[KERNEL][3.4.101][KK][ION] K^Kernel 3.4.101 v1.5 for KK 4.4 ION+PMEM ADSP [01/08/2014]

Sponsorlu Bağlantılar

yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
Ek olarak her cihaz ExUV desteklemiyor cihazlarda küçük donanımsal değişiklikler var sorunlarınızın sebebi bu olsa gerek. Çünkü ben her zaman ExUV kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.
Haklı olabilrisiniz hocam ama ExUv'da çok hata var Wifi, Hostpot, Bluetooth ve bunun gibi şeyler çalışmıyor o yüzden arkadaşlara tavsiye etmedim. Ben Uv versiyon kullanıyorum bunlardan bazıları kullanılıyor, en azından ExUv versiyon kadar hataları yok.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Su anadek hicbir hata ile karsilasmadin dusuk voltajli kernel kullaniminin faydasi daha coktur

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
arco'nun cm11 romunu kurdum bu kerneli üstüne flashladım wifi çalışmadı (416,406,396) hepsini denedim. Başka alternatif kernel olarak hurtsky'ın var onu kullanabilirmiyim ?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Kullanabilirsin problem olmaz

lavasoft95

Üye
Arkadaşlar ststus 7 hatasının çözümü şu şekilde google playden es dosya yöneticisi indiriyoruz sonra status 7 hatası veren zipi çıkartıyoruz metainf klasörüne giriyoruz com-google-android yolunu takip ediyoruz updater script isimli dosyayı es metin bilmemnesi ile açıyoruz düzenle diyip en üstten ilk ; e kadar siliyoruz kaydedip zipi olarak tekrar sıkıştırıyoruz flashlıyoruz.

clgnkral

clgnkral

Üye
Arkadaşlar ststus 7 hatasının çözümü şu şekilde google playden es dosya yöneticisi indiriyoruz sonra status 7 hatası veren zipi çıkartıyoruz metainf klasörüne giriyoruz com-google-android yolunu takip ediyoruz updater script isimli dosyayı es metin bilmemnesi ile açıyoruz düzenle diyip en üstten ilk ; e kadar siliyoruz kaydedip zipi olarak tekrar sıkıştırıyoruz flashlıyoruz.
onu denedim hocam dosyayı pcden metin dosyası ile açtım sonra geri kernelin içine attım fakat telefon samsung yazısından sonra titriyor ve açılmıyor.

ledayi2000

ledayi2000

Üye
ya bu wonder da neymiş unutulmadı hala

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve murattopdagi

lavasoft95

Üye
onu denedim hocam dosyayı pcden metin dosyası ile açtım sonra geri kernelin içine attım fakat telefon samsung yazısından sonra titriyor ve açılmıyor.
Pc'de yapınca olmuyor zaten telefondan yapmak gerek. Bende 1-2 deneme yanılmanın ardından anladım bunu o işlemlerin hepsini telefonda es dosya yöneticisi ile yaparsan sıkıntı kalmıyor.

• Beğen
Tepkiler: clgnkral
clgnkral

clgnkral

Üye
Pc'de yapınca olmuyor zaten telefondan yapmak gerek. Bende 1-2 deneme yanılmanın ardından anladım bunu o işlemlerin hepsini telefonda es dosya yöneticisi ile yaparsan sıkıntı kalmıyor.
tmm hocam sağolun deneyecem.

coturhan

coturhan

Üye
İi gnler bu romda da 3g goruntulu konusma yok oyle degilmi varsa indircem yardimci olurmusunz

tarık_07

Üye
İi gnler bu romda da 3g goruntulu konusma yok oyle degilmi varsa indircem yardimci olurmusunz
Hiçbir romda görüntülü görüşme yoktur. Ancak proğramlarla yapabilirsiniz bunu. Görüntülü görüşme sadece stock romda vardır.

proxima171

Üye
416 mb uv kerneklini yükledikten sonra seeder uygulaması hata veriyor. RNGD startup failed diyor. Altındada Seeder root yetkisi ister izin verin falan filan yazıyor. Yetkiyi kaldırıp tekrar denedim ama olmadı yardım edebilecek var mı ?

alieroglu04

alieroglu04

Üye
416 mb uv kerneklini yükledikten sonra seeder uygulaması hata veriyor. RNGD startup failed diyor. Altındada Seeder root yetkisi ister izin verin falan filan yazıyor. Yetkiyi kaldırıp tekrar denedim ama olmadı yardım edebilecek var mı ?
Kardeş sedeer kullanmana gerek yok diye biliyorum çünkü bu trim destekli kerneller sedeerin yaptığı işi yapabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: proxima171 ve hasaneness

tarık_07

Üye
Bende bu kerneli kurdum ama klavyeye grip tam bi harfi tuşladığımda donup kalıyor. Varmı bunun bir çözümü? Şuan hursky 2.5 sürüm kernelini kullanıyorum hangisi daha iyi?

Son düzenleme:
alieroglu04

alieroglu04

Üye
Bende bu kerneli kurdum ama klavyeye grip tam bi harfi tuşladığımda donup kalıyor. Varmı bunun bir çözümü? Şuan hursky 2.5 sürüm kernelini kullanıyorum hangisi daha iyi?
Kardeş son sürümü tekrar temizce kur ve kernel yükleme çünkü k^kernel ve hurtsky kernelleri son sürümün güncellemelerini içermiyor. Bazı sorunlar çıkarabilirler. Güncel kernel çıkarana kadar ben beklemeni tavsiye ederim. :)

tarık_07

Üye
Kardeş son sürümü tekrar temizce kur ve kernel yükleme çünkü k^kernel ve hurtsky kernelleri son sürümün güncellemelerini içermiyor. Bazı sorunlar çıkarabilirler. Güncel kernel çıkarana kadar ben beklemeni tavsiye ederim. :)
Son sürümden bir önceki sürüm cm11 kullanıyorum. En son sürümün ne farkı varki?

Üst Alt