[KERNEL][3.4.101][KK][ION] K^Kernel 3.4.101 v1.5 for KK 4.4 ION+PMEM ADSP [01/08/2014]

Sponsorlu Bağlantılar

alieroglu04

alieroglu04

Üye
Son sürümden bir önceki sürüm cm11 kullanıyorum. En son sürümün ne farkı varki?
Arco cm depoları ile senkronize edilip çeşitli hataları gidermiş ve kerneli güncellemiş. Bana göre biraz daha hızlı gibi geldi ve bazen kendiliğinden kapanıyordu ama son sürümde arco düzeltmiş bu sorunu.

tarık_07

Üye
Arco cm depoları ile senkronize edilip çeşitli hataları gidermiş ve kerneli güncellemiş. Bana göre biraz daha hızlı gibi geldi ve bazen kendiliğinden kapanıyordu ama son sürümde arco düzeltmiş bu sorunu.
Eyvallah şimdi yüklücem son sürümü.

proxima171

Üye
416 uv kernelini kullanırken ekranı aşağıya kaydırınca görüntü kayıyor ve oyunlarda ekran hareket ettikçe siyah ekran geliyor belirli bölgelere. Başka bir kernel denicem hiç hoşuma gitmedi.
Edit: 396 uvde de aynı sorunla karşılaştım. :vur

Son düzenleme:
yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncel
416 uv kernelini kullanırken ekranı aşağıya kaydırınca görüntü kayıyor ve oyunlarda ekran hareket ettikçe siyah ekran geliyor belirli bölgelere. Başka bir kernel denicem hiç hoşuma gitmedi.
Edit: 396 uvde de aynı sorunla karşılaştım. :vur
Bence sorun telefondan dolayı oluşuyor karnelde bi sıkıntı yok. Yeni güncelleme geldi istersen onu dene?

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Arkadaşlar bu wifi sıkıntısı devam ediyor mu yada giderilmesinin bi yolu var mı kurmak istiyorum ama wifi den dolayı kuramıyorum

proxima171

Üye
Konu Güncel
Bence sorun telefondan dolayı oluşuyor karnelde bi sıkıntı yok. Yeni güncelleme geldi istersen onu dene?

Denemekten sıkıldım bir süre stock kernelle devam edeceğim oyun falan oynamıyorum bu aralar :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Cm11 de istemediğim uygulamaları titanium backup pro işe yaramıyor? İstemediğim uygulamaları nasıl silebilirim bir bilgin varmí dostum?
Root izni olan bir dosya yöneticisiyle /system/app ve /system/priv-app taki apklarını silmen yeterli :oke:

tarık_07

Üye
Tamam denicem eyvallah. :-)

Üst Alt