Kilo Alamıyorum... :(

Sponsorlu Bağlantılar

aLone

aLone

Üye
hortlamış konu bende yazayım bari:ehe bende lamaıyorum kilo ya hatta veriyorum ya

dexter88

dexter88

Üye
kardeş keçi boynuzu pekmezi içeceksin akşam yatmadan şey bi de parazit hapı iç( şaka değil)...
kolay gele...

arfar

arfar

Üye
yuh ya o kadar seyi yersem zaten alırım kiloyu:D memur çocuquyuz o kadar yiyemioz malesef bide kriz var kardesm biraz sıkın kemerleri şişman olup nabjanız yiceniz olmayan milli servetimizi almayın kilo az yiyin sağlıklı olun şu lanet amerikalılara bakın hamburger yiye yiye ( domuz katkılı) :ehe ne hale gelmiş adamlar haburup haburup geziolar yemeyin kardeslerim yemeyinnn...:kop:

Sehzade

Üye
abi bende snn gibiyim 183 boy 55 kg bende cok hayvansı sekilde yiyorum ama duzenli degil birde yurumeyi seven biriyim insallah ewlenince alırız:D

futbol123

futbol123

Üye
bu bünyene baglı bnde yemek yiyorum ama kilo alamıyorum

izmirligenc

izmirligenc

Üye
:hmmm:hmmm:nono:

saat1254

saat1254

Üye
yaa aynı dertten ben muzdaripim yemek esnasında su da içsem yemekten sonra su da içsem olmuyor.bence bende kocaaaman bir kurt var

BENDE DE VAR GİBİ HER YEDİĞİMİ O YİYİYOR BEN KİLO ALAMIYORUM:ehe

BENİM YAŞIM 13 45 KİLOYUM NORMAL Mİ YOKSA DÜŞÜK MÜ BOYUM İSE 1.57 CM FİLAN

--------------- Ekleme ---------------

kilo almak isteyen arkadaşlar müracaat ..canturgay...
bende hepimize yetecek kadar var.. :D:D:D:D

KAÇ KİLOSUN BELİRTİRMİSİN:ehe:ehe:d::evet::D:D

victory_nero

victory_nero

Üye
git body yap hem kas hacmin büyür fit birisi olursun başlamak için yaşın müsait :Do zaman sağlılkıl bir kilo alırsın :oke:

huri$

huri$

Üye
az yiyin hemen kilo almaya ba$larsiniz
surekli ve cok yediginizde mide surekli cali$ir hizli yakar
ama az yerseniz bu sefer yediginizi stok etmeye ba$lar tabi bu her bunyeye gore degi$ir
mutlaka dr kontrolunde kilo almaya yada vermeye çali$in :oke:
sporu unutmamak gerekir

zibidi39

zibidi39

Üye
konuyu 2007 de acmıs hrealde almıstır 3 senede :D:D

Onur Saka

Onur Saka

Üye
:kop:Hayvan Gibi Yiceksin Bi Yumuldunmu 3-5 Ayının yedigi Yemegi ye bak nasıl alıyon kilo

alkımcanosu

Üye
Arkadaşlar bir türlü istediğim kiloya ulaşamıyorum. Boy 1.82 kilo 50. Maalesef çok zayıf gözüküyorum.

Yemek yiyerek kilo alınır falan deniyor ama aksine çok yemek yiyorum 1 gr dahi değişmiyor. Benim yediğim kadar başkası yese patlardı buna eminim.

Bir de şu war asla ben doyduğumu hissetmiyorum. Yani patlıyorum demedim hiç ne kadar yersem yiyeyiim ama kiloya gelince değişen birşey yok. :(
arkadaşım bu konuyu senin teknoloji forumuna değil body forumuna açman lazım burda herkes cahilce ayı gibi yicen hayvan gibi yicen git body forum trye üye ol bende eskiden zayıftım 178 boy 86 kilo 75 kg kas var şu anda bende bilmem anlatabildimmi

Onur Saka

Onur Saka

Üye
arkadaşım bu konuyu senin teknoloji forumuna değil body forumuna açman lazım burda herkes cahilce ayı gibi yicen hayvan gibi yicen git body forum trye üye ol bende eskiden zayıftım 178 boy 86 kilo 75 kg kas var şu anda bende bilmem anlatabildimmi
Arkadaşım evet Haklsıın Teknoloji Forumu Ama Bu Bölüm Alt Forum SAGLIK KÖŞESİ.
Bu konuda Saglıga Giriyor Bütün mesajları kontrol et yardımcı olan bir sürü arkadaşım var...

zibidi39

zibidi39

Üye
abla dokunma cocuga bıcagı bogazına dayamış keser valla :kop:
Fotograf Cok kötü Degişmelsiin :pro:
keserım ulennnn:D:D
aferıma be anlattın anlattın demekkı zayıf olan lar forum tr ye uye olunca sısmanlıyo ha vay anasını e sen takıl orda olum ne gelıon buralara bı derı bı kemık kalcan mazallah

alkımcanosu

Üye
Arkadaşım evet Haklsıın Teknoloji Forumu Ama Bu Bölüm Alt Forum SAGLIK KÖŞESİ.
Bu konuda Saglıga Giriyor Bütün mesajları kontrol et yardımcı olan bir sürü arkadaşım var...
arkadaşım sağlık köşesi felan kurtarmaz benim bahsettiğim sitede doktor ve profesyonel vücutçular var ordaki adama veya doktora rica eder on numara bi diet hazırlar ve on numara vücudu olur gerekirse protein tozu amino acid progainner kullandırıp vücudun toparlanmasına yardımcı olur adam iskelet gibi arkadaşım o yüzden kurtarmaz dedim bu siteyi bende seviyorum sorun sitede değil adamda 1.82 50 kilo yakında ölür yani (tövbe tövbe)

--------------- Ekleme ---------------

keserım ulennnn:D:D

aferıma be anlattın anlattın demekkı zayıf olan lar forum tr ye uye olunca sısmanlıyo ha vay anasını e sen takıl orda olum ne gelıon buralara bı derı bı kemık kalcan mazallah
zibidi ben bu sitenin teknolojik bölümüne bişi demiom ama sıkıntısı neyse onla ilgili foruma üye olmasını tavsiye ederim telefonunda sorun varsa maxi cep vücudunla ilgili (zayıflık şişmanlık ..) o zaman body sitelerine :oke:

saat1254

saat1254

Üye
:kop:Hayvan Gibi Yiceksin Bi Yumuldunmu 3-5 Ayının yedigi Yemegi ye bak nasıl alıyon kilo

yha çok komik 3-5 ayının yediği ymek bnm 2 aylık yemeğimdir

TMM şaka bi yanada benim kilom iyimi arkiler

kilo:45 ti 46 olmuşum :D
boy:bu sefer filan lı demicem ölçüpte söledim 1.56 cm

sağlıklıBESLEN

Üye
Arkadaşlar ben sağlıklı beslenme danışmanıyım kilo problemi(kilo almak yada vermek) olan arkadaşlar eğer ciddi bir şekilde bu sorunu çözmek niyetindeyseniz 05075034218 numaralı hattan bana ulaşabilirsiniz .Vücut kitle endeksinizi ve yağ ölçümlerinizi yapalım sağlıklı bir şekilde sorununuza çözüm olalım.