[Kendi Xperience'ını Yap!] Xperience™ Final! Speed Edition Yayında! !!75 MB RAM!!

Sponsorlu Bağlantılar

rocky_maraz

Üye
evet şimdi tekrar entegre edip kurdum ama sonuç aynı ilk başta herşey normal haritalara giriyor bağlantı ve gps açılıyor fakat konum bulmuyor arama yapmıyor açık alanda ve farklı yerlerde denedim sonuç aynı ne yapabilirim?

jachial74

jachial74

Üye
Sende Farklı bir durum olabilirmi acaba bende kurdum CFW yi ve NDrive yükledim. Çok net çekiyor açık alanda şuan.

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
evet şimdi tekrar entegre edip kurdum ama sonuç aynı ilk başta herşey normal haritalara giriyor bağlantı ve gps açılıyor fakat konum bulmuyor arama yapmıyor açık alanda ve farklı yerlerde denedim sonuç aynı ne yapabilirim?
Yazılımda da olabilr telefondan da olabilir.tekrar entegre edip kurduysan sorun olmaması gerekti ama.ilginç.

rocky_maraz

Üye
ndrive konusunda tam bilgim yok hangi sürümünü yüklemeliyim anlatım veya link verebilirmisiniz ? Saygılar

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
program paketinde ndrive var.onu kurabilirsin.

ank_kutay

Üye
ndrive 7 günlük deneme sürümü

----------Eklendi @ 08:56:25 ---------- Yazıldı @ 08:46:00 ----------

duvar kagıtlarını da mı entegre edeceğiz

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
hayır tabiki.duvarkağıtlarını telefona atıp kullanacaksınız :D ndrive'ın 7 günlük olduğunu bilmiyordum. bunu kullan.

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme!

Xperience Kullanıcıları İçin Bi Haberim var.bildiğiniz gibi xperience artık final ve bir mod daha çıkmayacak.

Ama Kullanıcılar Kendi Xperience'larını Düzenleyip,Bu Konuya Yorum Olarak Ekleyebilecekler!

Evet,Size Bu İmkânı veriyorum.

Örnek verecek olursam ilk yoruma bakmışsınızdır,xperience v3 ve v4'ü yorum olarak taşıdım.Siz de konu açar gibi yorumda kendi xperience'nızı yayınlayacaksınız.ben de konuya Xperience People's Edition Başlığı Adı Altına Sizin Modlarınızın Linkini Vereceğim.

Yorum Olarak Nasıl Atılacak?

Yorum Yapmadan Önizleme Butonuna Tıklayın,Gelişmiş Editor karşınıza gelecek. Konu Başlığında RE: 'den sonrasını silecek,kendi xperience modunuzun adını yazacaksınız [Örnek Xperience Extreme Edition] ardından yoruma yaptığınız değişiklikleri,ekran görüntülerini ve indirme linkini ekleyeceksiniz.1 ay sonunda kullanıcıların düzenleyip sunduğu xperience'lar yine siz kullanıcılar tarafından değerlendirilecek ve aralarında birincileri seçilecek.ve 1. yoruma o versiyonu ekleyeceğim! :D

ank_kutay

Üye
samsung widget nasıl aktif edecegiz

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
maps fixini atmayı anlatmıştım.aynı adımları uygulayacaksın.

ank_kutay

Üye
aynı adımları uyguladım ama olmadı

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
eski rofs2 dosyasını silip sonunda rebuilt yazanla flashladın mı? rofs2'leri karıştırmış olabilirsin.

ank_kutay

Üye
olabilir link atsana

rocky_maraz

Üye
düzenlediğimiz rofs2 yi flashlamadan önce rofs2 nin ismindeki _rebuilt yazan kısmı siliyoruz ...:oke:
bilgi olsun dedim

ousta

ousta

Üye
Furkan Birşey sorabilirmiyim yazılım cok güzel çok hızlı fakat neden c6 v41 deli gibi ev ekarnı yok bunu ekleyebilirmiyiz. veya c6v41 yazılımlı bir cfw varmı bu özelliklerde. çok teşekkür ederim

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Çünkü c6v41 fwsi değil orjinal 5800 fwsi bu yüzden yok

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
olabilir link atsana

düzenlediğimiz rofs2 yi flashlamadan önce rofs2 nin ismindeki _rebuilt yazan kısmı siliyoruz ...:oke:
bilgi olsun dedim

rocky_maraz bilgilendirme için teşekkürler.

Furkan Birşey sorabilirmiyim yazılım cok güzel çok hızlı fakat neden c6 v41 deli gibi ev ekarnı yok bunu ekleyebilirmiyiz. veya c6v41 yazılımlı bir cfw varmı bu özelliklerde. çok teşekkür ederim

İz[Mir]Kan;3995835' Alıntı:
Çünkü c6v41 fwsi değil orjinal 5800 fwsi bu yüzden yok

bilgilendirme için teşekkürler.yorumlar için ayrıca teşekkürler.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Adaşım, bu cfw olayında benden fazla yol aldın. Ancak işte haklı rekabet var ve bu sayede Türkiyenin en iyi cfwleri çıkıyor. İnşallah bende sınavsız bir haftada cfw bilgi arşivimi dahada arttıracağım. Seni yakalamak kolay degil:)

worm35

Üye
Firmware için çok teşekkürler. Beni şu 101 illetinden kurtardınız. Çok hızlı, kullanımı keyifli. Ama her nedense patch 3 çalışmıyor. Çalışan versiyonu varsa atabilirmisiz?

ank_kutay

Üye
bilgi olsun dedim

Evet ben rofs ları karıstırmısım yardımların icin sagol cfw yapan arkadasında ellerine kollarına sağlık

Üst Alt