Kılıfın değerini daha iyi anladım

Sponsorlu Bağlantılar

Siz telefonunuzda kılıf kullanıyor musunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    33
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Kılıfın değerini daha iyi anladım
Bugün G2 telefonum yaklaşık bir metreden yere diklemesine düştü. Düşmenin etkisiyle biraz sekerek ekran üstü tekrar düştü. Ben kesin telefonun ekranı gitti dedim. Telefonu kaldırdım baktım ekran sağlam. Sadece sağ alt tarafta kılıf düşme etkisiyle zedelenmiş. Eğer kılıf olmamış olsaydı şu anda telefonun kasası ezilmiş veya ekran kırılmış olacaktı. 10 liralık ince bir kılıf 1400 liralık telefonu böylelikle kurtarmış oldu :)

Hala kılıf kullanmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum . Bu atlattığım ikinci badireydi..

• Beğen
Tepkiler: ByKatre, mehmettech ve ExpertMurderer

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Geçmiş olsun :D
Ben kullanmıyorum Nokia C5-03 için de değmez zaten :P

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve kfahaa
kfahaa

kfahaa

Üye
nokıa düşünce birşey olmaz yer kırılır sadece :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., mehsevim ve -Empat-
Symbianize

Symbianize

Üye
2.5 Yıldır iPhone 4S kullanıyorum en az 200 kere yere düştü 300 kerede kafa atmışımdır hiç kılıf kullanmadım mutluyum :D

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeş silikon kılıfmı iyi flip cover kılıfmı ben flip cover kılıf kullanıyorum devam edeyimmi flip cover kılıfla

maxirabit

maxirabit

Üye
Kirilsin yada bozulsun benim icin önemli degil ki zaten bir üst model çıkınca alma mantığı oldugundan bozulsada yaptirman :D Altı ustu elektonik alet benden de degerli degil:)

tempdroid

tempdroid

Üye
Kirilsin yada bozulsun benim icin önemli degil ki zaten bir üst model çıkınca alma mantığı oldugundan bozulsada yaptirman :D Altı ustu elektonik alet benden de degerli degil:)
300,400 liralik bi telefon çok görmeyin:D

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Burak Altun
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş silikon kılıfmı iyi flip cover kılıfmı ben flip cover kılıf kullanıyorum devam edeyimmi flip cover kılıfla
Bende her ikisi var. flip cover telefonu biraz kaba gösterdiği için silikon kılıf kullanıyorum çoğunlukla. bugünkü darbeyi de silikon kılıf ile yedi . :) çok şükür birşey olmadı.
Herkez sizin gibi zengin olsa keşke .. :)
2.5 Yıldır iPhone 4S kullanıyorum en az 200 kere yere düştü 300 kerede kafa atmışımdır hiç kılıf kullanmadım mutluyum :D
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve Symbianize
UpOneTR

UpOneTR

Üye
O kadar para verip gösteriş için telefon alıyoz kılıf takıp telefonun bütün albesini bitiriyoruz :-D
Ben kılıfsız kullanyorum
Geçmiş olsun size

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
2500 tl telefon düşdümü görürüm seni senden değerlimi değilmi tabiki sonuçta elektronik alet mala gelsin cana gelmesin ama bir söz vardır mal canın yongasıdır :ehe

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
O kadar para verip gösteriş için telefon alıyoz kılıf takıp telefonun bütün albesini bitiriyoruz :-D
Ben kılıfsız kullanyorum
Geçmiş olsun size
Öyle kılfılar var ki telefonun orjinal tasarımından telefona daha bir karizma katıyor .. :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
maxirabit

maxirabit

Üye
Bozulan elektronik aleti tamir ettirmem yada kendim de tamir etmem en basitinden ekrani yada dokunmatik cam'i kirildi desek minimum en ucuz telefonda bile 200 tl gidicek bozulduysa cekmecede dursun derim,yeni alirim. Tamir edildigi zaman icime sinerek kullanamiyorum ki hep hatasini hatirliyorum oylelikle soguyorum urunden:D Bu konuda bir lafim vardir,sagliginizdan onemli degil:)

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
Ben kılıfsız kullanyorum
Geçmiş olsun size
katılıyorum sana yok metal kasa cam kasa fln filan bakıyosun 10 tl plastik kılıf takıyor nerde kaldı o kadar verdiğin para samsung plastik yapıyor biraz dandik ama sonradan ucuzluyor ve daha fazla satıyor

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Bozulan elektronik aleti tamir ettirmem yada kendim de tamir etmem en basitinden ekrani yada dokunmatik cam'i kirildi desek minimum en ucuz telefonda bile 200 tl gidicek bozulduysa cekmecede dursun derim,yeni alirim. Tamir edildigi zaman icime sinerek kullanamiyorum ki hep hatasini hatirliyorum oylelikle soguyorum urunden:D Bu konuda bir lafim vardir,sagliginizdan onemli degil:)
Hocam tamam zenginsin. Rabbim daha fazla versin .:) herkes senin fikrinde olsaydı telefoncular kepenk kaparlardı
Sanmam :D
Hem daha kapa hem daha kullanışsız oluyo :D
Sanmam değil. Ben kullanıyorum :)

Normal g2 nin tasarımından daha zarif gösteriyor kılfı telefonu..

maxirabit

maxirabit

Üye
2500 tl telefon düşdümü görürüm seni senden değerlimi değilmi tabiki sonuçta elektronik alet mala gelsin cana gelmesin ama bir söz vardır mal canın yongasıdır :ehe
Hayatinizla eş deger tutmaniza gerek yok ki elinizde ki telefonu,önemli olan sizin iyi olmanizdir gerisi önemsiz:D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
kılıfsız telefonu evden çıkarmam. Mümkünse spigenin kılıflarından kullanmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
maxirabit

maxirabit

Üye
Hocam tamam zenginsin. Rabbim daha fazla versin .:) herkes senin fikrinde olsaydı telefoncular kepenk kaparlardı
Sanmam değil. Ben kullanıyorum :)

Normal g2 nin tasarımından daha zarif gösteriyor kılfı telefonu..
Telefoncu dedigimiz adam zaten sizden su parasina alip altin kaplama fiyatina satan mantikta ki kisidir:D Keske kapansa,kurumsal olmayan tamircilerde size tamir diye dedikleri olaylarda milimlik pecete ucunu telefona ekleyip milyonluk yedek parca koydum diyen bir mantik turudur:D

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
meg1ddo

meg1ddo

Üye
bende lumia 925 i ekran ustune duşurdum 1mt yuksekten fayansa hemde, yerden alırken bile içim cız etti ekran tuz buz oldu dedim ama kılcal çizik bile olmadı :) silikon kılıf vardı belki kenarından destek aldı biraz ekranı tam yere gelmemiş te olabilir ama buna rağmen kılıf kyllanmayı sevmiyorum arada sırada kullanıyorum, jelatini ise hiç kullanmam.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve UpOneTR