Key Root Master (Mod) v1.3.6 Türkçe (30 Saniyede Cihazınızı Rootlayın)

Sponsorlu Bağlantılar

ruckheim

Üye
Bilgisayarlı Sürümünü kullan filan diyor

UçanOsman

UçanOsman

Üye
Kardeşim root bilmeyenler Kingo Root kullansın ben kullandım çalışıyor gayet iyi

alexah

Üye
Huwei g610 rotladim süper samsungu keymaster ile rotlayamadim kendi telefonumda güzel calisiyor

maximumarabex

Üye
usta emegine saglık fakat telede yükleyemedim ayrıştırma hatası diyor

proxima171

Üye
Daha önce sordum ama soruma cevap alamadım, Asus Zenfone 6 sürüm 4.4.2 de deneyen var mı ?

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
nokia xl başarısız maalesef

Salih ÖZKOÇ

Salih ÖZKOÇ

Üye
Hocam Bu Root İşlemi Süper User İşlemi mi Oluyor ? Bu Arada Paylaşımınız İçin Teşekkürler Baya Zaman Harcanmış Uygulama Herşeyi Anlatıyor Zaten.

deneysim

Üye
Arkadaşlar Frameroot ile telefonumuzu rootluyoruz ya daha sonra bu rootu kaldırmak istiyoruz. Supersudan rootu kaldırıyoruz fakat süper su orda kalıyor. Süpersu yu kaldırmak için key root master ile telefonu tekrar rootladığınızda supersu ortanan yok oluyor. Süpersu yu kaldırmak isteyen arkadaşlara nacizane fikrim.

deneysim

Üye
Telefonu rootladım. Root izni isteyen mesela (titanium backup, system app remover...) gibi programlara izin verebiliyorum.
Rootcheker ile kontrol ediyorum. Kirmızı yazı çıkıyor...
Soru şu ?
Telefonum rootlumu değilmi?
Supersu güncelleme başarısız doğal olarak busybox ı kuramıyorsun.
Soru şu?
1. Supersu yu nasıl güncelliycez?
2. Super su güncellenemediği için...busybox ı nasıl kuracaz.

gkhnjkr

Üye
Merhaba öncelikle boyle bir forum sitesi için minnettarım.Sorununa gelince 1 haftadir kafayi yicem robot edemiyorum tabletimi.asağida resimlerde tabletimin bilgileri ve robot programında aldiğim hata yaziyor.lütfen yardim edin kafayi siyiracagim..

Not: Tabletin sürekli USB kodda şarj oluyor,AC modda olmuyor.robot işlemini tabletimin sinirlerini kaldırmak ve gelen na alimi biraz arttırmak için kullanacağım.yada GPU ayarlarini koşmak icin

Son düzenleme:

alexah

Üye
Huwei asgent g610 mükemmel çalisiyor

olcay 38

olcay 38

Üye
telefonum Note 3 SM-N9006 (replika) ve 4.4.2 kullaniyor bir sorun cikar mi ona gore atcam
%66 sans dedi bide

jasonhannover

Üye
Bende bir sorun olustu ve sebebini bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Polypad tabletlerde işe yarar mı? Denemiş olan var mı?

Hasand.

Hasand.

Üye
teserkkürler

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
kemal272727

kemal272727

Üye
Ben bi türlü uygulama ekleyemiyorum indirme linki falan yoksa çok güzel ve işe yarar uygulama var bunlara simple tv nin şimdiki güncel sürümü bile dahil lig tv ve sinema kanalı için olan premium
Bilgisayarsız root düşünen arkadaşlar için en ideali şuanda Kingroot uygulaması tavsiyemdir
İstediğiniz uygulamayı buraya yazıp mail bırakabilirsiniz mail üzerinden yollayıp destek olurum bilginize arkadaşlar

Üst Alt