Kilo Almak İstiyorum Tavsiyesi Olan :)

• 6 Mart 2013
  • 2249 Okunma
  • 20 Cevap

1. Selamun Aleyküm arkadaşlar uzun zamandan beri kilo almaya çalışıyorum yavaş yavaş almada başladım.Kendime program yaptım ve her hafta buraya kilomu ve programımı yazarak sizinle paylaşmak istiyorum.

Şuanda boyum :1:88
    kilom : 70
    Hedef : 80

Dediğim gibi her hafta güncelleyeceğim hedefim haftada 1 kilo almak. Şuan psikiyatrimin vermiş olduğu Rexapin 2.5 Remoron 30mg kullanıyorum. Ve bunun dışında öğün atlamamayı, kaç kalori almam gerektiğini dikkat ediyorum. Bakalım kısa zamanda ne kadar kilo alacağım. Umarım yaza kadar 10 kilo alırım. Bunun dışında tavsiyeleri de alabilirim. :)

Yazan: время
  2. Bu hafta kilo alamayacağım galiba. :(

3. Bu hafta yoğun bi şekilde çalışıyorum nasipse 1 kilo almayı daha düşünüyorum. Bu pazar tartılıp sonucu yazacağım. Programımı her akşam yatmadan önce bir su bardağı boza içiyorum. Bakalım nasıl sonuç alacağım. < Resmi açmak için tıklayın >
    9 Kilo eksiğim var yaza kadar 9 kilo alırım inşallah. < Resmi açmak için tıklayın >

4. Evlenince kilo alırsın :D Bende senin kilondaydım ama şuanda 84 kilo oldum :) 4 ayda :D

5. Nasıl kilo almıyorsun sen bize tavsiyede bulun :D

6. bende alamıyorum usta .d

7. Kardeş ban yemeden editle bari

Ulubeyli64 bunu beğendi.
  8. Günde 3 ekmek ye :)

9. 71 oldum arkadaşlar 9 kilom eksik. :D

10. aynı kilo ve aynı boydayım kilo almak istiyorum ama olmuyor galiba asıl sebep sigara bende seni bilemiyorum ama bize 80 kilo süper olur....

время bunu beğendi.
  11. Aynen kardeş sigara olabilir. Bize 80 kilo ancak keser.:ehe

12. hergun duzenli olarak tombik ye hem yagli hem ucuz :-)

13. baka san bir tavsiye ama birgün de kilo alcan bak şimdi akşamleyin pattesi soy gece 22:00 da 3 Tava patates kızartması ye bol yalı kilo almassan neyim :ehe

14. Benim de boyum 1.82 kilo 67. Yaklaşık 4 senedir veya daha fazladır aynı kilodayim en kısa zamanda ben de diyetisyene gideceğim. Sen de en kısa zamanda inşallah istediğin kiloda olursun

15. Tombik ne? :)

Her akşam kızartmaya üşenmesem yapardım.:kop:

Sağol kardeşim. İnşallah sende alırsın. :)

16. valla ben sana öneriyi verdim ister uygula ister uygulama :ehe

время bunu beğendi.
  17. bende kilo almak istiyorum kaburgalarım sayılıyor boy 1,65 kilo45 yas 16 sizce kilo almalımiyim yoksa sonra zamanla yas etkisi ile alırmıyim

18. Dediğin şey her akşam yapamam. Patates kızartamam yani. :ehe

19. evde geceleri ne bulursan ye ben akşamları çok yerdim 1 ayda 3 kilo almışım

20. önüne taş tobrak koysalar ye

hikmet366 bunu beğendi.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 23:05