Killermobile TotalRecall v4.1 Son vesiyon | Ses kayıt (Bip sesi yok)

Sponsorlu Bağlantılar

ghost011

Üye
evet bakmamışsın, çünkü ilk bakman araman gereken "blackstar v52" değil, bir önceki mesajımdaki "hackli firmware" kısmıydı ve ona da bakmamışsın ki halen link soruyorsun.blackstar sadece benim önerimdi, sen hackli fw diye aratıp 10larcası içinden kendine uygun gördüğünü seçersin diye düşünmüştüm(ama yanlış düşünmüşüm). Aramadağını, uğraşmadığını düşündüğüm kişiye benim paylaşım zihniyetim bu... Beğenmiyorsan, herkes için şikayet kısmı var...
Adam gibi konuştuğumu düşünüyorum, zira "adam" olarak siz anlamışsınız..

Adım adım anlatamama olayı telefon önümde olmadığı içindi, yoksa anlatacaktım, o kısımda size bir serzeniş ya da ters bir şey îma etmemiştim, oraya niye takıldınız anlamadım.
Neyse, kalın sağlıcakla.

bak maktama kardeşim tamam biraz fazla tepkili davrandım özür dilerim fakat önyargılı davranman beni gerçekten sinirlendirdi. hackli fw olayında black star v52'yi window7 64 bitten dolayı binbir eziyetle yükledim. Rompatcher+'ı açıp Record Tone OFF'u seçeneklerden otomatik başlatmaya ekle dedim ve yeniden başlattım. bundan sonrası için TotalRecall programında Beep Suppression'u özellikle Disable yaptım ve test ettim. Beep sesi olmadığı gibi kayıtlarda kaliteli olarak dinlenebiliyor. Başka bir yöntem varmı bilmiyorum ama uzun bir uğraş gerektirmesine rağmen deydi doğrusu. yeni hackli fw de hoşuma gitti. neyse maktama sende kal sağlıcakla.

maktama

maktama

Üye
bak maktama kardeşim tamam biraz fazla tepkili davrandım özür dilerim fakat önyargılı davranman beni gerçekten sinirlendirdi. hackli fw olayında black star v52'yi window7 64 bitten dolayı binbir eziyetle yükledim. Rompatcher+'ı açıp Record Tone OFF'u seçeneklerden otomatik başlatmaya ekle dedim ve yeniden başlattım. bundan sonrası için TotalRecall programında Beep Suppression'u özellikle Disable yaptım ve test ettim. Beep sesi olmadığı gibi kayıtlarda kaliteli olarak dinlenebiliyor. Başka bir yöntem varmı bilmiyorum ama uzun bir uğraş gerektirmesine rağmen deydi doğrusu. yeni hackli fw de hoşuma gitti. neyse maktama sende kal sağlıcakla.
sen de kusuruma bakma...
Yok, tam olarak yapman gerekeni yapmışsın, ben de başka yöntem bilmiyorum.
ben de 64 bit win 7 kullanıyorum ve aslında çok basit, ama bunu bir kere yapınca anlıyorsun, o zamana kadar uğraştırıyor meret :D
programın 4.2 versiyonu var(yine bu forumlardan ya da ipmart forumlarından indirmiştim sanırım).

ne gibi geliştirmeler var bilmiyorum ama günceli herzaman daha iyidir sanırım.
gerçi s60v3 diyor ama v3 ve v5 için aslında. 5800xmlere kurdum , sorun yok, siscontends ile baktığımda da v3 ve v5 için yazıyor.
Gerçi arkadaşın forumuna bunu yazmak uygun mudur bilemiyorum, değilse silebilirm.

ghost011

Üye
sen de kusuruma bakma...
Yok, tam olarak yapman gerekeni yapmışsın, ben de başka yöntem bilmiyorum.
ben de 64 bit win 7 kullanıyorum ve aslında çok basit, ama bunu bir kere yapınca anlıyorsun, o zamana kadar uğraştırıyor meret :D
programın 4.2 versiyonu var(yine bu forumlardan ya da ipmart forumlarından indirmiştim sanırım).

ne gibi geliştirmeler var bilmiyorum ama günceli herzaman daha iyidir sanırım.
gerçi s60v3 diyor ama v3 ve v5 için aslında. 5800xmlere kurdum , sorun yok, siscontends ile baktığımda da v3 ve v5 için yazıyor.
Gerçi arkadaşın forumuna bunu yazmak uygun mudur bilemiyorum, değilse silebilirm.

teşekkürler kardeşim. beep sesinden kurtuldum ya bu benim için yeterli.:oke:

livevalue

Üye
süresi geçmiş sertifikalı progrm için teşekkürler. zaman kaybı için ekstra sağol.

ayna639

Üye
hocam program 5800 da canavar gibi çalışıyor tamam süresi geçmiş ama yeniden sertifikalandırdım yükledim bir sorun olmadı bip sesi yok ve arkadaşın dediği gibi kendi müzik çalarını kullanıyor sadece kayıt yeri olarak e:memory galery yi seçtim başka hiçbir ayarını değiştirmedim yüklemek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim telefonu kapatıp açtım baktım başlangıçta kendiliğinden de çalışıyor herhangi bir müdahaleye gerek yok yani bir kere kurup çalıştırın bir daha unutun gayet başarılı arayan ismi ve telefon görüşmesinin saati ile tarihi de mevcut ben beğendim kurmak isteyen arkadaşlara ise tavsiye ederim

hotbord_34

Üye
sertifika hatası veriyor yüklenmiyor sorun nerde

hsyn73

hsyn73

Üye
c5-03te bib sesi devam ediyor...çaresini bulana rastlamadım...

Üst Alt