TotalReccal_v4.02 ve TRemoveRecTone_belle yaması mükemmel uyum...

Sponsorlu Bağlantılar

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
TotalReccal_v4.02 ve TRemoveRecTone_belle yaması mükemmel uyum...

Ben c6-01 de kullanıyorum

Killermobile TotalRecall v4.02 S60v3 SymbianOS9.x Unsigned *******-FoXPDA

ARKADAŞLAR RESİMLER İNGİLİZCE AMA PROĞRAM TÜRKÇEDİR.

Sesli Notlar alabileceğiniz ve Görüşmelerinizi bip sesi olmadan kaydedebileceğiniz bütün S60 9.x platformlarda çalışan Arama kayit uygulamasıdır.

Özellikleri:
*Bip sesi olmadan kayit
*Kayitlari AMR ve Waw formatinda yapabilme
*Klipleri MMS,HTTP ve E-mail üzerinden otomatik gönderme
*Kayit için kısayol tuşu atama
*Otomatik başlama özelliği
*Kayitlara ulaşım için şifre koyabilme
*Kullanımı kolay bir arayuz

Yenilikler:
Çeşitli hata düzenlemeleri yapılmış.

Arkadaşlar Yamayı patches klasörüne atıp aktif yapın yeter.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: akaya_can, Fuad199219, ametlim ve 4 diğerleri

AHMED...

AHMED...

Üye
sorunsuz çalışıyor kardeşim teşekkürler

----------Eklendi @ 21:52:52 ---------- Yazıldı @ 21:49:14 ----------

bide yamayi klasöre atmadan türkçe kuruldu program kardeş bide hafıza kartında veya telefon hafızasında dediğin klasörde isim yok :D

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
kardeş proğram türkçedir. TRemoveRecTone_belle yaması sadece hackli telefonlarda olan rom patcher klasörüne atıldığında kayıt sesini kapatır.

----------Eklendi @ 22:48:33 ---------- Yazıldı @ 22:44:44 ----------

Mesela böyle güzel bir fw ile dostum.Bunda kendisi oluşuyor ve güzel bir fw tavsiye ederim kurtulus40 ın eline sağlık.

http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...-01-belle-mod-rm-718-19-02-2012-a-605427.html

----------Eklendi @ 23:05:51 ---------- Yazıldı @ 22:48:33 ----------

musti_fe_15

Üye
NOKİA N8 belle'de çalışmıyor...

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
telefonun hacli ve rompacther kurulu ise total ses kayıdı kur ve yamayıda patcher klasörüne at proğramdan aktif yapta dene kardeş..

ondrx

ondrx

Üye
ya arkdaşlar ben total recor yükledim kayıt ettiğini söylüyor mesela E/sound/9333.... falan ama orda yok pc ye taktım kartı yine yok.bu nasıl iş anlamadım?? yardımcı olurmusunuz !

andreoni

Üye
Teşekkürler..

hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
ya arkdaşlar ben total recor yükledim kayıt ettiğini söylüyor mesela E/sound/9333.... falan ama orda yok pc ye taktım kartı yine yok.bu nasıl iş anlamadım?? yardımcı olurmusunuz !

kardeş kayıttan sağ alt köşedeki menüden hepsini işaretle, galeriye kayıt et de öyle görebilirsin E/ sounds /dijital dosyasına gir orada :)

ersoyoral

ersoyoral

Üye
nokia 700 belle/fp1 tarif ettiğin gibi kurdum bip sesi yok sorunsuz çalışıyor :alkis

ondrx

ondrx

Üye
teşekkürler dostum

hsyn73

hsyn73

Üye
hc500

hc500

Üye
    Konu Sahibi
Onunda gümleme sorunu varmış :):):)

cem.dinmez

Üye
Dostum C7 de denedim. Benim telefon hack li ve çalışıyor :aha: yanlız kurduktan sonra rom patcher in içine yaması da atıldıktan sonra menüden rom patcher ikonunu tıklayıp yamayı yeşil renkte (bazı telefonlarda temalardan dolayı farklılık gösterebilir Benim ki orjinal teması) aktif hale getirmek gerekiyor.

- - - Eklendi - - -

Dostum C7 de denedim. Benim telefon hack li ve çalışıyor :aha: yanlız kurduktan sonra rom patcher in içine yaması da atıldıktan sonra menüden rom patcher ikonunu tıklayıp yamayı yeşil renkte (bazı telefonlarda temalardan dolayı farklılık gösterebilir Benim ki orjinal teması) aktif hale getirmek gerekiyor.

lightwave

Üye
yama belle'de mi çalışıyor sadece. dosya ismine belle yazılmış. bende e5 var hackli çalışır mı?

serotonin

serotonin

Üye
Teşekkürler... Ama 603 sorunlu... çalışır durumda tutulmak zorunda... çıkış işlemi yapınca çalışmıyor...[Boldbeast] Boldbeast Recorder v3.20(0) S60v3/S^1/S^3 Unsigned programı otomatik; çıkış işlemi yapılsa bile kaydını sorunsuz gerçekleştiriyor ... fakat bu program(Boldbeast)kurulumdan 15 gün kadar sonra gümlüyor...

Biri kendimin olmak üzere 2 ayrı N8'e Boldbeast 3.30 Advanced (orjinalinde Türkçe dil desteği bu sürüm ile eklendi) sürümünü 19.99$ PayPal ödeme seçeneği ile satın aldım.(K.kartı ile ödeme seçeneği de var sitede)Mükemmel ötesi kayıt yapıyor.Orjinal sürüme verdiğiniz 19.99$ yapılan iş için gerçekten hiç de önemli değil.Bip'siz,temiz,net ve senin tabirinle GÜM'süz kayıt :)için gerekli.Tavsiye ederim.

- - - Eklendi - - -

Onunda gümleme sorunu varmış :):):)

Kim demiş?? 19.99$ lisans ücretini ödersen, telefonun cacık olana dek senin için GÜM'süz :):):) kayıt yapar.

nazif41

nazif41

Üye
10 numara olmuş:oke:c7 belle de çalışıyor

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Teşekkürler.Arkaplanda açık kalması dışında süper bi proğram. Bip sesi hariden yok eline sağlık...

behcet98

Üye
TRemoveRecTone yaması kullanılınca sorun olmaz zaten

bagerhk

Üye
c6 01 anna da kullanan varmı ?

Üst Alt