  • Chesterfield

Kullanılan: 0 0.0%
  • L&M

• LARK

• BOND

• TEKEL 2001

• TEKEL 2000

• SAMSUN

• MALTEPE

• YENİ HARMAN

• BAHAR

• MELTEM

• VICEROY

• PALL MALL

• KENT VIGOR

• WINNER

• HD

• KLASIK

• DAVİDOFF

• BIANCA

• POLO

• WEST

• WINSTON

Kullanılan: 3 14.3%
  • MONTE CARLO

• CAMEL

Kullanılan: 2 9.5%
  • SALEM

• MORE

• LD

• KULLANMIYORUM

Kullanılan: 11 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Yaw tamam cikiyorum konudan bu nedir ya. Ustteki cumleyle alttakinin yerini degistirince bitecekmi simdi tartisma anlamadim gitti. Sen orda sigara hakkinda nedemek istedigimi anladinda bu konu hakkinda kendink savunamayacagin icin cumlenin yapisina taktin (bilincaltindan kaynakli) hadi iyi sigaralar size...

:ah lütfen!
Niye sigara içtiğim seni ilgilendirmiyor, bu yüzden yorum yapamazsın. Bilmediğin bir konuda yorum yaptığını sonunda kabul ettiğine göre sorun yok.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Yaw konu sigara konusu yazdigima bak ona cevap ver . Cumlenin yapisini konusacaksak dersanede felan turkce hocasindan randevu alalim tobe ya.

- - - Eklendi - - -

Ben kisisel olarak kimseue bisey demedim. Ama sigaranin acikca cok zararlu oldugu ve bunu kucuk bi cocun bile anlayacak kadar basit olmasi buna ragmen goz gore gore insanlarin kendini oldurmesi istemeden canimi sıkıyor.
Haklısın ama düşüncelerini kendine sakla çünkü burda ortaya atmak yanlış olur bende biliyorum iyi olmadığını sende içseydin eğer sende anlardın içen adamın halini uzaktan söylemesi kolay bazı şeyleri :ok2:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Haklısın ama düşüncelerini kendine sakla çünkü burda ortaya atmak yanlış olur bende biliyorum iyi olmadığını sende içseydin eğer sende anlardın içen adamın halini uzaktan söylemesi kolay bazı şeyleri :ok2:

:alkis
Ayrıca
Ben de biliyorum zararlı olduğunu tekrar tekrar söylemenize gerek yok :)

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35

cukuleaks

Üye

Sigaraya baslamadan once sigaranin cok zor birakildigini bilerek basliyorsunuz. Yani bilerek. Tamam birakmasi zor ne kadar icmesemde biliyorum. Fakat disardan soylemesi kolay diye soyleme bence cunku icmemek icmekten daha zor bunuda ekleyeyim ;)

- - - Eklendi - - -

Lutfen artik benim yazdiklarima cevap vermeyin konudan cikmaya caliaiyorum bni iceri cekiyosunuz ...

ismail

ismail

Üye
şimdi şöyle diyeyim ceza vermek Allah'ın işi. Bizim değil. He günümüzde yasalar falan var ama onlar çook önceleri yoktu ve şimdi bizim haklarımızı sorunsuz kullanmamız için ve kapitalistlere karşı çıkarsak bizi bi neden le susturup içe tıkması için var.

Ama biri diyelim birine zarar verdi bizim de ceza olarak ona zarar verceğimiz anlamına gelmez.

Nerden bilceniz neden içiyo demişsiniz. Güzelde demişsiniz ama Allah bize zarar veren şeyleri yasaklamıştır. Bu durumda içmemiz doğrusudur. Ben burda adaşıma katılıyorum. Zor durumdaysan git Allah'a sığın. Onun sonsuz kudret ve yetkisi varken sen bitkide medet umuyon

Hadi zor dönemdeydin içtin yıllardır bu zor dönem bitmiyor mu kardeşlm?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
şimdi şöyle diyeyim ceza vermek Allah'ın işi. Bizim değil. He günümüzde yasalar falan var ama onlar çook önceleri yoktu ve şimdi bizim haklarımızı sorunsuz kullanmamız için ve kapitalistlere karşı çıkarsak bizi bi neden le susturup içe tıkması için var.

Ama biri diyelim birine zarar verdi bizim de ceza olarak ona zarar verceğimiz anlamına gelmez.

Nerden bilceniz neden içiyo demişsiniz. Güzelde demişsiniz ama Allah bize zarar veren şeyleri yasaklamıştır. Bu durumda içmemiz doğrusudur. Ben burda adaşıma katılıyorum. Zor durumdaysan git Allah'a sığın.

haram vs konusuna hiç girmeyelim isterseniz.

ismail

ismail

Üye

haram vs konusuna hiç girmeyelim isterseniz.

girelim farketmez koladan tut yediğimiz yemeklerin bazılarına, insanların giyimlerine, kafamızdaki düşüncelere kadar birçok haram şey mevcut. Evet farkındayım bende ama en azından sigaradan,koladan zararlı fast foodlardan, kafamızdaki düşüncelerin bir kısmından kurtulabilceğimizi düşünüyorum

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

girelim farketmez koladan tut yediğimiz yemeklerin bazılarına, insanların giyimlerine, kafamızdaki düşüncelere kadar birçok haram şey mevcut. Evet farkındayım bende ama en azından sigaradan,koladan zararlı fast foodlardan, kafamızdaki düşüncelerin bir kısmından kurtulabilceğimizi düşünüyorum

ben bu konuya hiç girmek istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ankete bak hele :d: Oy kullanınca bu durumu gördüm sevindim :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
sigara içmeyenlerin konuya gelmesi de garip. Öyle bi seçenek olması daha da garip

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

İyi girmeyelim :)
Bilmiyosan diye söyledim biliyosan sorun yok :)

- - - Eklendi - - -

sigara içmeyenler bize verilen görev gereği uyarısını yaptı ve gidiyor :) byby :D

görüşürüz :ehe

Şu ders bitse de içsek :D

doctorrr

doctorrr

Üye
furkan 3 aylık sigara ihtiyacını karşılayacak bi' teklif sunucam sana gereksizlere gel :pro2:

cukuleaks

Üye

Nerden bilceniz neden içiyo demişsiniz. Güzelde demişsiniz ama Allah bize zarar veren şeyleri yasaklamıştır. Bu durumda içmemiz doğrusudur. Ben burda adaşıma katılıyorum. Zor durumdaysan git Allah'a sığın. Onun sonsuz kudret ve yetkisi varken sen bitkide medet umuyon

Kaç saattir bekliyorum biriside benim dediklerimi anlasin dusuncelerime tercuman olsun diye. :alkis:

plusnettr

plusnettr

Üye
Ne sigarası yahu ben esrar kullanıyorum :D
Şaka bir yana ankette göremedim West Ice mentollu olan

maxirabit

maxirabit

Üye
Ben içmiyorum ama size şunu söyeleyeyim;konuyu amacından dışına çıkarmayınız sonlara doğru farklı yerlere geçmeye başlamış konu,hoş değil. Sigarayı içen kişiy'e tutupta o yönde konular açmayınız konu ozaman amacının dışına çıkacaktır.
Son olarak bu dediğim duyulmayıp bile konu kapanacak,iyi biliyorum.
İçen yada içmeyen kendi özgürlüğüne sahipitir,teşekkürler.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
3 kere içtim bir dahada içmedim üçündede farklı 2001, Winston, Prestige(Kaçak :d:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt