BoldBeast Recorder Advance v3.10 For S60v3 S60v5 S^3 Anna Belle S^4 SymbianOS9.x

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
BoldBeast Recorder Advance v3.10 For S60v3 S60v5 S^3 Anna Belle S^4 SymbianOS9.x
BoldBeast Kaydedici için Advance v3.10 S60v3 S60v5 S ^ 3 Anna Belle S ^ 4 SymbianOS9.x
2 Jan.27, 2012 - Nokia Uygulamaları, Series 60v3 Uygulamaları, Serisi 60v5 Uygulamalar, Serisi K Uygulama, Symbian ^ 3 Uygulamaları

Boldbeast Nokia Call Recorder 3.10 Özellikler

Otomatik Kayıt Modu Basic sürümü devre dışı bırakılabilir.
Symbian ^ 3 (N8/E7/E6/C7/C6/X7) ve S60 (C5/X6/N97/5800/5530/5230/5235 vb) için BİP OLMADAN gerçekten dünyada yalnızca Nokia arama kaydedici!
% 100 her iki tarafta bip! AMR / WAV klipleri hiç ses boşlukları ile% 100 mükemmel bir kayıt!
Kayıt telefonu olacak gibi önemli konuşmaları kaydetmek, otomatik veya manuel arama.
Sesli notlar, toplantı, konferans vb., Bir kulaklık olarak telefonunuzu olun.
Kaydedilen klipleri, arama yönetin, vb göndermek, taşıma, kopyalama, oynatmak görünümünde, silmek
Hatta tüm cihazlar Nokia N8 gibi birkaç tuşa Kaydı durdurmak / başlatmak için uygun bir kısayol tuşunu kullanabilirsiniz.
Tüm çağrıları kaydetme veya aramaları bazı Dahil Listesi / Dışlama Listesinden göre.
MMS / Email / Bluetooth / Kızılötesi ile klipleri gönderin.
Toplam disk Limited ayarlanabilir. Klipleri toplam boyutu ayar değeri aştığında eski klipler otomatik olarak silinecektir.
Gizlilik koruması, kaydedilmiş klipleri erişmek için tüm diğer yazılımları engeller.
Şifre koruma yazılımı için yetkisiz erişimi engellemek.
Kullanıcı dostu, kullanımı kolay!

Eklenen özellikler:

1. Eski S60 V3 cihazları her iki tarafta bip sesi bastırmak için desteklenmektedir.

2. Çağrı klibi terk edilecektir cevap değilse, birçok kullanıcı tarafından gerekli, telefon görüşmesi kayıt, tekrar dailing aşamasında başlar.

3. Added seçenekleri, gelen arama / giden arama açıkça göstermek için "Ben" veya "O", kaydedilen klip dosya adı dahil.

4. Arama ekranında bir arama koşulu olarak yön eklendi.

5. Modifiye Klip Listesi ekran ve Küçük Detaylı Bilgi ekranı, şimdi daha bilgilendirici.

6. Bluetooth kulaklık / araç kiti bağlı olduğunda Eklendi Bluetooth Hands-Free ayar öğe, otomatik kaydetme özelliği otomatik olarak disbled olabilir.

7. Kayıt göstergesi eskisinden daha küçüktür.

8. Ayarları ekranında kullanıcılar için daha kullanıcı dostu.
9 - Dailing aşamasından veya bağlı aşamasından başlayarak kayıt seçmek için bir seçenek eklendi.

10. HotKey etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak kısayol tuşu Tuş takımı kilitli iken seçmek için bir seçenek eklendi.

11. S60 V3 FP1 cihazlar için (profil geçiş veya profil açmayın) bip sesi bastırmak yöntemleri seçmek için bir seçenek eklendi.

12. Varsayılan değeri tüm ayar öğeleri sıfırlamak için bir menü öğesi eklendi.

13. Aynı disk klipleri taşımak için menü öğesi Taşı bastığınızda taşınacak klipleri büyük olsa bile artık çok hızlı.

Eklenen özellikler:

Symbian ^ 3, Symbian Anna ve Symbian Belle cihazları · Eklendi MP4 kayıt özelliği.
· S60 V3 FP2 ve S60 V5 cihazlar "Bir Yan Bip Modu" eklendi, şimdi tüm cihazlar bip sesi bastırmak ve kayıt kalitesi mükemmel.
· Toplam info fonksiyonu eklendi.
· Şimdi bir klibin temas adını değiştirebilirsiniz, yeniden adlandırma fonksiyonu eklendi. Arama kaydedilir arayanın telefon rehberi değilse yararlıdır.

· Klip kopyalama / taşıma sırasında bir ilerleme çubuğu görüntüler.
· 3 dilde Eklendi: İspanyolca, İtalyanca ve Rusça.

Sabit hata:
· Kişi adı boşsa getir İletişim Telefon Defteri modülü, kişi adı, şirket adı almak için çalışacağız değiştirildi.
· Diğer bazı küçük hatalar düzeltildi.

Gereksinimleri:

»S60 3rd Edition Cihazları
»S60 3rd Edition FP1 Cihazları
»S60 3rd Edition FP2 Cihazlar
»S60 5. Sürümü Cihazları
»Symbian ^ 3 Cihazlar / Anna / Belle

Çeviri google translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Tuba

_arslan_

_arslan_

Üye
Teşekkürler

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
teşekkürler

ata28z

ata28z

Üye
teşekkürler

mars_1

Üye
Sertifika hatası veriyor.Bir türlü yükleyemedim.

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
Sertifika hatası veriyor.Bir türlü yükleyemedim.
telefonun hacle ve güzel bir proğram yalnız arama sırası kayıt evet dersen telefon sesi iki kere çalıyor bu sesi kaydı burdan başlıyor bunu sevmedim bunun yerine totalreccal recorder 5.20 kullanıyorum üstelik bib seside sıfr kayıt çok net tesekürler

• Beğen
Tepkiler: tragedie
ffatihh23

ffatihh23

Üye
mükemmel program

• Beğen
manolyam63

manolyam63

Üye
ben kullanıyorum gayet basarılı...

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt