kim hangi sigarayı içiyor :D

Sponsorlu Bağlantılar

Kim hangi sigarayı içiyor ?

• Marlboro

Kullanılan: 1 4.8%
  • Parliament

• Muratti

Kullanılan: 2 9.5%
  • Chesterfield

Kullanılan: 0 0.0%
  • L&M

• LARK

• BOND

• TEKEL 2001

• TEKEL 2000

• SAMSUN

• MALTEPE

• YENİ HARMAN

• BAHAR

• MELTEM

• VICEROY

• PALL MALL

• KENT VIGOR

• WINNER

• HD

• KLASIK

• DAVİDOFF

• BIANCA

• POLO

• WEST

• WINSTON

Kullanılan: 3 14.3%
  • MONTE CARLO

• CAMEL

Kullanılan: 2 9.5%
  • SALEM

• MORE

• LD

• KULLANMIYORUM

Kullanılan: 11 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
Sigara pişmanlıktır. Daha fazla söze gerek yok sanırım? Aklı olan herkes sigaranın içilmemesi gerektiğini bilir. Konu sigaraysa sözüm serttir.

- - - Eklendi - - -

ankete katilirsaniz sevinirim ^^

"Tütün bitkisi Allah'a karşı dik durup, yapraklarını aşağı indirmediği için biz müminler onu yakarak cezalandırıyoruz."

Yakarak cezalandırsanız sorun yok , fakat siz içerek keyif yapıyorsunuz.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Sigara pişmanlıktır. Daha fazla söze gerek yok sanırım? Aklı olan herkes sigaranın içilmemesi gerektiğini bilir. Konu sigaraysa sözüm serttir.

- - - Eklendi - - -

Yakarak cezalandırsanız sorun yok , fakat siz içerek keyif yapıyorsunuz.

daha fazla söze gerek yoksa söyleme. Kendinle çelişiyorsun. Kimse bana karışamaz sigara içiyorum diye.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Ben kimseye karismiyorum iciyosan ic. Lafimi soyledim sadece. Ayrıca kendimle celismiyorum cümleyo tam kavrayamadın galba .

- - - Eklendi - - -

Muhammed abi sendemi :zzz:

daha fazla söze gerek yok demek ve sonra iki cümle daha yazmak?!

cukuleaks

Üye

daha fazla söze gerek yok demek ve sonra iki cümle daha yazmak?!

Ne yani bumu celismek? Birdenbire aklima geldi yazdim. Konu sigara sen cumle yapisin bakiyorsun. Cumlem celismis fikrim celismemis dikkat...

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Ne yani bumu celismek? Birdenbire aklima geldi yazdim. Konu sigara sen cumle yapisin bakiyorsun. Cumlem celismis fikrim celismemis dikkat...
Sen tanımadığın adamlara sert şekilde yorum yapamazsın sigara içmeyin diye. kim olursa olsun ben de bir şey diyemem. Neden içtiğini biliyor musun peki tanıyor musun da bu şekilde tavsiye veriyorsun.

Boşver İsmail kardeş herkes kendinden sorumlu :ok2:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

evet bu çelişmektir. Ve çelişiyorsan çeliştiğini kabul etmelisin, inkar değil. Fikrin beni ilgilendirmiyor zaten. Ama çelişmedim demen beni ilgilendiriyor.

yunus4554

yunus4554

Üye
Tutun en iysi aga :ehe

cukuleaks

Üye

evet bu çelişmektir. Ve çelişiyorsan çeliştiğini kabul etmelisin, inkar değil. Fikrin beni ilgilendirmiyor zaten. Ama çelişmedim demen beni ilgilendiriyor.

Yaw konu sigara konusu yazdigima bak ona cevap ver . Cumlenin yapisini konusacaksak dersanede felan turkce hocasindan randevu alalim tobe ya.

- - - Eklendi - - -

Sen tanımadığın adamlara sert şekilde yorum yapamazsın sigara içmeyin diye. kim olursa olsun ben de bir şey diyemem. Neden içtiğini biliyor musun peki tanıyor musun da bu şekilde tavsiye veriyorsun.

Boşver İsmail kardeş herkes kendinden sorumlu :ok2:

Ben kisisel olarak kimseue bisey demedim. Ama sigaranin acikca cok zararlu oldugu ve bunu kucuk bi cocun bile anlayacak kadar basit olmasi buna ragmen goz gore gore insanlarin kendini oldurmesi istemeden canimi sıkıyor.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Yaw konu sigara konusu yazdigima bak ona cevap ver . Cumlenin yapisini konusacaksak dersanede felan turkce hocasindan randevu alalim tobe ya.

sigara konusundaki fikirlerine kapışmadığımı söyledim. Yine söylüyorum madem çelişmek ne demek bilmiyorsun neden çelişmediğini iddia ediyorsun? Bilmediğin konular hakkında yorum yapma.

cukuleaks

Üye
Yaw tamam cikiyorum konudan bu nedir ya. Ustteki cumleyle alttakinin yerini degistirince bitecekmi simdi tartisma anlamadim gitti. Sen orda sigara hakkinda nedemek istedigimi anladinda bu konu hakkinda kendink savunamayacagin icin cumlenin yapisina taktin (bilincaltindan kaynakli) hadi iyi sigaralar size...

paradox07

paradox07

Üye
Ula tamam ya kavga etmeyin bi sigara yüzünden.siniriniz geçtikten sonra mesajlara baktığınızda güleceksiniz ha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt