Kilo Almak İstiyorum Tavsiyesi Olan :)

Sponsorlu Bağlantılar

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Kilo Almak İstiyorum Tavsiyesi Olan :)
Selamun Aleyküm arkadaşlar uzun zamandan beri kilo almaya çalışıyorum yavaş yavaş almada başladım.Kendime program yaptım ve her hafta buraya kilomu ve programımı yazarak sizinle paylaşmak istiyorum.

Şuanda boyum :1:88
kilom : 70
Hedef : 80

Dediğim gibi her hafta güncelleyeceğim hedefim haftada 1 kilo almak. Şuan psikiyatrimin vermiş olduğu Rexapin 2.5 Remoron 30mg kullanıyorum. Ve bunun dışında öğün atlamamayı, kaç kalori almam gerektiğini dikkat ediyorum. Bakalım kısa zamanda ne kadar kilo alacağım. Umarım yaza kadar 10 kilo alırım. Bunun dışında tavsiyeleri de alabilirim. :)

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Bu hafta kilo alamayacağım galiba. :(

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Bu hafta yoğun bi şekilde çalışıyorum nasipse 1 kilo almayı daha düşünüyorum. Bu pazar tartılıp sonucu yazacağım. Programımı her akşam yatmadan önce bir su bardağı boza içiyorum. Bakalım nasıl sonuç alacağım. 9 Kilo eksiğim var yaza kadar 9 kilo alırım inşallah.

technoshark

technoshark

Üye
Evlenince kilo alırsın :D Bende senin kilondaydım ama şuanda 84 kilo oldum :) 4 ayda :D

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Nasıl kilo almıyorsun sen bize tavsiyede bulun :D

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
bende alamıyorum usta .d

ka_za

ka_za

Üye
Kardeş ban yemeden editle bari

• Beğen
Tepkiler: Ulubeyli64
BYFECI

BYFECI

Üye
Günde 3 ekmek ye :)

время

время

Üye
    Konu Sahibi
71 oldum arkadaşlar 9 kilom eksik. :D

osicik

Üye
aynı kilo ve aynı boydayım kilo almak istiyorum ama olmuyor galiba asıl sebep sigara bende seni bilemiyorum ama bize 80 kilo süper olur....

• Beğen
Tepkiler: время
время

время

Üye
    Konu Sahibi
aynı kilo ve aynı boydayım kilo almak istiyorum ama olmuyor galiba asıl sebep sigara bende seni bilemiyorum ama bize 80 kilo süper olur....

Aynen kardeş sigara olabilir. Bize 80 kilo ancak keser.:ehe

muzocuk.

Üye
hergun duzenli olarak tombik ye hem yagli hem ucuz :-)

hikmet366

hikmet366

Üye
baka san bir tavsiye ama birgün de kilo alcan bak şimdi akşamleyin pattesi soy gece 22:00 da 3 Tava patates kızartması ye bol yalı kilo almassan neyim :ehe

serkaon

Üye
Benim de boyum 1.82 kilo 67. Yaklaşık 4 senedir veya daha fazladır aynı kilodayim en kısa zamanda ben de diyetisyene gideceğim. Sen de en kısa zamanda inşallah istediğin kiloda olursun

время

время

Üye
    Konu Sahibi
hergun duzenli olarak tombik ye hem yagli hem ucuz :-)

Tombik ne? :)

baka san bir tavsiye ama birgün de kilo alcan bak şimdi akşamleyin pattesi soy gece 22:00 da 3 Tava patates kızartması ye bol yalı kilo almassan neyim :ehe

Her akşam kızartmaya üşenmesem yapardım.:kop:

Benim de boyum 1.82 kilo 67. Yaklaşık 4 senedir veya daha fazladır aynı kilodayim en kısa zamanda ben de diyetisyene gideceğim. Sen de en kısa zamanda inşallah istediğin kiloda olursun

Sağol kardeşim. İnşallah sende alırsın. :)

hikmet366

hikmet366

Üye
valla ben sana öneriyi verdim ister uygula ister uygulama :ehe

• Beğen
Tepkiler: время
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bende kilo almak istiyorum kaburgalarım sayılıyor boy 1,65 kilo45 yas 16 sizce kilo almalımiyim yoksa sonra zamanla yas etkisi ile alırmıyim

by-pegasus

Üye
evde geceleri ne bulursan ye ben akşamları çok yerdim 1 ayda 3 kilo almışım

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
önüne taş tobrak koysalar ye

• Beğen
Tepkiler: hikmet366