Kilo Alamıyorum... :(

Sponsorlu Bağlantılar

canturgay

canturgay

Üye
kilo almak isteyen arkadaşlar müracaat ..canturgay...
bende hepimize yetecek kadar var.. :D:D:D:D

toprakibrahim

toprakibrahim

Üye
senin işin zor o boya 50 kilo çok az

Salihyet

Salihyet

Üye
Süt + Kuru üzüm [siyah] + Fındık + bol bol et ve kalorisi yüksek şeyler ye ;) benim menüm var body salonunda çalıştığım zmn uyguladığım, istersen yazabliirim buraya ;)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
bende zayıfım...sen kafana taktıkça daha çok zayıflarsın...ben de aynıyım..

CEREN

CEREN

Üye
bende zayıfım ama alamıyom yöntemı olan varmı acaba?????

xkadir61

xkadir61

Üye
bende aynı dertten yanıyorum valla. boy;185 kilo;78 en azından 80 olmalıyım. ne bulursam yiyorum ama yok işte kilo alamıyorum.
shake falan denedim ,omega3 falan. herbalife'den özel gıda takviyeleri yine yok yine yok, sanki 78 benim üst limitim.
ama bir iyi yanıdavar kilo alamamanın; canının her istediğini tıkabasa ye, göbekte yok yağda.

corlulu

corlulu

Üye
Bende deneyeyim 1.70cm 57kiloyum bende kilo almak istiyorum
a21a çok sağol
gideyim bişeyler tıkınayım :)

xkadir61

xkadir61

Üye
ben 1 saat önce yemek yedim.
az önce yine 1tabak dolmayı; 3 bardak ayran 300gram ekmekle götürdüm.
yemeğebaşlamadan önce bismillah'da diyorum. kalkıncada elhamdulillah.
düşündümde benim karnımda kurt var.:ehe

a21a

a21a

Emekli Yönetici
eveet. yine konuya bi el koyalım bakalım.. :ehe

Arkadaşlar yukarıdada izah ettiğim gibi herkesin bir metabolik biçimi vardır.. Eğerki her türlü besini normal alıyorsanız, yani dengeli olduğuna inandığınız bir beslenme tarzınız varsa ve herhangi bir sağlık probleminiz yok ise... şu andaki kilonuz vücudunuzun olmasını istediği kilodur ve bunu zorlamayın..
evet. zayıf bir görüntü kimsenin hoşuna gitmez.. biraz etine dolgun kalıplı olmak yakışıklı ve güzel olmayı herkes ister fakat olaya bu açıdan bakmamalı.. eğerki düşük kilonuzun görüntü haricinde size bir zararı yok ise kendinizi sağlıklı hissediyorsanız dediğim gibi şansınızı zorlamayın..

fakaaat.. zayıflık sınırı diye bir durum var tabiiki... herkes; ortalama olarak basit bir hesapla olması gereken ağırlığı hesaplayabilir ve ağırlığınız olmanız gereken ağırlığınızın %82 inden daha az olmamalıdır.. yani 100 kilo olması gereken biri 82 kilodan daha zayıf olmamalıdır. bu tehlike arz edebilecek bir durumdur.. mutlaka önce bir dahiliye uzmanına sonra doktorun tavsiyesine göre Diyetisyene başvurmak gerekir.olmanız gereken ağırlığı basit bir hesapla boyunuzun santimetre olarak değerinden 100 rakamını çıkarırsanız bulursunuz.(kesin hesaplama vücut kitlesi indeksi ile bulunur)

freedoom034

freedoom034

Üye
boyum 1,80 kilo 62 :(((:D

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
boyumuz senle aynı sayılır ben 84 klioda ve 17 yaşındayım senin yapmış olduğun bi spor var mı günlük hyatın aksiyon dolu mu yoksa bütün gün yatıyormusun biraz bunları anlat hele

Salihyet

Salihyet

Üye
boyumuz senle aynı sayılır ben 84 klioda ve 17 yaşındayım senin yapmış olduğun bi spor var mı günlük hyatın aksiyon dolu mu yoksa bütün gün yatıyormusun biraz bunları anlat hele

Hayatını anlayabilen varsa bana da söylesin, ahmette akisyon da çok tek düze de :ehe :naughty:

huri$

huri$

Üye
Arkadaşlar bir türlü istediğim kiloya ulaşamıyorum. Boy 1.82 kilo 50. Maalesef çok zayıf gözüküyorum.

Yemek yiyerek kilo alınır falan deniyor ama aksine çok yemek yiyorum 1 gr dahi değişmiyor. Benim yediğim kadar başkası yese patlardı buna eminim.

Bir de şu war asla ben doyduğumu hissetmiyorum. Yani patlıyorum demedim hiç ne kadar yersem yiyeyiim ama kiloya gelince değişen birşey yok. :(
allahim yaa kimi alamaz kimide veremez bende veremeyenlerdenim :agla
sende sumo gure$cilerin yaptigini yap aksama kadar hiç bisiy yeme aksam olunca ne varsa ye yat
aslinda cok sagliksiz ama
saglik en onemli kardesim sagligin yerindeyse bence hiçbisiy yapma ya$ ilerledikce alinir kilo he bide sigara kullaniyosan birak hemen ertesi gun ba$larsin kilo almaya

yalniz $imdi benim mesajima bakarmisiniz hem çocuga bi$iy oneriyorum hemde yapma :ehe diyorum ne kotuyum ben ya :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
hem yap hem yapma diyorsun :ehe

Feel It

Feel It

Üye
Abi bayram gelince alırsın kiloyu o tatlılar :D aldırır

EroL

EroL

Emekli Yönetici
bende kilo alamıyorum ama ben yemek yiyemiyorum,gece uyuyamıyorum,sigara kullanıyorum,v.s. tek çözüm kendinle barışık yaşamak :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
kesin şimdi almıştır 2 yıldan bu yana :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2 sene önceki konu, hortlatana helal olsun. :pro:

Pure Life

Pure Life

Üye
:ehe

MuSTaFa..!

MuSTaFa..!

Üye
[ı][sıze=4]arkadaşım seni korkutmak gibi olmasın ama bende senin tarif etttiğin gibiydim hastaneye gittik ve şeker Hastası olduğum ortaya çıktı ve şuanda günde 4 defa iğneyle ilaç alıyorum (şeker hastalığının belirtileri : Aşırı susamak, idrara çok çıkmak, aşırı kilo almak yada çok zayıf olmak[/sıze][/ı]