[KERNEL][3.4.101][KK][ION] K^Kernel 3.4.101 v1.5 for KK 4.4 ION+PMEM ADSP [01/08/2014]

Sponsorlu Bağlantılar

clgnkral

clgnkral

Üye
kerneli bilgisayardan indirdim. Bu işleri 5 aydır biliyorum ama kernel yükleme hiç bi zaman sorun olmadı ve cm11 07042014 kuruyorum. Zaten kernelin boyutu 4mb küsür bişey onuda kontrol ettim.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
kerneli bilgisayardan indirdim. Bu işleri 5 aydır biliyorum ama kernel yükleme hiç bi zaman sorun olmadı ve cm11 07042014 kuruyorum. Zaten kernelin boyutu 4mb küsür bişey onuda kontrol ettim.
bir ara banada olmustu rom yüklerken aynı hatayı alıyorumdum sinirlenip orjinal roma dönmüstum fazla dayanamayıp tekrar kurunca sorun olmamıstı birde konunun birınde soylemislerdi kernelin icındekı bi dosyadan bazı kısımları silince sorun düzeliyormus

clgnkral

clgnkral

Üye
416 mb kerneli yükleyince bi fark yaratıyor mu orj. kernelden?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
sarjı daha iyi ve daha stabil gibi geldi bana gerci kullanıcıya göre farklılık gösterebilir

clgnkral

clgnkral

Üye
sorunu çözebilirsem denerim inş.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
İmzalama hatasi var yada arsiv hasar gormuz

lavasoft95

Üye
Sadece installion aborted demesi çok ilginç genelde status 7 status 6 gibi hatalar verir.

clgnkral

clgnkral

Üye
bidaha yükleyip bakim hocam.

aJHier

aJHier

Üye
Ben kurdum 416 lık Uv kerneli
Sorunsuz kuruldu

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
konu için teşekkurler kardeşim sızce hahgısını kurmalıyım ?

lavasoft95

Üye
416mb uv kerneli kurdum darkcm 4.4.4 turboboost ve 14mblik gaapsle bikaç saat hata veriyor donuyor filan ama şimdi yağ gibi akıyo telefon arada yinede takılma olmuyo değil yalan söylemiyim ama aşırı zorlamazsam gayet akıcı.

yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK-
lafactorial

lafactorial

Üye
UV = Düşük gerilim
ExUV = Aşırı Düşük gerilim
Ek olarak her cihaz ExUV desteklemiyor cihazlarda küçük donanımsal değişiklikler var sorunlarınızın sebebi bu olsa gerek. Çünkü ben her zaman ExUV kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41

Üst Alt